Fórum - Zobrazit téma - E-TEN / HF BT Parrot CK3100 - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

E-TEN / HF BT Parrot CK3100

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lavin
nováček
nováček


Registrace: 12.3. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st 12. březen, 2008 11:14    Předmět: E-TEN / HF BT Parrot CK3100 Citovat

E-TEN 500 spárovaný s HF sadou Parrot CK3100 přes BT. Během hovoru po ca. 40 až 50 sec. hovor přeruší. Může mi někdo poradit - pomoci jak tuto závadu odstranit. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
prokyz
nováček
nováček


Registrace: 18.10. 2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt 05. únor, 2009 10:30    Předmět: Citovat

Dobrý den, sice se nepřináším řešení vašeho problému, ale jelikož se můj dotaz týka Parrot CK 3100, tak to vkládám sem.

Nevíte někdo, jak zprovoznit synchronizaci kontaktů mezi Treem 750 a HF CK 3100? Tuto funkci jsem dost využíval s mou starší Nokií 6230 a mrzí mě, že s chytřejším telefonem nefunguje. Nebo alespoň jak používat hlasové vytáčení? To se mi nepodařilo najít ani v samotném treu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
NosekZ
nováček
nováček


Registrace: 22.11. 2008
Příspěvky: 34
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne 08. únor, 2009 0:57    Předmět: Re: E-TEN / HF BT Parrot CK3100 Citovat

zdravím, podobný problém
Lavin napsal:
E-TEN 500 spárovaný s HF sadou Parrot CK3100 přes BT. Během hovoru po ca. 40 až 50 sec. hovor přeruší. Může mi někdo poradit - pomoci jak tuto závadu odstranit. Díky.


jsme řešili na HTC touch PRO a oficiální vyjádření Parrotu říká nainstalujte si nový firmware do BT.
Osobně bohužel 3100 nevyužívám, takže nedokážu v tuto chvíli říci, zda se vše vyřešilo nebo ne. Jsem spokojeným uživatelem 3200.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
prokyz
nováček
nováček


Registrace: 18.10. 2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne 08. únor, 2009 11:19    Předmět: Citovat

Hm, když mi přišel mail, oznamující novou zprávu ve vlákně, tak jsem se těšil, že někdo zareaguje na můj, aktuální, problém a ne na rok starý příspěvek...

Nicméně mě to přimnělo prozkoumat stránky Parrot.com (nenapadlo by mě, že se dá ta HF sada nějakým způsobem "vlastními silami" jednoduše aktualizovat. A na těch stránkách jsem přišel na řešení mnou popsaného problému. Jednak tam lze stáhnout aktualizační software samotné HF sady a pak také tzv. "Parrot VCF creator", který slouží k vytvoření *.vcf souboru s kontakty z Outlooku. Po nakopírování vytvořeného *.vcf souboru do mobilního zařízení by již v HF sadě měl být dostupný seznam kontaktů. Jen co se mi trochu nabije NTB půjdu aktualizovat firmware HF sady a vyzkoušet dostupnost seznamu kontaktů.

EDIT #1: Skóre 2:0 pro papoucha. Seznam kontaktů nedostupný (a to jsem zkoušel zmíněný *.vcf soubor nakopírovat všude možně) a update vůbec nezačal, neboť se mi nepodařilo spárovat HF sadu s NTB, nevím proč...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů