Fórum - Zobrazit téma - Nastavení vyzvánění - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nastavení vyzvánění

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BulvisFun
nováček
nováček


Registrace: 18.10. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne 16. listopad, 2008 9:27    Předmět: Nastavení vyzvánění Citovat

Ahoj chlapi,mám další zásadní problém,který jsem v manualu,na který mi zde někdo poslal link, nenašel. A to sice to,že když mi někdo volá, zkrátka telefon mi nezvoní...poté,až hovor ukončí, tak mi telefon začne teprve zvonit "mnou vybranou melodii" takže jen ve zkratce TELEFON,KDYŽ MI NĚKDO AKORÁT VOLÁ - NEZVONÍ TO.(jen se display rozsvítí,ukáže kdo volá apod,ale nezvoní to) POTÉ,KDYŽ HOVOR UKONČÍ...UKÁŽE SE MI ZMEŠKANÝ HOVOR a ten pak už normálně zvoní.

Prosím, napiště mi sem přesné kroky,jak to nastavit,aby to bylo obráceně...aby příchozí hovov zvonil a zmeškaný už se pak jen ukáže...

Opravdu budu vděčný,nevím si s tím rady a zbytečně mě to od Trea odrazuje. Smutný když nemůžu být takhle neustále na příjmu,moc díky,mějte se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
John6625
nováček
nováček


Registrace: 16.5. 2019
Příspěvky: 1
Bydliště: 7th Ave Hesperia, California

PříspěvekZaslal: čt 16. květen, 2019 9:13    Předmět: Get restaurant equipment and auctions Citovat

Get restaurant equipment auctions with us in the USA we have the best-used equipment for sale you can get the best business help with us in the different states of America and grow your business really fast with us. With us, you can get the best service of the auction of "Firestorm Pizza & Almost Famous" currently in the auctions in our online portal.
_________________
https://www.auctionfactory.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jeffrey6857
nováček
nováček


Registrace: 16.5. 2019
Příspěvky: 1
Bydliště: 24470 Lakeland Blvd Euclid, OH

PříspěvekZaslal: čt 16. květen, 2019 11:56    Předmět: Best Discount Furniture Stores Citovat

You can get the Best Discount Furniture Stores with us in Ohio we have the best service of the kitchen cabinets you can have the best help with us for the living room and the dining room furniture with us you can buy with the so much low cost as compared to the market.
_________________
https://www.northeastfactorydirect.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů