Fórum - Zobrazit téma - HP 614c Bussines Navigator - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

HP 614c Bussines Navigator

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HP
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Noraxus
plavčík
plavčík


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: čt 16. říjen, 2008 20:14    Předmět: HP 614c Bussines Navigator Citovat

Zdravím HáPéčkaře Radostný

Chtěl sem se zeptat jestli má někdo tento zajímavý přístroj...sám jsem si ho koupil a mám trochu problémy se sekáním sstému.....Prostě ho ráno zapnu a normálně se sekne natvrdo a musim soft res......Nemáte ho někdo?

Dyžtak se ozvěte sem neb olépe na moje icq : 257813648


Díky moc Noraxus Palmista a HáPéčkař Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.6. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt 16. říjen, 2008 20:17    Předmět: re: Citovat

ja tento komunikator mam a uvedeny problem nenastava. vsetko funguje OK, trochu ma hneva neista spolupraca s bluetooth handsfree v aute, casto spojenie pada atd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Noraxus
plavčík
plavčík


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: čt 16. říjen, 2008 21:36    Předmět: Citovat

Prisimtě napiš mi přesnou verzi operáku a firmwaru Radostný mě se totiž dostala hláška že na to je wm6,1 ale na ofic stránkách sem sehnal tu stejnou verzi co mám teď a vní je napsáno že to je 6 a ne 6,1 Smutný tak nevim.....Jinak používáš to na mp3ky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Noraxus
plavčík
plavčík


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: čt 16. říjen, 2008 21:40    Předmět: Citovat

Přesně mám v Start -> nastavení -> o přístroji toto :

OS 5.2.1620 (build 18125.0.4.2)

Co máš ty? D9ky za odpověď Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.6. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: pá 17. říjen, 2008 8:44    Předmět: Citovat

este ma napadlo, ci nemas spustenych prilis vela aplikacii naraz na pozadi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Noraxus
plavčík
plavčík


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: ne 19. říjen, 2008 15:39    Předmět: Citovat

Nejsem k*eten Vysmátý vím co je task manager...s přistroji s WM dělám už přes pět let......kdyby to byla takováhle kravina tak si to pořešim ale já se tě ptal na to jakou máš PRESNE verzi romky tak mi to pls napiš....

Díky Nox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romanov
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt 23. říjen, 2008 20:34    Předmět: iPAQ 614c? Citovat

zdravim, mohli byste mi prosim sepsat nejake vase zkusenosti s timto PDA? uvazuji nad jeho koupi, ale na nekolika mistech jsem cetl, ze s nim jsou problemy, tak se chci zeptat primo majitelu, dekuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Will
nováček
nováček


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út 28. říjen, 2008 9:19    Předmět: Citovat

Mam ho od leta a nemozem si stazovat. Jedine nabuduce pri kupe kludne vynecham aj tu mobilovu klavesnicu pretoze je uplne zbytocna staci mat zakladne ovladacie tlacitka + pad. Vytukavanie cisel, ci dohladavanie v zozname obstara dotykovy ekvivalent v telefonom menu. Akekolvek dlhsie pisanie (sms, icq) bud cez stylus alebo fullscreen keyboard.
Mimochodom teleskopicky stylus je super, nechapem tie sparatka co bali konkurencia.

Spomaleny telefon je myslim vec akehokolvek PDA.

Nemam problem s mrznutim ako pise Noraxus jedine som na zaciatku este urobil factory reset co mi zlepsilo zvuk (hlasitost) a na zvonenia odporucam utilitu pretoze ajtak budu dost tiche.

Zacal mi iba praskat kryt stylusu, treba na to kvapnut sekundak.

GPS bez problemov (testovane na IGO, este chcem vyskusat Tom-Tom).

A je to bez debat krajsi device nez akekovek HTC Posměváček
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
romanov
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne 02. listopad, 2008 11:18    Předmět: Citovat

super Radostný neco takoveho jsem chtel slyset Vysmátý
ten teleskopicky stylus me zaujal, co jsem zatim videl, tak meli vsichni prave ty maly :-\
s tim ostatnim, nevim, ale objednam si ho Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Noraxus
plavčík
plavčík


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: út 09. prosinec, 2008 18:03    Předmět: Citovat

Já po dvou měsících jsem taky velice spokojený Radostný Je to opravdu silný přístroj.Běžně mám puštěný Icq k tomu mp3 a operu a jede to krásně.....Akorát mám teďka problém s nabíječkou vypadá to na poškozenou Mini USB samičku ve founu....Mám záruku takže to hodim do mironetu ať se na to mrknou jinak sem fakt spokojenej Radostný Jo ještě když zazpomínám tak jak sem psal že to zamrzá tak to dělá jenom když dlouho nevypnu dysplej...třeba když to dám na nabíječku lognu na icq a nechám to puštěný a du třeba pryč tak se vrátím pio pár hoďkách a sekne se mi dyspley.....ale je zajímavé že se sekne jenom prostředek dyspleje...například lišta s nabídkou start jede...No občas hold dam soft reset a sem spokojenej Radostný

Doporučuju všema 9,6 prstama Vysmátý

Nox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Quark
nováček
nováček


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt 29. leden, 2009 22:11    Předmět: slovencina/cestina Citovat

Zdravim,

Som tuna novy a chcem sa spytat. Uvazujem o kupe tohto modelu.
Chcel som kupovat z DE tento model, ale ma menu a vlastne cely WM 6 v nemcine.
Je moznost prepalit soft, alebo nejak jednoduchsie zmenit jazyk na Slovencinu alebo cestinu?

Neexistuje nejaky language pack?

Dik za rady....

Peter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Noraxus
plavčík
plavčík


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: pá 30. leden, 2009 1:22    Předmět: Citovat

Jako podle me to ani nebude treba....pokad date takzvany hardreset tak mat moznost si vybrat libovolny jazyk.....ssice v zakladu tam cestina neni ale anglictinano...prinejhorsim budete muset nahrat novou Rom ale to zvladnete takze jestli se vam libi tak ho rozhodne kupte Radostný


Noraxus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PeHu
nováček
nováček


Registrace: 14.3. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so 14. březen, 2009 8:24    Předmět: HP iPAQ 614 nekupovat Citovat

k tomuto jasnému závěru jsem dospěl po roce používání. Už jsem ho chtěl 100×vyhodit z okna, 10×prodat, 2×navštívil servis, ale reálná praxe je, že moc kvalitních komunikátorů zřejmě není. Tak jsem zůstal. Každý chválí ten svůj, ale problémy přehlíží. Nejde ani tak o HW, ale zejména o podporu ze strany HP, ta se rovná téměř nule. Na nové WM můžete zapomenout. WM 6.0 vám musí stačit. Nějaké nové firmwary,ROM atd. ze strany HP taky zapomeňte. Problémy s ovládáním WM6 každá zná, tak jsem si doinstaloval nějaký soft od SPB, zřejmě to nejkvalitnější co je. Problémy s ovládáním jsou však nekonečné - některá tlačítka nereagují nebo až po vteřinových intervalech, nestabilní starty, zpomalení startu aplikací, časté zatuhnutí atd. atd. je toho moc na román. Ovládací tlačítkové kolečko bylo snad myšleno dobře, ale žádné aplikace ho nepodporují, tak ho vlastně soft od SPB vypnul. Ale i v základu tzn. bez jakýchkoliv doinstalovaných prg je mnoho nedořešeností krátce shrnu - problémy s příjmem hovorů (pomalá reakce, HW tlačítko nereaguje), zasekávání při čemkoliv, zoufalá hlasitost (odposlech i BT sluchátka), řada funkcí běžná z obyčejných mobilů nefunguje (slovniky), foťák hrůza(nejenom kvalita fotek, ale i zoufale pomalá reakce na cokoliv - v řádech několika i 10 vteřin) atd. atd. Rozmístění tlačítek také není ideální - poslepu nic nenajdete - např. potvrzovací enter, který člověk potřebuje furt je mrňavé na straně a ztracené mezi ostatními atd. Stiskem vypnutí hovoru se dočkáte ukončení až v řádech vteřin, stejně tak příjem. Je prostě nutno se obrnit nekonečnou trpělivostí a uživatelé obyčejných mobilů by si museli ťukat na čelo, že tohle může někdo používat. "Zařízení" se prostě na telefonování moc nehodí a to nemluvím o SMS. Napsat něco bez stilusu - zapomeňte je to na nervy.
Závěrem jsem se přesvědčil, že hodně neduhů padá na triko zastaralým WM6 a má ho tak asi většina konkurenčních přístrojů. Tak ale proč proboha nenabídne HP upgrady, třeba za příplatek? Nepochopím.
Je samozřejmě řada věcí, které jsou super a fungují výborně např. GPS, ale člověka nejvíc vytáčí to co nejde...a přitom by možná stačilo málo, pořádná podpora od HP. Čínští garážoví "výrobci" firmwaru i WM se však snaží...to je pravda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Noraxus
plavčík
plavčík


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: so 14. březen, 2009 23:55    Předmět: Citovat

NAPROSTO ale opravdu NAPROSTO souhlasím.Já si sice takovou práci s kritikou nedal ale rozhodně jsem s vámi z ajedno Radostný je to smutné že i takový velikán jako hp se svým ipaqem který je propagován jako něcoo nejrychlejšího pro práci je tak děsná hračka bez jakéhokoliv vlídného nápadu na urychlení práce........myslím si že tento telefon je jenom výkřikem do tmy který udělala HP kuli pokrytí trhu při tom jak neuvěřitelně moc začínají ode všaď proudit zástupy malých WM zařízení....a je smutné jak moc se jim to nepovedlo.....Zrovna tenhle měsíc se mi do ruky dostala nov romka samosebou neoficiální ale to se nic nedá dělat......uvidíme jak bude šlapat kdyžtak budu informovat Radostný

Zdraví Noraxus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Will
nováček
nováček


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po 16. březen, 2009 10:48    Předmět: Citovat

Dovolim si v niektorych bodoch nesuhlasit alebo sa opytat na co vsetko svoj device pouzivate?

Pomalost telefonu je obecna vlastnost snad vsetkych wm deviceov.
Koliesko nefunguje akurat tak na hry kde ma pomalu odozvu ale na hranie ste si to snad nekupovali.
Splupraca s SPB je bez problemov hlavne chlapci odporucam Full screen keyboard ;) dokonala aplikacia na pisanie. Vo velkej miere vyuzivam hlavne icq cez telefon takze pisem vela. Inac, pisat so stilusom je frajerina, nekupoval som si device aby som tukaval 3x jeden button koli napisaniu jedneho pismenka. Ako som uz spominal v skorsom prispevku, dobuducna device uplne bez klavesnice, pre mna je zbytocna.
Zaujimalo by ma PeHu ake mas prsty ja mam dost velke ruky a s enterom alebo inymi tlacitkami nemam problem ani po tme.

Samozrejme mas plnu pravdu s pomalostou fotaku ci inych aplikacii mam ale bohuzial stale pocit, ze sa jedna hlavne o debilnost aplikacii nie deviceu. Taky total commander alebo Pigeon ficia uplne svizne zatial co na odozvu z fotaku cakam vecnost. V tomto smere plne suhlasim, ze by to chcelo updaty a je dost blbe, ze sa ziadne nekonaju. HP malo taky dobry zvyk davat aspon jednu dalsiu verziu aplikacii na update.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lajka
nováček
nováček


Registrace: 19.9. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so 19. září, 2009 12:07    Předmět: Citovat

Jak to tak čtu... svého broučka mám rok a půl, v celku bych byla spokojená, kdyby fungoval tak, jak má. Psaní provádím s klávesnicí na displeji, tlačítka mi připadají moc tuhá a hlavně zbytečná. Rolovací kolečko je zajímavý nápad, který se dá i využít. Mikrofon také dobrý. Hlasitost nepokládám za nějak strašnou.

První problém se ale objevil asi rok po koupi, najednou přístroj odmítal simku. Do té doby pracovalo vše skvěle, mohla jsem stahovat, číst, komunikovat přes qip a zároveň volat bez problému. Reklamace proběhla, jenže od té doby se to veze. Ze zbylého půlroku strávil přístroj průběžně 4 měsíce po servisech. Buď zlobí již zmiňovaný displej - nejde střídavě rozsvítit (pomůže umístění na nabíječku, prozvonění, příchozí sms...) / zhasnout (nepomůže nic), jen tak z ničeho nic zamrzá uprostřed práce, pokud máte příchozí hovor, také se z toho zhroutí, "žere" smsky, nekomunikuje s kartou, odmítá brát wi-fi popřípadě se tváří, že nic takového nezná.. často se sekne už jen při načítání OS..

Připočítám-li k tomu již zmiňovanou nulovou podporu, nefungující slovníky, nalezení spousty aplikací leda se svatou trpělivostí a dodání v jiném jazyce, než českém, také nepotěší... Asi se kouknu po něčem jiném.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Will
nováček
nováček


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út 16. březen, 2010 8:53    Předmět: Citovat

Nakoniec mi este pre vianocami minuloeho roku zacal blbnut usb port az sa prestal uplne nabijat. To mam asi za to, ze som s nim nemal ine vacsie problemy Radostný

Teraz som si kupil HTC s Winmo 6.5 a je to neporovnatelny upgrade. Ked na nieco klilknem tak to urobi to co chcem bez 2-3 sekundoveho cakania Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HP Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů