Fórum - Zobrazit téma - Zamčený iPAQ - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zamčený iPAQ

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Windows Mobile
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Seth
nováček
nováček


Registrace: 5.3. 2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt 05. březen, 2009 14:22    Předmět: Zamčený iPAQ Citovat

Ahoj, dostal se mi do ruky HP iPAQ 614c, bohužel je zamčený, wm nejspíše 6, možná 6.1 majitel zapoměl heslo( sice moc nechápu jak je to možný) a potřeboval by z toho ta data dostat z5. V postatě jde o to jak se do toho telefonu dostat bez hesla. K přístroji samozřejmě dodal krabici, IMEI sedí, a jméno v přístroji je jeho takže nejde o kradený telefon(to bych ho jinak poslal pryč.), tak jsem řekl že se podívam co se dá dělat. Karta je připojitelná v pc, nevypadá šifrovaná. Pokud pod pravým softkeyem dám storno, tak je vidět jako by pod tím prosvítal (problikne) Today screen. Dokonce jsem na něm i něco pustil. Pokud by někdo věděl jak z této situace vybruslit tak neváhejte a pište. HR beru jako tu nejzašší možnost. Prozatím mě napadlo: Pokusit se na kartu dát autoplay co by nějakým způsobem zabil tu hlídací aplikaci, popřípadě jen zkopíroval nějaká data. Ale musel bych si jí nejspíš napsat sám, popřípadě skrz nějakou aplikaci spustit jinou, protože například od softu ke klávesnici se mu povedlo spustit i help. tak něco podobného. Také by bylo dobrá vědět kde je uloženo v registrech a jestli vůbec dotazování na heslo, to samotné bude nejspíš hashované.

Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Seth
nováček
nováček


Registrace: 5.3. 2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt 05. březen, 2009 22:56    Předmět: Citovat

Bohužel nevyšlo. Aplikaci na autoplay to nespustilo, takže jsem tom vzdal, doporučil jsem majiteli zálohovat a popřípadě nezamykat když si to nepamatuje Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxcz
plavčík
plavčík


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: pá 06. březen, 2009 9:11    Předmět: Citovat

Pokud se to nesmaže nebo definitivně neblokne po několika pokusech, může "hrubou silou" zkusit nejpravděpodobnější hesla, třeba se trefí.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát".
... Perfectly symmetrical violence never solved anything.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Seth
nováček
nováček


Registrace: 5.3. 2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá 06. březen, 2009 10:56    Předmět: Citovat

Jsou mám pocit 3 pokusy apo nich se musí čekat cca 2 a čtvrt hodiny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxcz
plavčík
plavčík


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 09. březen, 2009 9:00    Předmět: Citovat

Tak to má panáček o zábavu postaráno Vysmátý Pokud si nevzpomene, tanky skrz to nepojedou a může to akorát hardresetnout.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát".
... Perfectly symmetrical violence never solved anything.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Noraxus
plavčík
plavčík


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: út 12. leden, 2010 22:38    Předmět: Citovat

Asi melu do větru ale pokad se to připojí na synchronizaci a na kompu zaškrtneš všechno dáš zesynchronit tak je fuk co máš na todayi ne? pak se skrze tento počítač můžeš ve WM zařízení normálka hrabat....

Nebo to tak není? Já vim že to je až podivně jednoduchý ale bůch ví Vysmátý
_________________
Dříve Treo 750 + 2 GB Kingston
Nyní HP 614c Navigator + 4 GB SDHC
Nyní opět Treo 750 + 2 GB Kingston Vysmátý
Když ho miluješ,není co řešit!

Noraxus z boží vůle Silnoproudý elektrotechnik vysokonapěťovích trakcí Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
masoxcz
plavčík
plavčík


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: st 13. leden, 2010 7:57    Předmět: Citovat

Pouze za předpokladu, že máš nastaveno automatické odemykání při připojení a zařízení již s tímto konkrétním počítačem synchronizováno bylo. Ale tady jde o nově pořízené "ojeté" zařízení, takže tudy cesta v tomto konkrétním případě fakt nevede Radostný
_________________
UTFG "Jak se správně ptát".
... Perfectly symmetrical violence never solved anything.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavelbures
plavčík
plavčík


Registrace: 14.7. 2007
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: pá 15. leden, 2010 14:41    Předmět: Citovat

Podle mě si bude muset majitel vzpomenout, jinak to nepůjde. Kdysi jsem to řešil u jednoho Kaisera asi týden, nakonec jsem se naštval natolik, že jsem seřval majitele, ten celý víkend prohledával barák a nakonec našel lísteček s kódem Radostný

Ono to tedy asi nějak oblafnout půjde, ale v domácích podmínkách těžko, to by pak ten zámek byl bezúčelný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxcz
plavčík
plavčík


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 18. leden, 2010 8:06    Předmět: Citovat

Nepůjde.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát".
... Perfectly symmetrical violence never solved anything.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
elizaclark252
nováček
nováček


Registrace: 20.5. 2021
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt 29. červenec, 2021 9:02    Předmět: Experienced microeconomics homework helper Citovat

Tired of getting poor grades in your microeconomics assignment? I am an economics graduate from the London School of Economics. I have been offering economics assignment help for the last 7 years. Over this period, I have worked with thousands of students ensuring that they get high-quality assignment solutions. I also handle final year economics projects. If you want to reduce that college pressure, contact me for quality economics homework help. I am available at https://www.economicshomeworkhelper.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Windows Mobile Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů