Fórum - Zobrazit téma - X610 - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

X610

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
guseppe
nováček
nováček


Registrace: 24.12. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt 15. leden, 2009 10:38    Předmět: X610 Citovat

Dotaz co nějaké zkušenosti s x610
Mám ho měsíc a zatím bez problému pouze nejde zaregistrovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jirka125
nováček
nováček


Registrace: 19.1. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po 19. leden, 2009 20:11    Předmět: Citovat

Ahoj, já ho mám objednaný, ale nějak mi ho néé a néé poslat. Chtěl jsem se zeptat, jak si vyřešil fólii na displej? Co jsem koukal, tak musí být atypická kvůli displeji, který není zapuštěný do těla přístroje. A ještě jedna otázka - jak je to s češtinou...je tam InterWrite nebo jsou jsou přímo lokalizovány WM. Díky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
guseppe
nováček
nováček


Registrace: 24.12. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út 20. leden, 2009 20:42    Předmět: Citovat

Takže:Folie je součástí balení 1ks alespoň v mojí krabici byla a s tou češtinou je to vcelku ok jsou tam české WM 6 téměř vše je počeštěné samozřejmě po čase určitě narazíš na angličtinu ale k běžnému nastavení a následnému používání ta čeština bohatě stačí .Určitě doporučuji současně s telefonem koupit microSD alespoň 2GB.
po instalaci několika málo programů už hlásí kritický nedostatek paměti.
(což se dalo čekat)Velké zklamání z mojí strany obdrželi dodávaná sluchátka,je sice fakt že v této cenové kategorii nemůžeme čekat nic lepšího ale toto je za5.
Díky 2,5mm Jacku záměna není tak jednoduchá ale vše spraví jednoduchá přechodka z každého druhého obchodu a pak je vše ok až na mikrofon o ten jsem bohužel přišel . Ale změna je znát okamžitě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jirka125
nováček
nováček


Registrace: 19.1. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st 21. leden, 2009 7:23    Předmět: Citovat

Díky moc za informace. Teď už jenom, aby ho měli na skladě Vysmátý Potom sem dám taky pár info o zkušenostech. Ty sluchátka mě zase tak nepálí...ještě ani u jednoho telefonu jsem je nepotřeboval
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: st 21. leden, 2009 9:36    Předmět: Citovat

My ho skladem máme:
http://www.windowsmobile.cz/V71001501-E-TEN-Glofiish-X610-CZ-lok-GSM-GPS-Foto-WiFi-WM6.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jirka125
nováček
nováček


Registrace: 19.1. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so 24. leden, 2009 21:06    Předmět: Citovat

Tak už ho mám doma. Zatím si s ním hraju 3 dny a jsem plně spokojený. X610 je pěkně svižná, žádný zamrzání nebo čekání. Zatím žádná aplikace mi nenahlásila nedostatek paměti, ale možná je to tím, že všechny aplikace instaluju na kartu (ono to ani jinak nejde). Po Hardresetu to má k dispozici cca 23 MB vnitřní paměti-ale s tím jsem počítal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jirka125
nováček
nováček


Registrace: 19.1. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt 05. únor, 2009 14:19    Předmět: Citovat

Tak pár dalších zkušeností Glofiishem x610.

1) Má přisvětlovací diodu či nemá?
Dlouho sem si lámal hlavu nad tím, zda vedle zrcátka u foťáku je dioda nebo ne. V menu při focení jsem nikde nenašel nic na zapnutí. Po shlédnutí pár fotek x650, která přisvětlovací diodu má, jsem usoudil, že to je pouze záslepka. Jen nevím, proč ji udělali v bílé barvě, která právě evokuje diodu Smutný

2) Mizející paměť ROM
Po pár dnech jsem si všimnul, že mi ubývá velice vnitřní paměť ROM. Třetí den po Hardresetu, kdy jsem do PDA nic neinstaloval, mi ubylo cca 2,5 MB paměti. Trošku mě to vyděsilo, jelikož při každé kontrole se paměť snižovala a snižovala. Trošku jsem popátral na netu a našel jsem řešení. Na celé záležitosti má podíl soubor RILLOG.TXT, který stále narůstá. Nejspíše ho zapomněli vyhodit z kódu.

Je zapotřebí soubor RILLOG.TXT:
a) přejmenovat soubor např. na RILLOG.123
b) poté vytvořit novou složku ve Windows s názvem RILLOG.TXT
c) a nakonec soubor vymazat

Já jsem před smazáním musel provést SR, protože byl něčím blokovaný a nešel smazat. Tímto postupem docílíte toho, že soubor se nebude tvořit a Vám se vrátí paměť ROM do původních čísel.

Celý návod je zde:
http://www.etenblog.com/2008/01/17/remove-rillog-dot-txt/

Další věc, která Vám může zabýrat čím dál víc paměti je soubor mm_handler.txt ve složce MMS_logs. U tohoto souboru stačí nastavit příznak pro čtení a už se do něj nebude zapisovat. Nebo ho smazat. Po SR se obnoví.

Posledním adeptem je soubor cprog_log.txt, který ale narůstá ze všech nejmíň. Také u něj funguje příznak pro čtení. Nebo jde smazat a po SR se obnoví.

Nic z tohoto u mě nemělo vliv na stabilitu systému a vše funguje jak má!!!

Po tomhle jsem X610 ještě víc spokojený než jsem byl předtím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů