Fórum - Zobrazit téma - HTC Kaiser (WM 6 Professional) - vypíná se - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

HTC Kaiser (WM 6 Professional) - vypíná se

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ElPocero
nováček
nováček


Registrace: 8.3. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne 08. březen, 2009 22:36    Předmět: HTC Kaiser (WM 6 Professional) - vypíná se Citovat

Prosím o radu. Mám HTC Kaisera a mám problém s vypínáním (potažmo spíš se zapínáním). Pokud ho vypnu bočním hardwarovým tlačítkem, tak ho pak už po nějaké (ne vždy stejné) době nemůžu zase zapnout jinak, než použít soft reset. Taky se mi někdy vypne při telefonickém hovoru, vypne se display a někdy se přeruší i hovor, ale zase to není po každé stejné. Už mi to zhruba před třemi týdny dělal, ale po použití hard resetu se to vrátilo do pohody. Teď mi to začíná nanovo. V záruce to nemám, je to dotažený z USA. Poradí mi někdo, pls
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
NosekZ
nováček
nováček


Registrace: 22.11. 2008
Příspěvky: 34
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po 09. březen, 2009 10:41    Předmět: Citovat

Zdravím,
jaká verze WM je v zařízení? 6 nebo 6.1? a popřípadě jaká verze ROM?
Na stránkách HTC je možné po registraci a vyplnění IMEI čísla stáhnout novou ROM a to dokonce i 6.1 a jednoduchým instalátorem nainstalovat novější build do zařízení. je to bezpečné, dělal jsem to u TyTN I a dokonce se mi to v půlce zaseklo, pomohlo vyndat baterku a rozjet instalátor znovu.
_________________
Samsung i320 --> HTC TyTN --> HTC TyTN II --> HTC S710 --> HTC S740, HTC TouchPRO, HTC touch Cruise 2009
Aktuální HTC TouchPRO a TouchPRO2
http://www.biexperts.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
ElPocero
nováček
nováček


Registrace: 8.3. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po 09. březen, 2009 18:01    Předmět: Citovat

Také zdravím a děkuji. Mám verzi 6 a ROM 1.83.462.0 CSY. Na stránkách HTC už jsem byl a a tuhle možnost zvažoval, žel už asi tři dny čekám - pořád mi to u nich hlásí, že mají údržbu Radostný, ani aktivační e-mail stále nic. Ale to je věc zase jiná, to sem nepatří. Děkuji za radu, přeinstalace bude asi nejjistější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Seth
nováček
nováček


Registrace: 5.3. 2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po 09. březen, 2009 21:15    Předmět: Citovat

Jestliže nemáš záruku, tak se podívej na xda-developers po jinačí romce. Alternativy jsou povětšinou rychlejší a celkově bych řekl více poladěné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
NosekZ
nováček
nováček


Registrace: 22.11. 2008
Příspěvky: 34
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po 09. březen, 2009 21:52    Předmět: Citovat

Pravdou je, že neoficiální romky jsou lepší, ale originál je jednodušší na nainstalování a pokud to člověk dělá poprvé, tak bych prostě začal originální ROM a potom teprve začal "kuchtit" Mrkající
_________________
Samsung i320 --> HTC TyTN --> HTC TyTN II --> HTC S710 --> HTC S740, HTC TouchPRO, HTC touch Cruise 2009
Aktuální HTC TouchPRO a TouchPRO2
http://www.biexperts.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Seth
nováček
nováček


Registrace: 5.3. 2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po 09. březen, 2009 22:11    Předmět: Citovat

No pokud člověk umí anglicky tak bych řekl že je to skoro stejné. Přes PC se nahraje SPL a pak už jde flashovat imagem, přes kartu. Na xda je návod opravdu krok za krokem. Ale samozřejmě, ať se uživatel rozhodne jak potřebuje a chce. (na xda bude nejspíš i ofic ROM, takže jestli ti nejde HTC tak se podívej tam). Ne že bych byl nějakým extremistou, jen bych nerad aby tvůj post vyzněl že je to nějak složité. ;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ElPocero
nováček
nováček


Registrace: 8.3. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út 10. březen, 2009 22:40    Předmět: Citovat

No tak už mám za sebou to odemykání (všechno to JumpSPL a HardSPL a barevný pruhy a nervy že něco podělám Radostný) a dopadlo to dobře, nicméně když jsem si do Kaisera stáhnul tu ROM6.1, tak mi to hlásí, že je to neplatná aplikace (chtěl jsem tam dát tohle: RUU_Kaiser_HTC_WWE_3284050_radio_sign_25834002_1651625_Shipexe). Na xda-developers furt brouzdám a hledám, anglicky umím, takže chápu (pokud to nepřeháněj s IT termínama) o co jde, ale raději bych, kdyby mi někdo poradil osvědčený odkaz na stažení aplikace ROMky 6.1 pokud možno v češtině. A obávám se, že na "kuchtění" mám ještě tak pár set uživatelských hodin čas Radostný. Jsem lama, fakt mám na sebe vztek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ElPocero
nováček
nováček


Registrace: 8.3. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st 11. březen, 2009 0:10    Předmět: Citovat

Půlnoc a vítězství Radostný. Ještě to nastavim a mažu spát. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
NosekZ
nováček
nováček


Registrace: 22.11. 2008
Příspěvky: 34
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 11. březen, 2009 23:30    Předmět: Citovat

Gratuluju,
taky jsem chvilku nadával a byl nasr... když mi to během flasování Voxe nahlásilo chybu certifikátu. Proto jsem psal, že je lepší začít ofiko, ale nic složitého nasadit neofic ROM není. Mrkající
Takže teď už jen se pustit do vlastních ROM Machr

A funguje dobře?
_________________
Samsung i320 --> HTC TyTN --> HTC TyTN II --> HTC S710 --> HTC S740, HTC TouchPRO, HTC touch Cruise 2009
Aktuální HTC TouchPRO a TouchPRO2
http://www.biexperts.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů