Fórum - Zobrazit téma - Treo 750 - synchronizace dokumentu office - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo 750 - synchronizace dokumentu office

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Office
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Permon
nováček
nováček


Registrace: 22.4. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út 22. duben, 2008 12:37    Předmět: Treo 750 - synchronizace dokumentu office Citovat

Zrdavim,

poridil jsem Treo 750 jako naahradu za Palm 680 (Palm OS) a jsem ponekud zklaman sadou Office co nabizi Mrkvosoft.... Moznosti tohoto software nesahaji Palm OS verzi officu (Document To Go) ani po paty.

Ale k veci, zajimalo mne zda vubec lze provadet nejakou rozumnou synchronizaci dokumentu mezi PC a WM6 na Palmu...? Mozna jsem to jen prehledl a nenainstaloval.... Domnival jsem se, ze v nastaveni najdu neco jako urceni slozky v PC se kterou se budou Officy na Palmu synchronizovat....

Predem diky za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavelbures
plavčík
plavčík


Registrace: 14.7. 2007
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: út 22. duben, 2008 20:22    Předmět: Re: Treo 750 - synchronizace dokumentu office Citovat

Když vytváříte nové partnerství, zaškrtěne také Soubory. Vytvoří se nová složka, kam si pak přesunute vše, co chcete s PDA synchronizovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: st 23. duben, 2008 19:51    Předmět: Citovat

Pokud nesahá ani po paty, není nic snažšího než si stáhnout Documents To Go pro WM Mrkající
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Permon
nováček
nováček


Registrace: 22.4. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st 23. duben, 2008 21:08    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
Pokud nesahá ani po paty, není nic snažšího než si stáhnout Documents To Go pro WM Mrkající


Haha, to je pekna rada. Jen bych to tak tipoval, ze to nebude zdarma, ehm. Ja ty funkce baliku office nijak extreme nepouzivam... psal jsem to zejmena proto, abych podtrhl udajnou "prevahu" WM na Palm OS... A to nezminuji fakt, ze WM neumi defaltne prehrat mpeg... atd atd
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Permon
nováček
nováček


Registrace: 22.4. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st 23. duben, 2008 21:09    Předmět: Re: Treo 750 - synchronizace dokumentu office Citovat

pavelbures napsal:
Když vytváříte nové partnerství, zaškrtěne také Soubory. Vytvoří se nová složka, kam si pak přesunute vše, co chcete s PDA synchronizovat.


Diky, vypada to, ze jsem tu slozku pro synchro nasel... ted jen, zda je moznost ty data synchronizovat na kartu a ne do Trea? Cpat veskere me pracovni dokumenty do RAM... ehm, to by nedopadlo dobre. Navic jsem si to predstvoval tak, ze oznacim slozku, kterou chci synchronizovat a ne, ze budu muset nahazet do nejake konkretne pojmenovane slozky veci co chci synchronizovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: st 23. duben, 2008 22:49    Předmět: Citovat

Permon napsal:
jacktalking napsal:
Pokud nesahá ani po paty, není nic snažšího než si stáhnout Documents To Go pro WM Mrkající


Haha, to je pekna rada. Jen bych to tak tipoval, ze to nebude zdarma, ehm. Ja ty funkce baliku office nijak extreme nepouzivam... psal jsem to zejmena proto, abych podtrhl udajnou "prevahu" WM na Palm OS... A to nezminuji fakt, ze WM neumi defaltne prehrat mpeg... atd atd

Cituji
Citace:
Moznosti tohoto software nesahaji Palm OS verzi officu (Document To Go) ani po paty.

1) PalmOS verze Documents to go taktéž není zdarma (respektive poslední půlrok situaci již na tomto poli nesleduji, takže změnilo-li se něco, omlouvám se). Takže tak. Je více řešení, od koupě přes nekonečné testování až po různé W-fóra.
2) A není důvod začínat flejm o převaze či MPEG. Takto se dá donekonečna vést "diskuze" na téma "co je lepší" a "co tento OS má a ten druhý ne".
3) O DTG jsem začal kvůli tomu, že s tím na POS asi zkušenost máš. Tudíž nemá cenu zkoušet ten mrkvosoftí nedodělek když existují i lepší varianty.
4) Co se synchronizace složek týče, existuje prográmek EasySync. Umožňuje synchronizaci požadovaných složek kamkoliv na PC a třeba složek z PC do zařízení (RAM či pam. karta) či i přesun v zařízení z paměti do SD. Funguje to s AS, takže kromě prvního nastavování není nic dalšího potřeba.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: čt 24. duben, 2008 0:29    Předmět: Citovat

Documents To Go se již hodně let zpátky dodává téměř ke všem Palm OS přístrojům zdarma. To jen pro upřesnění, aniž bych se chtěl zapojovat do jakéhokoliv flamu. Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
nováček
nováček


Registrace: 22.4. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt 24. duben, 2008 9:05    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
Permon napsal:
jacktalking napsal:
Pokud nesahá ani po paty, není nic snažšího než si stáhnout Documents To Go pro WM Mrkající


Haha, to je pekna rada. Jen bych to tak tipoval, ze to nebude zdarma, ehm. Ja ty funkce baliku office nijak extreme nepouzivam... psal jsem to zejmena proto, abych podtrhl udajnou "prevahu" WM na Palm OS... A to nezminuji fakt, ze WM neumi defaltne prehrat mpeg... atd atd

Cituji
Citace:
Moznosti tohoto software nesahaji Palm OS verzi officu (Document To Go) ani po paty.

1) PalmOS verze Documents to go taktéž není zdarma (respektive poslední půlrok situaci již na tomto poli nesleduji, takže změnilo-li se něco, omlouvám se). Takže tak. Je více řešení, od koupě přes nekonečné testování až po různé W-fóra.
2) A není důvod začínat flejm o převaze či MPEG. Takto se dá donekonečna vést "diskuze" na téma "co je lepší" a "co tento OS má a ten druhý ne".
3) O DTG jsem začal kvůli tomu, že s tím na POS asi zkušenost máš. Tudíž nemá cenu zkoušet ten mrkvosoftí nedodělek když existují i lepší varianty.
4) Co se synchronizace složek týče, existuje prográmek EasySync. Umožňuje synchronizaci požadovaných složek kamkoliv na PC a třeba složek z PC do zařízení (RAM či pam. karta) či i přesun v zařízení z paměti do SD. Funguje to s AS, takže kromě prvního nastavování není nic dalšího potřeba.


add1) ja zatim ke vsem Palmum dostal DTG zdarma, s Treem 680 maji DTG uz i podporu PDF
add2) nezacinam flame. Uvedl jsem, z ceho jsem byl totalne sokovany. Opevovane multimedialni moznosti WM se ukazaly ve skutecnem svetle....
add3) Uvedl jsem muj nazor po seznameni se s Officema dodanyma s Treem 750 (WM6). Jak jsem, myslim, uvedl vyse - ja officy na smartphonu nijak extra nevyuzivam, resp. needituji je, vesmes jen prohlizim. Tudiz, mne "orezanost" WM Officu zily netrha, nicmene jsem to zminil, abych uvedl nektere nezlomne WM fans do reality. Jsme tu prece od toho abychom diskutovali... a jen uvedl muj pohled na vec, jakozto cloveka, ktery ma dlouholete zkusenosti s Palm OS.
add4) za EasySync VELMI DEKUJI!!! Presne to potrebuji! DIKY!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: čt 24. duben, 2008 9:08    Předmět: Citovat

já trubka Radostný DTG je fakt v E2 taky a zdarma Radostný Takže se omlouvám. Spletl jsem si to kvůli tomu, že jsem si tam instaloval novější verzi Stydící se
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Office Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů