Fórum - Zobrazit téma - Synchronizace Palm 750 s windows 7 - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Synchronizace Palm 750 s windows 7

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jakub222
nováček
nováček


Registrace: 8.1. 2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá 08. leden, 2010 22:55    Předmět: Synchronizace Palm 750 s windows 7 Citovat

Ahoj, mám problém se synchronizací svého palmu 750 s Windows 7. Palma můj pc totiž vůbec přes bluetooth nerozpozná a zpětně palm můj pc taky ne. Hlasí to nenalezení žádnách zařízení přes BT.
Prosím o pomoc. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxcz
plavčík
plavčík


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 11. leden, 2010 8:57    Předmět: Citovat

Mě se občas rozpadne spárování zařízení a musím pak spojení v počítači i v telefonu smazat a znovu je spárovat. Dělá to jen pár notes-telefon, ostatní fungují normálně. Jako kdyby si některý z nich zmršil šifru generovanou na základě pinu zadávaného při párování; a mám podezření spíš na XPčka. Tak zkus spárování zrušit a znovu spárovat.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát".
... Perfectly symmetrical violence never solved anything.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jakub222
nováček
nováček


Registrace: 8.1. 2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po 11. leden, 2010 9:26    Předmět: Citovat

Můj problém ale je právě v tom, že je ani nespáruju, protože se ty přístroje přes bluetooth navzájem nevidí. Je to tedy problém jen u mě? Tobě se daří, co jsme tak pochopil, že?!

Snažím se zjistit, zda to není ještě u někoho. Mě prostě se ty přístroje ani nenajdou, proto nejdou spárovat a ani synchronizovat. Zkoušel jsem přes styrý pc s XP a bez problému. Tak nevím co budu dělat.
Zkusím koupit kabel... Nebíte někdo., kde v Praze prodávají nebo na internetu datový kabely pro Palm 750?? Díky za odpověď - ušetří mi to hodně času...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxcz
plavčík
plavčík


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 11. leden, 2010 14:32    Předmět: Citovat

Pošťourej se na počítači v nastavení zabezpečení BT. Např. Dell má defaultně nastavenu takovou úroveň, že dokáže najít okolní viditelná zařízení, ale pro spárování vyžaduje 6timístný PIN a příchozí spojení jakéhokoli druhu odmítá, dokonce i žádosti o spárování.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát".
... Perfectly symmetrical violence never solved anything.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jakub222
nováček
nováček


Registrace: 8.1. 2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po 11. leden, 2010 19:48    Předmět: Citovat

Díky! už se mi zařízení spáruje normálně pomocí PINU, ale tedka řeším problém s tím, že palma nemůžu dostat do centra zařízení Win Mobile.
Mám patrně problémy s portama. Není někde na internetu podrobný návod jak nastavit porty, aby se palm zobrazil v centru zařízení win mobile a mohl ho synchronizovat??
Díky ještě jednou!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxcz
plavčík
plavčík


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: st 13. leden, 2010 8:10    Předmět: Citovat

Z tvojí formulace mi není jasné co vlastně nejde. Použij Google a přečti si dokument nazvaný "Jak se správně ptát". Jádro pudla je v tom, formulovat dotaz a specifikovat problém tak, aby ten kdo se pokusí poradit měl představu kde problém je a co vlastně selhává.
Z toho cos napsal není jasné, která fáze je špatně, a to v podstatě od připojení kabelu (pokud připojuješ kabel) nebo spárování přes detekci toho že je vůbec něco připojeno po rozpoznání zařízení a jeho zobrazení v Mobile Center.
Není jasné jaké kroky jsi udělal a jaké ne. A kompletní manuál ti tu nikdo opisovat nebude.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát".
... Perfectly symmetrical violence never solved anything.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jakub222
nováček
nováček


Registrace: 8.1. 2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt 14. leden, 2010 23:08    Předmět: Citovat

Máš pravdu a zkusím to tedy ještě jednou. Připojuji svůj Palm 750 přes BT do notebooku(lenovo) s Win 7. Zařízení se mi spárují navzájem a jsou vzájemně viditelná mezi sebou. Problém je však s Cenrem zařízení. tam totiž se mi Palm nezobrazuje a tudíž nemohu synchronizovat.

Zkrátka tedy můj problém je v tom - jak dostanu spárovaný Palm přes BT do Centra zařízení. Win 7 ho má uveden v zařízení (tím myslím- ovládací panely-zařízení), ale v centru zařízení windows mobile se nezobrazuje.
Doufám, že jsem již svůj problém popsal dobře a hlavně srozumitelně pro všechny.
každopádně děkuji za jakoukoliv odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavelbures
plavčík
plavčík


Registrace: 14.7. 2007
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: pá 15. leden, 2010 14:37    Předmět: Citovat

Jedu na XP, takže s Centrem zařízení mám pramalé zkušenosti, ale podle mého je nejprve třeba vytvořit COM port na PC a pak ho zadat v centru mobilních zařízení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxcz
plavčík
plavčík


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 18. leden, 2010 8:10    Předmět: Citovat

Přesně tak.
- spárovat
- zařízení přiřadit virtuální COMport
- tento COM povolit v centru mobilních zařízení, aby se na něm otevřelo spojení
_________________
UTFG "Jak se správně ptát".
... Perfectly symmetrical violence never solved anything.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů