Fórum - Zobrazit téma - WMP 10 na Treu 750 - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

WMP 10 na Treu 750

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Multimédia
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Noraxus
plavčík
plavčík


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: st 22. srpen, 2007 12:14    Předmět: WMP 10 na Treu 750 Citovat

Zdravíčko Radostný

Oánové nevim si rady s jednou věcičkou.....jak sem již psal mám treo 750 mno a ta používá jako přehrávač Windows Media Player 10

De mi o to že když si pustim třeba nějakou hudbu tak bych chtěl připojit sluchátka vypnout palma strčit ho do obalu a jít....jenže to mi nějako nejde objevil sem funkci Toggle Screen která je rozhodně dobrá vůči baterce ale stejně sou furt aktiovaný klávesy a i dotekovej displej jede dál takže se mi to v kapse samo přepíná a většinou když to z kapsy vytáhnu tak sem někde hluboko v menu.....

Pánové poraďte mi jak zamnknout klávesnici tak aby mi to hrálo dál a byl vyplej displej.....

nebo aspon nejakej přehrávač co to umí....

Díky Nox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: st 22. srpen, 2007 14:02    Předmět: Citovat

Zámek kláves by měl být součástí systému v podobě today pluginu - Start - Nastavení - Today a odškrtnout zámek kláves

Přesně na tohle se hodí aplikace "ScreenOff" .. doporučoval bych stáhnout a vyzkoušet, tuším že i sama aplikace zamyká klávesnici a dá se namapovat na určité klávesy.
_________________
U-T-F-G | Raději ještě jednou, než se zbytečně zeptáš.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
HTC S740(Rose) & Fujitsu Siemens LOOX n560
------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Noraxus
plavčík
plavčík


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: čt 23. srpen, 2007 1:33    Předmět: Citovat

No jak si říkal o tom pluginu tak já tady nic nemám.....Ty máš asi WM 6 ne?Třeba to máš jiný Radostný

Jinak moc díky za radu ohedně toho prográmku hnedka ho vyzkoušim Radostný

Díky Nox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Noraxus
plavčík
plavčík


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: čt 23. srpen, 2007 2:17    Předmět: Citovat

tak sem právě vyzkoušel 5 různejch druhů prográmků na vypínaní ale každej se vypne červenym sluchátkem a to já nechci!Chtěl bych aby se dal displej odemknout třeba jenom bočním....a hlavně aby se zamkla klávesnice dyk ikdyž se displej vypne tak furt můžu psát a tak.....

Ach jo je to naprt

Nox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: čt 23. srpen, 2007 7:33    Předmět: Citovat

Přijde mi nepochopitelné, že ScreenOff nefunguje jak má, používala ho velká řada uživatelů, ja již sice ne .. ale vím, že za něco stál. Každopádně WM06 sice mám, ale s tímhle prográmkem mám zkušenost ještě z WM5 .... ještě mě napadá varianta "Battery Status" ... je to plugin pro today screen a pokud se na ikonce baterie podrží stylus, objeví se nabídka, kde je mimo jiné i vypnutí obrazovky, to jestli to zamkne klávesy netuším, já svůj stroj zapínám tllačitkem na vrchu ..... ale za zkoušku to stojí si myslím ... doporučoval bych přečíst mou recenzi (http://www.wmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=33)
... verzi Ext beta... je na stránkách výrobce ... popř. se dál ptát, ale něco už vyjít musí Radostný
_________________
U-T-F-G | Raději ještě jednou, než se zbytečně zeptáš.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
HTC S740(Rose) & Fujitsu Siemens LOOX n560
------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Noraxus
plavčík
plavčík


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: čt 23. srpen, 2007 11:32    Předmět: Citovat

Okej diky tak já to zkusim Radostný

v podstatě problém je to že těch screen offů je strašně moc verzí.....

Díky Nox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: čt 23. srpen, 2007 11:40    Předmět: Citovat

To snad není takový problém, ne? Pokud jde o verzi přímo aplikace Screen Off.exe. ... tak samozřejmě používat tu nejnovější(nejvyšší verze) a pokud máte na mysli více aplikací na stejný způsob, jak říkám, mě se Screen Off osvědčil. .. právě pro poslouchání hudby na mém HTC.
_________________
U-T-F-G | Raději ještě jednou, než se zbytečně zeptáš.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
HTC S740(Rose) & Fujitsu Siemens LOOX n560
------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
masoxcz
plavčík
plavčík


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: út 05. leden, 2010 11:06    Předmět: Citovat

Nevím jak to funguje pod WM5.2, ale pod WM6.1 stačí option+red zamknout a displej zhasne po 2sec. sám.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát".
... Perfectly symmetrical violence never solved anything.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Multimédia Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů