Fórum - Zobrazit téma - problém s přístrojem - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

problém s přístrojem

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> MiTAC Mio
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FRED
nováček
nováček


Registrace: 5.8. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út 05. srpen, 2008 9:07    Předmět: problém s přístrojem Citovat

Zakoupil jsem před 14 dny přístroj MiO A 702 s aplikací iGO8, kterou mám na paměťové kartě. V průběhu běhu navigace se několikrát zasekla uprostřed cesty. Jinak třeba celý den fungovala bez záseků. Zásek byl takový, že nešlo nic jiného dělat než resetovat. Po posledním resetu došlo k tomu, že přístroj nabíhal pouze do režimu oranžové obrazovky MiO Digi Walker a dál se nehne. Tato obrazovka svítí několik hodin bez další akce a nejde vypnout vypínačem opět pomůže pouze reset. Podle návodu jsem provedl reset paměti (obnovení továrního nastavení) v očekávání, že mi telefon nabídne postup uváděný v bodě 11.2 návodu, tedy že nabídne průvodce a já budu postupovat dle instrukcí. Tak tomu však není.
Po stisknutí obou uváděných kláves najednou dojde telefon až do stádia vibrací. Pak naběhne ořanžová obrazovka a začne start Windows mobile. Nakonec se po zacinkání objeví obrazovka požadující vystředění kříže pobíhajícího po poklepu na dispaly a nakonec se tento vystředí. Poté se již nic neděje. Pokud se mi podaří pokračovat, tak po několikerém stisku OK, ale ne vždy. Potom naběhne bílá stránka se sdělením, že telefon se bude během 3 s restartovat a proběhne restart s opakujícím se stavem. Dále jsem zkoušel telefon připojit k PC prostřednictvím Microsoft ActiveSync, ale telefon nenalezen. Pokud je možno problém dle Vašich instrukcí odstranit bez toho, abych musel využít reklamační opravy prosím poraďte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: út 05. srpen, 2008 12:38    Předmět: Citovat

No řekl bych, že to vypadá na tu reklamaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
PeNik
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: út 05. srpen, 2008 17:31    Předmět: Citovat

nepomohlo by vyjmutí flash karty? U mé E-TEN M700 když byla vložená flash, tak vždy po továrním nastavení nedošlo k nainstalování customize od E-TENu (skončilo to errorem) a musel jsem aplikace instalovat ručně. Po vyjmutí karty vše OK. Po nainstalování svého přístroje jsem kartu zformátoval ve čtečce a od té doby mám pokoj a je vše plně funkční. Třeba to s tím nesouvisí, ale zkusil bych to.
_________________
Siemens S6 - Motorola d520 - Nokia 3210 -> Nokia 6310i -> SE T630 -> Nokia 6630 -> E-TEN M700
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
FRED
nováček
nováček


Registrace: 5.8. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt 07. srpen, 2008 9:51    Předmět: Citovat

Badel má pravdu kontaktoval jsem poradnu Mio a bylo mi doporučeno zaslání přístroje do servisu. Už je zabaleno. Jinak jsem vyzkoušel vše včetně vyndání karty, ale reaguje pouze tak ,jak jsem již popsal. Díky za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PeNik
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: čt 07. srpen, 2008 11:27    Předmět: Citovat

Tak to je opravdu servis Nešťastný
_________________
Siemens S6 - Motorola d520 - Nokia 3210 -> Nokia 6310i -> SE T630 -> Nokia 6630 -> E-TEN M700
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> MiTAC Mio Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů