Fórum - Zobrazit téma - iGO 2006 + WM6?????????? - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

iGO 2006 + WM6??????????

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> iGO
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hayney
nováček
nováček


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po 18. únor, 2008 17:51    Předmět: iGO 2006 + WM6?????????? Citovat

je tu opět stejné téma. nenašel jsem zatím odpověd. tak prosím poradte. mám asus a696 s WM6 a klasickej problem. Navigace je na displeji rozhozená. obraz je k nepoužítí. díky za radu. pátrám jako ďas a vůbec nidko níkde odpovědět....tak díky....ušetříte mi nervy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: út 19. únor, 2008 22:07    Předmět: Citovat

Možná by bylo záhodno říct si, o jakou verzi iGO jde, čili konkrétní verze a možná i jaká rom je v zařízení. Každopádně, novější verze iGO mám otestované na HTC Wizard(aka Qtek 9100)=QVGA a dále na FS Loox n560=VGA a vše funguje úplně normálně Radostný Zkusil bych jinou verzi, případně reinstall - možná nějaký nový skin.
_________________
U-T-F-G | Raději ještě jednou, než se zbytečně zeptáš.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
HTC S740(Rose) & Fujitsu Siemens LOOX n560
------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
fox
nováček
nováček


Registrace: 5.10. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne 05. říjen, 2008 23:20    Předmět: iGo na ASUS 696 Citovat

Mám ASUS 696 a iGo 2006. Všechno běhá v pořádku. Pouze jednou jsem vyzkoušel všechny vymoženosti, včetně upgrade z internetu. Nová verze skončila rozpadem zobrazení aplikace na displeji, jako při zvolení špatného rozlišení. Vyřešil jsem to zpětnou instalací na původní verzi. Nyní je již dostupná verze pro rok 2008, ale tu si raději nechám vyzkoušet v oficiálním obchodě přímo pod Nuselským mostem v Praze. na experimentování nemám poslední dobou čas. Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> iGO Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů