Fórum - Zobrazit téma - příliš slabý zvuk ze sluchátek! dá se s tím něco dělat ? - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

příliš slabý zvuk ze sluchátek! dá se s tím něco dělat ?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
urcusak
nováček
nováček


Registrace: 21.1. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po 07. duben, 2008 22:13    Předmět: příliš slabý zvuk ze sluchátek! dá se s tím něco dělat ? Citovat

Zdravím Vysmátý ...nevíte někdo co se dá dělat s příliš slabým zvukem ze sluchátek Otázka , beru si E-Tena na běhání a uvítal bych kdyby se dal ještě víc zesílit Nešťastný, kdysi jsem měl volkmena... a to byla paráda to byl kraval, pak přišel na řadu discmen...slabší, MP3 přehrávače alespoň co jsem měl já k dispozici ... to je býda.....no a ten E-ten....to je úplná ubohost Šokovaný , doufám, že tu jsou nějací machři co vědí co se stím dá dělat. Rozpačitý
Předem díky za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Noraxus
plavčík
plavčík


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: st 09. duben, 2008 20:58    Předmět: Citovat

Je to taky o výběru sluchátek....Zajdi si do jakýhokoliv....ale raději odborného šopu s audio technikou ať ti poraděj...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
urcusak
nováček
nováček


Registrace: 21.1. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st 09. duben, 2008 21:45    Předmět: Citovat

Hm....já myslel, že to nebude vůbec žádný problém, ale jak tak koukám tak se tady nikdo nejspíš nenajde kdo by mi dal uspokojující radu.
Je mi jasný, že ty sluchátka nepatří mezi jedničky, ale nemyslím si, že by otolik tlumily zvuk. Tak zatim zdar Nešťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cze
nováček
nováček


Registrace: 16.7. 2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: čt 10. duben, 2008 16:47    Předmět: Citovat

Co používáte za aplikaci pro přehrávání a co za sluchátka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxcz
plavčík
plavčík


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: pá 11. duben, 2008 16:48    Předmět: Citovat

urcusak napsal:
Hm....já myslel, že to nebude vůbec žádný problém, ale jak tak koukám tak se tady nikdo nejspíš nenajde kdo by mi dal uspokojující radu.
Je mi jasný, že ty sluchátka nepatří mezi jedničky, ale nemyslím si, že by otolik tlumily zvuk. Tak zatim zdar Nešťastný


Troufnu si tvrdit, že sluchátka jsou základ. Ještě se mi nestalo, že by "uši" od Hama nebo CPA k něčemu byly, vždycky jsem skončil u originálů SE nebo Nokia. A to mám uši podstatně lepší než kdokoli koho osobně znám.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát".
... Perfectly symmetrical violence never solved anything.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr9
nováček
nováček


Registrace: 29.12. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: čt 01. květen, 2008 19:44    Předmět: Citovat

Co se tyce hlasitosti sluchatek, tak je problem vyresen. viz : http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=29304
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů