Fórum - Zobrazit téma - samovolne restartovani X500 - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

samovolne restartovani X500

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
orange26
nováček
nováček


Registrace: 25.7. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po 08. září, 2008 19:13    Předmět: samovolne restartovani X500 Citovat

Zdravim.Nemate nekdo podobny problem? U me x500 se stava, ze po zapnuti pravym bocnim tlacitkem se pristroj automaticky restartuje. Nekdy to udela 1x za tyden a nekdy 4x za den. Hard reset jsem delal jiz asi dvakrat,ale chybka pretrvava. Je to docela nemile cekat na nabehnuti windows kdyz potrebuju volat. Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dragon_fist
nováček
nováček


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po 22. září, 2008 18:18    Předmět: Citovat

Ahoj, nejsi sam, me to ted zacla delat M700. Stava se mi to , kdyz mam telefon u pasu v pouzdre. Kdyz je na stole, klidne i cely den, nic se nedeje. Kdyz chci volat a zmacknu zapinaci tlacitko telefon se restartuje. Napadlo me, ze by to mohlo byt baterii, ale kvuli testu si kupovat novou baterii se mi moc nechce. Asi bude muset jit do servisu. HR taky nepomohl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
orange26
nováček
nováček


Registrace: 25.7. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po 22. září, 2008 20:16    Předmět: Citovat

je pravda ze kdyz to vyndam z kapsy tak to vetsinou udela.Ten restart mi ani tak nevadi jako to ze kdyz vyndam ve tri odpoledne telefon z kapsy a zapnu ho,tak ten restart je jen dokonceni jakesi chyby. Treba uz od 9 rano je telefonni sluzba mimo provoz a neda se mi dovolat.Prestane blikat ta zelena dioda. To je mi pak telefon na dve veci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dragon_fist
nováček
nováček


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po 22. září, 2008 21:06    Předmět: Citovat

Presne, jak to popisujes to se deje i me. Uz jsme psal do servisu, jestli se to da nejak opravit nebo je to na poslani do servisu. A to mi pred 4 mesici menili celou zakladni desku kvuli spatnemu konektoru u sluchatek Radostný))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PeNik
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: út 23. září, 2008 16:38    Předmět: Citovat

mě se to stane také občas, ale vždy byl příčinou kryt baterie, který když povyjede, tak se PDA vypne. Po dorazu krytu a stisku tlačítka se nastartují Win. Dělá mi to pouze v pouzdře u pasu. Asi to v něm nějak pracuje a občas se mi povysune kryt baterie.
_________________
Siemens S6 - Motorola d520 - Nokia 3210 -> Nokia 6310i -> SE T630 -> Nokia 6630 -> E-TEN M700
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
orange26
nováček
nováček


Registrace: 25.7. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út 23. září, 2008 20:59    Předmět: Citovat

ja pouzdro nenosim a kryt tam drzi ze ho nemuzu ani vyndat,nevim cim to je. Kdyz ti daj ze servisu vedet, tak napis
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dragon_fist
nováček
nováček


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út 23. září, 2008 21:27    Předmět: Citovat

U me taky kryt pevne drzi a ani se nepohne. Tim to asi nebude, maximalne to muze byt temi pojistkami baterky : zasuvny kousek a pak ten pevny, co tlaci ten spinaci mechanismus Radostný)) Servis se jeste neozval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dragon_fist
nováček
nováček


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st 24. září, 2008 17:35    Předmět: Citovat

To orange26 : Zkousel jsi taky udelat HR, dela Ti to i po nem? Me ano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
orange26
nováček
nováček


Registrace: 25.7. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st 24. září, 2008 23:17    Předmět: Citovat

To Dragon: Jo delal jsem ho asi trikrat. Dokonce jsem i flasnul firmware,ale jak to vyndam z kapsy tak je maler na svete. Nechapu to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dragon_fist
nováček
nováček


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt 25. září, 2008 14:45    Předmět: Citovat

Tak to je jedine na reklamaci ! ! ! ja uz taky vyzkousel vsechno. Pouzivas SDHC micro SD karty a jakou velikost ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
orange26
nováček
nováček


Registrace: 25.7. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt 25. září, 2008 17:10    Předmět: Citovat

Ted mam 4gb sdhc Adata. Delalo to ale i s klasickou microSD 2gb Kingston. Nechapu co s v te kapse stane. Jestli se nejak ohne nebo pokrouti a vypadne nekde kontakt???Tusim ze ale v cechach servis primo neni,ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dragon_fist
nováček
nováček


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt 25. září, 2008 20:23    Předmět: Citovat

Hmm, taky netusim, co se s nim deje....servis neni je pouze v Nemecku, ale pokud jsi si ho koupil tady v CR, tak zkus http://www.e-tencz.cz/servis/ tam das SN pristroje a pak popises vadu a posles jim to na jejich adresu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
orange26
nováček
nováček


Registrace: 25.7. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st 22. říjen, 2008 18:57    Předmět: vypinani x500 Citovat

Tak pro vsechny co maji podobny problem. Vyresen problem s vypinanim Etenu x500 a asi i jinych verzi. Vse to delal jeden nesmyslny spinac pod krytem baterie. Telefon pak pri vlozeni do kapsy a naslednem noseni ztratil kontakt a telefon vypnul a zjistite to za pul dne, ze jste mimo sit. Nešťastný Doraz na krytu baterie zvetsen (takovy ten jazycek) a od te doby v pohode. Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dragon_fist
nováček
nováček


Registrace: 22.9. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st 29. říjen, 2008 16:59    Předmět: Problem pokracuje Citovat

Zdravim,

tak jsem podle rady udelal to same s tim zobackem, nyni muzu mit zadni kryt odkryty a E-ten nabehne. Po noseni asi 3 dny, se mi problem s resetem udelal zase. Hned jsem zkusil sundat zadni kryt, jestli nepovolil kontakt a E-ten pokracoval v nabihani...tzn.ze problem u me bude nekde jinde. Dale se mi stalo, ze jsem nutne potreboval pouzit internet pres EDGE. Zacal jsem serfovat a uprostred nacitani stranky se opet restartoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
orange26
nováček
nováček


Registrace: 25.7. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt 30. říjen, 2008 10:16    Předmět: Citovat

HM, tak ty asi budes mit problem opravdu jinde. Me to od te doby neudelal ani jednou ato ho nosim porad v kapse u kalhot.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tomasdie
nováček
nováček


Registrace: 28.11. 2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so 29. listopad, 2008 11:09    Předmět: Citovat

Zdravim,
ja sem mel podobny problem s X650 a vyresil sem to prehranim orig. ROM -stejne byla prakticky nepouzitelna. Nahral sem tam Light ROM a uz to slapalo v pohode.
Ted mam ale jiny problem.

Tak snad to pomuze i vam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů