Fórum - Zobrazit téma - Zašifrovaná data na micro SD - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zašifrovaná data na micro SD

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ryba_J
nováček
nováček


Registrace: 7.8. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt 07. srpen, 2008 11:11    Předmět: Zašifrovaná data na micro SD Citovat

Mám dotaz. Provedl jsem vymazání uložiště telefonu. Cíleně, protože jsem měl malou paměť v přístroji a potřeboval jsem jí pročistit. Po opětovném startu jsem zjistil, že všechna moje data (hudba, fotky, ebooky, atd.) na paměťové kartě jsou uzamčena! Tudíž zašifrována. Nevím proč spolu opět karta a telefon nekomunikují. Co s tím????? Dá se to opět rozšifrovat? Odemknout?
Děkuji za odpovědi J.L.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: pá 08. srpen, 2008 16:23    Předmět: Citovat

to je poměrně těžký dotaz, jelikož nevím zda jsi ty data předtím šifroval. Pokud ano, řešení je snadné - nainstalovat program a dešifrovat.
Pokud ne, tak data šifrovaná nejsou a spíš bude něco se strukturou dat = s kartou bude asi něco v nepořádku.
Zkusil bych tedy v první řadě kartu připojit k PC přes čtečku paměťových karet a jak to bude vypadat. Případně zkusit
Kód:
chkdsk X: /f /r

kde X: je písmeno jednotky .
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
moneytoo
nováček
nováček


Registrace: 9.8. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so 09. srpen, 2008 0:46    Předmět: Citovat

Svoje data bohužel už nezískáš (opravdu to nejde). Pro příště vypni šifrování v nastavení nebo před master resetem si data z karty zazálohuj. Pokud budeš chtít mít data v bezpečí, bude lepší používat jiný software, protože takhle funkce něco jako zazálohování private key nezná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ryba_J
nováček
nováček


Registrace: 7.8. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so 09. srpen, 2008 16:47    Předmět: Citovat

Děkuji předem za odpovědi. Ty data jsem nešifroval já, ale telefon. Ano ve WM6 jsem měl zaškrtnuto šifrovat data na paměťové kartě, ale nevěděl jsem, že po master resetu si telefon z kartou už nebude rozumět. To je trochu na zamyšlenou pro programátory, kteří mají na starosti windows mobile. Určitě bych o svoje data nerad přišel. Zkusím to přehnat přes čtečku a uvidíme.
Držte mi prosím palce a kdyby jste na něco někdo ještě přišel, budu doufat ve vaši pomoc.
Díky J.L.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
richard1220
nováček
nováček


Registrace: 9.9. 2019
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po 09. září, 2019 17:14    Předmět: Computer Software Citovat

Thanks for all the tips mentioned in this article! it&#8217;s always good to read things you have heard before and are implementing, but from a different perspective, always pick up some extra bits of information.
norton.com/setup

Mcafee.com/activate
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lucifer1413
nováček
nováček


Registrace: 6.1. 2020
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá 06. březen, 2020 9:29    Předmět: How to Login to 192.168.1.1? Citovat

To login into 192.168.1.1 follow these steps &#8211;
Open a web browser and go to 192.168.1.1 .
A login page will appear asking you to enter the login username and password.
Enter the username and password in the designated fields.
You will now be logged in into the Admin Panel of the router.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
davidmartin4797
nováček
nováček


Registrace: 8.9. 2020
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so 19. září, 2020 12:53    Předmět: geek squad online support Citovat

Being one of the subsidiaries of Best Buy, an American buyer hardware organization. The Geek Squad Online Support gives services in-store and over the Internet through remote access and gives all day and on location support.The fact that they may break down suddenly could not be ignored. And to get assistance on such breakage, our Geek Squad Tech Support always available.

For more information visit site :- Geek Squad appointment

Geek Squad tech support
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
davidmartin4797
nováček
nováček


Registrace: 8.9. 2020
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá 06. listopad, 2020 8:26    Předmět: geek squad support Citovat

This is Geek Squad's best phone number, the real-time current wait on hold and tools for skipping right through those phone lines to get right to a Geek Squad agent.To get a sense of what the first year cost might be for the Geek Squad Standard Plan we calculated it assuming an office of 10 people with one device each and 10 hours of on-site service. The Geek Squad call center that you call into has employees from Jacksonville, FL / Belize and is open 24 hours, 7 days according to customers.

For more information visit site :- Geek Squad chat

Geek Squad Appointment
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
davidmartin4797
nováček
nováček


Registrace: 8.9. 2020
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá 11. prosinec, 2020 11:15    Předmět: geek squad tech support Citovat

Geek squad tech support provides a Money-Back program when your problem doesn&#8217;t get solved. You&#8217;ll find our staff to be knowledgeable, friendly, and responsive. All our repairs are guaranteed up to 6 to 12 months and Geek squad has Same-Day Repair Services. We do not charge a single penny if our technicians fail to repair your device. No one other than Geek squad can provide instant & same services at the same reasonable prices.

Geek Squad support

Geek Squad chat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů