Fórum - Zobrazit téma - Externí GPS - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Externí GPS

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sutech
nováček
nováček


Registrace: 23.8. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so 23. srpen, 2008 15:56    Předmět: Externí GPS Citovat

Zdravím.
Mám HTC Diamond a BT GPS Nokia LD-3W, a protože chci používat různé programy využívající navigaci, potřebuju pochopit nastavení Externí navigace. Hned na úvod podotýkám, že jsem spároval přístroj s GPS modulem pomocí BT, nastavil jako službu, kterou chci u modulu využívat, Sériový port, dále nastavil odchozí port pro modul na COM6 a vypnul zabezpečení Ověření pomocí hesla.
V nastavení Externí GPS jsou 3 záložky - Programy, kde se má zvolit port pro programy GPS, dále Hardware, kde se volí hardwarový port a přenosová rychlost a 3. záložkou je Přístup, kde je možné zaškrtnout Spravovat zařízení GPS automaticky. A nyní již dotazy:
1. třetí záložku chápu a i ji využívám - díky zaškrtnutí se mi podařilo rozchodit např. mapy TomTom s přípojeným GPS modulem. Co mi není jasné, jsou ony první 2 záložky - jaký je rozdíl mezi programovým a hardwarovým portem a jaké je optimální nastavení?
2. a to souvisí s bodem 1. - nevím, zda něco nedělám špatně, ale když nastavím programový port a dám OK, zůstane mé nastavení uložené. Když ovšem nastavím hardwarový port a zvolím přenosovou rychlost, mé nastavení se neuloží a přístě je opět nastaveno: Port: (Žádné), Přenosová rychlost 4800.

Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů