Fórum - Zobrazit téma - HTC Touch Pro(2) nebo HTC S740? - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

HTC Touch Pro(2) nebo HTC S740?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: pá 10. duben, 2009 13:12    Předmět: HTC Touch Pro(2) nebo HTC S740? Citovat

Který stroj byste doporučili v rámci pracovního nasazení? Na dotykovém displeji a rozlišení příliš nebazíruji, jde mi o pohodlné psaní a výdrž baterie při zátěži - Wi-fi, GPS, Data atp.

Jaké máte zkušenosti s klávesnicemi? Co se Vám líbí a nelíbí na jednotlivých modelech? Zvažuji koupi jedné z variant(zejména S740 je po aktuální slevě hodně lákavé) či počkání si na Pro 2, každou radu uvítám Radostný
_________________
U-T-F-G | Raději ještě jednou, než se zbytečně zeptáš.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
HTC S740(Rose) & Fujitsu Siemens LOOX n560
------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: pá 10. duben, 2009 16:48    Předmět: Citovat

Treo Pro se ti nelíbí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: ne 12. duben, 2009 15:55    Předmět: Citovat

Nene, Treo neodsuzuji, určitě nedělá špatné stroje ale jejich koncepce hw klávesnice mi nevyhovuje. Proto už dlouhá léta používám HTC, jen teď se nemůžu rozhodnout, tudíž čekám na nějaká negativa. Potom, co šla cena S740 oficiální v uplynulých dnech rapidně dolů, překláním se k němu čím dál více. Potřebuji primárně telefon, ale nejednou za den se mi stane, že potřebuji sepsat něco delšího, proto je koncepce vysouvacích klávesnic pro mě jediné smysluplně použitelné řešení.
_________________
U-T-F-G | Raději ještě jednou, než se zbytečně zeptáš.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
HTC S740(Rose) & Fujitsu Siemens LOOX n560
------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
pefcbs
nováček
nováček


Registrace: 22.11. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st 15. duben, 2009 0:31    Předmět: S 740 Citovat

Používám S740 jako záložní telefon. Na výsuvné klávesnici se píše dobře, jde jen o zvyk, mě vadí jen tlačítka na přední straně přístroje. Velmi často se mi stává, že se promáčknou 2 a reaguje jinak. Když pospíchám tak je to občas Smutný . Jinak doporučuji hadřík a tento elegantní smatrphone po každém pohledu přeleštit. Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů