Fórum - Zobrazit téma - Treo 750 a TomTom6 + bluetooth gps - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo 750 a TomTom6 + bluetooth gps

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eLzyx
nováček
nováček


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čt 07. červen, 2007 12:40    Předmět: Treo 750 a TomTom6 + bluetooth gps Citovat

Zdravíčko, netuší někdo jak zprovoznit bluetooth gps na T750? Mám Tomtom 6 a GPS od nokie LD-3W.

Ve WM5 se vůbec neorientuju ... jsem palmista Zlomyslný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: čt 07. červen, 2007 13:57    Předmět: Citovat

Spáruj to a napiš, jakým jménem se ta GPS hlásí do Trea. Většinou se to hlásí nějak děsivě, stačí to pak pouze přejmenovat na GPS nebo tak nějak.. Zrovna si nevzpomenu... Zlostný

edit: odkážu třeba sem http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.asp?TOPIC_ID=18995
nebo na http://shadowork.net/index.php?sekce=clanek&clanek_id=490
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cemak
nováček
nováček


Registrace: 30.5. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne 10. červen, 2007 1:02    Předmět: Re: Treo 750 a TomTom6 + bluetooth gps Citovat

eLzyx napsal:
Zdravíčko, netuší někdo jak zprovoznit bluetooth gps na T750? Mám Tomtom 6 a GPS od nokie LD-3W.

Ve WM5 se vůbec neorientuju ... jsem palmista Zlomyslný


Je to úplně easy, fakt. Sám tuto kombinaci mám a jede to jedna báseň. První co uděláš je, že v setting/connection/bluetooth - devices sparujes GPSku s Treem, je úplně jedno, že se bude jmenovat Nokia LD-3W mě to chodí v poho i tak. Pak se přepneš na záložku COM Ports, a tam dáš přiřadit New Outgoing port na GPSku třeba COM8 jak to mám já. Mno a pak už jen spustíš TomToma a v nastavení vybereš Jiný přijímač GPS Bluetooth na COM8 a už to motá tak jak má.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
eLzyx
nováček
nováček


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po 09. červenec, 2007 17:53    Předmět: Citovat

Máš pravdu, dneska jsem to při jízdě po dálnici rozběhl. Doma jsem do trea nalil novej FW (1.16) a najednou všechno běhá tak jak má
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cemak
nováček
nováček


Registrace: 30.5. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út 10. červenec, 2007 19:11    Předmět: Citovat

Mno já mám ten update také připravený, že ho nasadím, ale mě to běhá i s FW 1.14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů