Fórum - Zobrazit téma - X500 a bluetooth - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

X500 a bluetooth

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lukyn80
nováček
nováček


Registrace: 3.8. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: út 20. listopad, 2007 8:55    Předmět: X500 a bluetooth Citovat

Prosím Vás kluci poradí mi někdo jak se odesílají obrázky přes bluetooth?mi tam naskočí pouze nabídka na sms,mms,mail.Nemůžu nějak na to přijít Stydící se
_________________
X500+TomTom6+POI
Test navigace iGO
Antiradar V1 3.861
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tonymoya
nováček
nováček


Registrace: 12.8. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út 12. srpen, 2008 0:54    Předmět: Re: X500 a bluetooth Citovat

Ahoj vsem, rad bych vedel taky, jestli ma nekto z uzivatelu X500 problem s Bluetooth. Ja ho mam urcite! Malo kdy komunikuje s okolim. Koupil jsem si Bravo, ktere ma system Blue@Me a muj glofiish ne a ne se sparovat. Potom co zadam PIN se sparuje, ale hned co vybehne okno o zvoleni portu, najednou se odpoji. Je jedno jestli jeden z podporovanych portu zadam, nebo zrusim. Pokazde to skonci stejne. Jako HeadSet se taky nenacte. Myslel jsem, ze to bude ve WM5, ktery jsem mnel puvodne nainstalovany a i kdyz jsem to upgradoval na WM6, nefacha to stejne tak. Kdyz jsem sparoval Nove HTC Diamod s Touchflo /tam se mi okno s moznosti zvolit podporovane porty ani nezobrazilo/ se po zadani PINu rovnou pripojilo. Kdyz jsem vlez do systemu a nastaveni, zjistil jsem, ze s autem se Diamond sparoval jako HeadSet. Moje staricka Nokie 6230i, kterou jsem oprasil po letech, se sparuje bez sebemensich problemu. Takze ted nosim sebou dve zarizeni, co mne fakt otravuje. Muj Glofiish mne fakt bavi, no asi bohuzel lehne k ostatnim mobilum v krabici, ktere jsem po letech vymenil za novejsi. Mam sanci, to nejak sprovoznit? A nebo /bohuzel/ mam koupit HTC? Hmm?
Poradi nekto? Uz to resim hodne dlouho i s vetsima profikama jak jsem ja a furt nic. X500 mam uz dlouho a je to skvela masinka. Mnel jsem ho mezi prvnima a vytvoril jsem si k nemu vztah, nerad bych ho odlozil. Uz jen proto, ze i v dnesni dobe mu spouta AllinOne zarizeni nesaha ani po paty.Mozna je to jenom muj nazor. Reagujte a pomozte!!

Sorka za to, jak jsem se rozjel.Neslo to jinak Mrkající

tonymoya
X500
ver R01
WWE 032 0436
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: út 12. srpen, 2008 13:04    Předmět: Citovat

Povinná otázka: zkoušel jsi to i po hard resetu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tonymoya
nováček
nováček


Registrace: 12.8. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st 13. srpen, 2008 11:55    Předmět: BT a X500 Citovat

To vis ze jsem to skousel. Nefacha to proste nijak, ani v sunnysoftu to nedokazali sprovoznit a nespojil se tam se zadnym zarizenim. Pri je mozna nekompatibilita, ale na to rekli, ze spise ne. A po druhe je mozne, ze je to vada BT a ze by mnel jit do servisu. Servisny pracoviste je ale v Nemecku, takze si pri pockam tak 14 dni. Jeste ze jsem aspon to BT zacal pouzivat/hezke po 1 1/2 roce Vysmátý/, jinak bych asi nezjistil vadu. Takze problem je doufam vyresen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tonymoya
nováček
nováček


Registrace: 12.8. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá 15. srpen, 2008 21:45    Předmět: Citovat

... no, sehnal jsem si BTHS Jabra, ktera ale funguje. Ted uz fakt nevim, co je s tim Glofiishem. Stejne pujde do servisu.Nezda se mi ze by s autem nebyl kompatibilni. no kto vi. Po par tydnech dam vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů