Fórum - Zobrazit téma - Jaký SW k navigaci s TREO 750 a zkušenosti s ním - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jaký SW k navigaci s TREO 750 a zkušenosti s ním

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomt
nováček
nováček


Registrace: 13.8. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so 11. červenec, 2009 16:16    Předmět: Jaký SW k navigaci s TREO 750 a zkušenosti s ním Citovat

Pořizuji z druhé ruky TREO 750 a rád bych na něm provozoval navigaci přes BT modul. Prosím poraďte a podělte se o zkušenosti co a s jakým výsledkem používáte.
Zajímají mne zejména zkušenosti se SW:
* TomTom
* Garmin mobile
* Smartmaps
* Oziexplorer
* PathAway (pokud se někomu podařilo jej rozchodit)
* jakékoli další fungující programy pro navigaci turistickou i auto.

Zajímá mne zda vůbec a jaká verze programů na TREU běží, jestli háže resety, ... prostě zkušenosti.

Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 5.6. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne 12. červenec, 2009 8:48    Předmět: Citovat

V prvni rade bych neporizoval TREO a uz vubec ne z druhe ruky. Nu, ale o tom to neni.
Zaklad bych udelal na iGO8. K tomu se da supnout TomTom a Smartmaps. Vse chodi spolehlive a dobre bez resetu. A dalsi testovat a testovat, ne kazdymu maka vse vzdy dobre. At se dilo dari. VaKu

PS: TREO750 jsem prave zahodil a radsi poridil HTC. Spolehlivost je zaklad. A nebijte mne. Vetsi ksunt nez TREO jsem v ruce nedrzel (i 650 s Palmem byla stabilnejsi).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Stevik
nováček
nováček


Registrace: 11.3. 2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so 18. červenec, 2009 23:48    Předmět: Citovat

Nesouhlasim s tebou T750 mi slouzila dlouhou dobu perfektne.
Zcela bez problemu na ni jete TomTom7 i Garmin mobile XT. Spojeni s BT modulem frci taky dobre.
Nestabilni masinu si dokaze udelat kazdy instalaci vseho moznyho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavelbures
plavčík
plavčík


Registrace: 14.7. 2007
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: ne 19. červenec, 2009 18:23    Předmět: Citovat

VaKu napsal:

Zaklad bych udelal na iGO8. K tomu se da supnout TomTom a Smartmaps.

Máte nějaký důvod, proč používat současně tři navigace? Vždyť je to šíleně drahé a většina funkcí je u zmíněných programů stejná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
VaKu
nováček
nováček


Registrace: 5.6. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po 20. červenec, 2009 11:36    Předmět: Citovat

To pavelbures: To je samosebou konina. Jen jsem chtel rict, ze zakladni navigaci, ktera chodi snad na vsem, snadno a stabilne je iGO. Ale ze lze tam supnout i TomTom. A Smartmaps jsou zase dobre na pohyb pesky, na kole a mimo cest. Maji velice rozmanite mapy (turistickou mapu jsem teda na iGO a TomTom nevidel).

To Stevik: Mel jsem dva kusy 750. Jeden sel do kopru za tri tydny ... proste umrel a hotovo. Po vymene za jiny jsem zase z resetu nevysel. A to tam nebylo instalovano NIC. Jen samotny WM6. Takze proste jsem pojal totalni neduveru.
Ale je to muj nazor, netvrdim ze kazdy kus je stejny. Kazdemu vyhovuje to co ma a na co ma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxcz
plavčík
plavčík


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: pá 14. srpen, 2009 14:39    Předmět: Citovat

S ohledem na to, co mi historicky vyváděla T680ka pod PalmOSem a jak drasticky se umravnila po výměně staré (a zřejmě umírající) SIMky za novou, si dovolím navrhnout v případě problémů zkusit totéž.
U mě zlobila prastará SIMka v1.0 od Oskara z první půlky roku cca 1999, teď mám od července v1.3 a zmizely resety, ztráty signálu, zámrzy zařízení, periodické "štronzo" které postupně narůstalo od cca 2 vteřin klidně na 3 minuty, zlepšil se dosah BT se sluchátky ze sotva 3 metrů skoro na 15, stabilizovaly se datové přenosy, a přestaly padat hovory (teď drží dokonce i při jízdě autem po dálnici, kde padaly spolehlivě po pár kilometrech).

Na stopu SIMky mě přivedl zoufalý pokus treo přeflashovat, během něhož byla SIMka v K750ce, a když se problémy přenesly s kartou, vyzkoušel ksem ji ještě v T630, K700, K770 a S55ce a všechny blbly obdobně.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát".
... Perfectly symmetrical violence never solved anything.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů