Fórum - Zobrazit téma - Ipaq 614c - Finále aneb jak nad tim krámem vyhrát :-D - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Ipaq 614c - Finále aneb jak nad tim krámem vyhrát :-D

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HP
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Noraxus
plavčík
plavčík


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: út 12. leden, 2010 21:56    Předmět: Ipaq 614c - Finále aneb jak nad tim krámem vyhrát :-D Citovat

No je to nějaký čas co sem psal sem a ptal sem vás všech co si o tom HPečku myslíte a s odstupem času a několikrát vyteklích nervů o zahozenejch penězích kuli opravám ani nemluvě musim říct že sem snad konečně spokojen Vysmátý


Pravda je taková že sem zkusil snad každou romku co sem našel... zkusil sem oficiálni romku přimo z webu HP a stou to prostě nejde... pomalé a se spoustou bugů..Pak sem zkusil pár amatérských.. no nechci lhát bylo jich kolem 20 a většina z nich pocházela z ruska přes xda forum...To bylo opravdu k ničemu akorát mě z toho tekly nervy.Pak se mi podařilo na bruslích prorazit displej a tak mi nezbejvalo nežli si koupit náhradní telefon a tak sem si koupil starou nokii n70 Vysmátý Dámy a Pánové to je teda jiná kávička.... Nokii sem používal několik měsíců a na Ipaqa sem si ani nevzpoměl.Na telefonování a smskování se ipaq nikdy nevyrovná obyč telefonu Vysmátý

Ale den se dnem se sešli a já sem si na tu hroznou krabičku vzpoměl a řek sem si že si zaslouží ještě jeden pokus. Z taiwanu sem si objednal novej dysplej jelikož přes HP by mě stál 8000 a z taiwanu jen 1500 i s poštovnym. Tak sem měl funkční Ipaq ale bez duše (OS,romka,system...) mi byl k ničemu a tak sem začal pátrat....

Dámy a Pánové a vůbec všichni tvorové co máte IPAQ 614!!!! Zbystřete!!!

Uživatel fora Smartmania jménem UFO si sám vyrobil či jakkoliv jinak sesmolil výborné romky a nasdílel je pro všechny navíc je furt opravuje no prostě skvělé.. vyzkoušel sem jak WM 6.5 tak i WM 6.1 a všechny fungují bezchybně a navíc sou hezky v čestine bez otravného interwrite nebo jak se ten sh*t jmenuje. Nakonec sem si zvolil 6.1 protože její start menu a i hloubkové menu mi k srdci lépe přirostlo...Ale nebudu zdržovat a dám vám odkaz na topic co založil sám ufo kde na první stránce jsou neustále aktualizující romky všechny co udělal jak wm6,5 tak i 6.1 dokonce mám pocit tam je i starší 6.0 asi pro pamětníky bo co Vysmátý povšimněte si že tam sou různé verze dle vybavení programů...osobně sem si vzal full 6.1 většina programů se hodí nemluvě o skvělém vkTask a hlavně skvělej a jedinečnej D-Pad kterej konečně při podržení červeného tlačítka spustí klasické hardwarové šipky na číselníku Vysmátý To je přesně to co sem tak dlouho oplakával Radostný s tim už ani nemusim stylus vytáhnout. No mrkněte na to sami....

------------------------------------------
http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?f=71&t=12807&sid=9d6f2acc30fac2e82e09c4bf15c478bf
-------------------------------------------


Já nevim kdo z vás si prošel takové trápení jako já ale na rovinu mám chuť tomu Ufovy poslat nějakou tu cash nebo aspon flašku dobrýho vínka poněvadž díky němu si konečně užiju ten můj krám za 13000 co mi nikdy nešel tak jak sem chcel Vysmátý

Doufám že vám to pomůže lidičky...furt to nemění nic na tom že HP614 je po hardwarové stránce docela zmetek (od servismana hp sem se dozvěděl že má nejvyšší poruchovost ze všech modelů) a po softwarové stránce ho HP NAPROSTO ODFLÁKLO!!!!!!Pravda je taková že všechny romky co sem měl neuměli pořádně gsm modul tahle už to umí ale já na to prdim.... ipaq je pro mě už jen pda Vysmátý

Ale jak říkám s tim softem od Ufa to de tak jak sem dycky chtěl Radostný
Doufám že tímto snad někomu pomohu v trápení a pokad ano tak neděkujte mě ale pošlete aspoň pochvalný mail Ufovy protože za tu práci co si stim dal si to zaslouží!!!!!!!

Nakonec se jen chci omluvit za můj mizerný pravopis ale sem elektrotechnik a ne češtinář Radostný a pokad už někdo postoval na ufovy romky předemnou tak se mu omlouvám nechtěl sem mu to ukrást Radostný
a ještě se omlouvám za délku snad to nevadí Posměváček

Hodně štěstí a zdravý při využívání vaších PDA\MDA miláčků Radostný

Zdraví Noraxus de Hradec Králové
_________________
Dříve Treo 750 + 2 GB Kingston
Nyní HP 614c Navigator + 4 GB SDHC
Nyní opět Treo 750 + 2 GB Kingston Vysmátý
Když ho miluješ,není co řešit!

Noraxus z boží vůle Silnoproudý elektrotechnik vysokonapěťovích trakcí Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HP Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů