Fórum - Zobrazit téma - Problem s HTC touch pro - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Problem s HTC touch pro

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Davirek
nováček
nováček


Registrace: 5.1. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po 05. leden, 2009 10:03    Předmět: Problem s HTC touch pro Citovat

Dobry den, prosim o radu jak vyresit nasledujici problem... Poridil jsem si HTC Touch pro, zhruba po dvou mesicuch pouzivani, mi pri zapnuti zarizeni a nacitani Windows+ dalsich systemovych nastaveni, naskoci chybova chlaska:
,, Storage : uvedeny soubor nelze nalezt, nebo jednu ci vice jeho soucasti nelze nalezt. Pokud problem pretrvava, zkuste soubor obnovit, nebo znovu nainstalovat"

Pokud tuto chybu nepotvrdim krizkem v pravo nahore, tak mi nejde zapnout bluetooth a v menu Touch flo 3D se mi nezobrazuji naposled porizene fotografie.
Zkousel jsem jiz soft a hard reset, po dvou dnes se tento problem objevil znovu.
Nemel nekdo podobny problem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 11:22    Předmět: Citovat

Neupravujete si nějakými utilitami TouchFlo 3D? Mohou být poškozené manila konfigurační soubory, také to může dělat nějaký plugin na originální Today, také by mohlo být něco poškozeného v extROM či problém s paměťovou kartou... Těch pár dní jste používal komunikátor opravdu bez jakéhokoliv přidaného softwaru či dalších úprav?
_________________
<small style='color:gray;line-height:normal'>- Yo, dawg, what'd you do that for?<br>- Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!<br>- I think you're so totally awesome.<br>- That's what I'm talkin' about.</small>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Davirek
nováček
nováček


Registrace: 5.1. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 14:36    Předmět: Citovat

Pred hard resetem jsem si udelal kompletni backup systemu a po jeho provedeni jsem si udelal restore. Takze jsem mel zarizeni opet se vsim, co jsem tam mel nainstalovane i pred hard resetem...
Rikate, ze bych mel zkusit udelat hard reset a v tomto puvodnim stavu systemu, zarizeni par dni pouzivat a sledovat?
Myslite si, ze to muze byt i pametovou kartou? ( mam 8gb SDHC Kingstone )
Chyba zni Storage, tak to spise vypada na nejaky problem s vnitrni pameti. Touch flo 3d jsem si neupravoval. Ta chyba totiz vyskakuje i kdyz touch flo vubec nepouzivam a mam tam klasicke Windows prostredi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 14:50    Předmět: Citovat

Tím že jste obnovil vše z backupu, tak se poškozené soubory/registry/configy do vnitřní paměti znovu dostaly, proto omezte na chvíli komfort a zkuste to používat čistě po HR bez obnovy dat, pravděpodobně přestanou tyto chyby... Také zkuste přeformátovat tu paměťovku ve čtečce v PC a zkontrolovat soubory, které tam zpět překopírujete.
_________________
<small style='color:gray;line-height:normal'>- Yo, dawg, what'd you do that for?<br>- Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!<br>- I think you're so totally awesome.<br>- That's what I'm talkin' about.</small>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Davirek
nováček
nováček


Registrace: 5.1. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 15:01    Předmět: Citovat

Tak jsem znovu provedl HD reset, bez nasledneho restore a vypada to, ze zatim je vse v poradku. restartoval jsem to dvakrat a chyba se neobjevila. Pametovka zustala tak jak byla tzn bez formatu. Takze by to pametovku vylucovalo, co myslite?
jediny plug in, ktery pouzivam , tak je PDa status a tim by to snad byt nemelo, protoze mi to delalo uz predtim, nez jsem jej instaloval.
Prosim, je nejaky zpusob jak misto chyby presneji lokalizovat?
System bych si zase chtel zpet obnovit ze zalohy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů