Fórum - Zobrazit téma - MDA Vario a BT sluchátka - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

MDA Vario a BT sluchátka

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: čt 23. srpen, 2007 13:49    Předmět: MDA Vario a BT sluchátka Citovat

Problém: při pokusu o použití sluchátek, která slouží zároveň i jako headset, funguje bezproblémově telefonování, ale hudbu to nepřenáší. Potíž je v tom, že sluchátka se spárují jako dvě zařízení - vlastní sluchátka a headset. Při aktualizaci spárovaných zařízení je ale vždy aktivní jen headset, sluchátka nikoliv. Přitom pokud v zařízení hraje hudba a na sluchátkách se stiskne volba pro hlasové vytáčení, hudba na chvilku zazní ve sluchátkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: čt 23. srpen, 2007 14:56    Předmět: Citovat

Tohle bývá problém ... HTC po bluetooth neumí streamovat audio jako takové, víceméně umí, ale není tu ta možnost ... řešením je aplikace BTAudio, která umí přepnout celý audio systém na stream po BT, ovšem ne v nijak zázračné kvalitě. Testoval jsem to v době vlastnění nokie 6230i, která toto zvládala bez problémů. Žádnym natavením se mi nikdy nepodařilo dosáhnout přenosu, takže leda ta aplikace : ), alespoň dle mě dostupných info ...
_________________
U-T-F-G | Raději ještě jednou, než se zbytečně zeptáš.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
HTC S740(Rose) & Fujitsu Siemens LOOX n560
------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
nexus6
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt 23. srpen, 2007 15:41    Předmět: Citovat

Je to tak... Vario je poměrně staré zařízení, které jen těžko může mít podporu A2DP. Je tedy nutné to řešit nějakou externí aplikací.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: čt 23. srpen, 2007 16:08    Předmět: Citovat

No tomu klientovi se hláška o starém zařízení asi moc líbit nebude, když si to právě koupil u T-Mobile Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: čt 23. srpen, 2007 17:03    Předmět: Citovat

Neznám technickou stránku věci, ale jestli jde o A2DP, což mi matně něco říká, tak to by s WM06 mělo někde podporovat... spíš .. viděl jsem to ... ale tu ext.aplikaci jsem někde sehnal... není to ani distribuované, je to nějaký softík co doma někdo dával doma "na koleně" Radostný))
_________________
U-T-F-G | Raději ještě jednou, než se zbytečně zeptáš.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
HTC S740(Rose) & Fujitsu Siemens LOOX n560
------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů