Fórum - Zobrazit téma - Převod souborů .pwl do PC - Omnia i900 - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Převod souborů .pwl do PC - Omnia i900

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Windows Mobile
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rudaa
nováček
nováček


Registrace: 30.1. 2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne 30. leden, 2011 13:27    Předmět: Převod souborů .pwl do PC - Omnia i900 Citovat

Koupil jsem nový PC s WIN7. Instaloval jsem z CD soft a nyní nemohu otevřít zkopírované soubory z Omnie do PC. Na dřívějším PC jsem měl WIN XP a pro převod bylo možno nastavit .rtf nebo i jiné formáty.
Pro ujasnění: V Omnii navolím Poznámky, napíši poznámku a tato se ukládá ve formátu .pwi. Při spojení Omnie s PC přes USB proběhne spojení, soubor přetáhu do PC, ale tento neumím uložit jinak než jak byl a to bylo .pvi. Po odpojení synchronizace tento soubor již neotevřu a nepřečtu. Dříve bylo možno ho uložit jako .rtf. Je to chyba WIN7? Dík za odpovědi. Jirsek@email.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 02. únor, 2011 8:14    Předmět: Citovat

Ahoj, PWI šly normálně otevírat ve Wordu 2007 bez SP, pak to MS vyrubal z bezpečnostních důvodů... je to na prd ale je to tak, takže se po googlu raději porozhlédnout po nějakém PWI > DOC converteru.

Ve Wordu 2010 to jde obejít tím, že v dialogu Otevřít si zvolíš z roletky všechny soubory *.* a vybereš ten s PWI koncovkou. Něco mi to otevřelo, čitelný to je Radostný
_________________
<small style='color:gray;line-height:normal'>- Yo, dawg, what'd you do that for?<br>- Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!<br>- I think you're so totally awesome.<br>- That's what I'm talkin' about.</small>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Rudaa
nováček
nováček


Registrace: 30.1. 2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st 02. únor, 2011 13:48    Předmět: Soubor Poznámky*.pvi do PC- Omnia WM6.1 Citovat

Je to dílo co chytří programátoři dělají. Umí, ale inteligence do 5-té třídy. Sestavil jsem špi ci PC-AMD X6 1055T, Nvidia GeForce GTX480, SSD disk, WIN7, 2 monitory a bláhově jsem si myslel, že budu mít vystaráno.
Nefunguje Panasonic diktafon pro úschovu a převod hovorů na PC- není a nebude soft!! Nefunguje Omnia s ActiveSync 4.1, stále se načítají nějaké aktualizace, již nevím co k čemu je. Až se sžiji tak budu formátovat a začnu znova. Nahodím ale také raději starý PC s WIN XP a pojedu na dva.

Ale k věci. Provedl jsem dotaz na Techforum, kde mi sdělili na půl úst toto:Windows 7 používá jiný formát synchronizace a také místo ActiveSync je Windows Mobile Device Center.
Doporučuji synchronizaci provést přes Microsoft Outlook, nikoliv přes soubory. Steven>

Toto co mi poradili jsem dělal doma do 2 hod v noci a dotlačil jsem na převod jeden soubor, ale nevím již jak a podruhé se mi to již nepovedlo. Převod ostatního funguje, ale soubory Poznámky *.pvi do wordu nebo do *.rtf nikoliv.

Dokáže to někdo bez velkých problémů?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
nováček
nováček


Registrace: 19.2. 2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st 02. únor, 2011 14:12    Předmět: Zkusenost Citovat

Kdysi jsem stejny problem resil (pri prechodu z Outtlooku na Thunderbirda resp. PhatNotes) a nakonec jsem mel jen dve moznosti: vse rucne (CTRL+C) nekam zkopirovat a potom jsem snad nasel nejaky konveror z PWI do TXT. Ale nemuzu si vzpomenout co to bylo....

EDIT: takze nejake programy jsou - viz http://palmdiscovery.com/2008/11/18/wm-how-to-pwi-conversion-part-1-pwi-to-txt/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxcz
plavčík
plavčík


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: čt 03. únor, 2011 9:04    Předmět: Citovat

Rudaa: A nemáš lepší si XPčka nainstalovat do např. VirtualBoxu a k němu namapovat USBčko s mobilem?
_________________
UTFG "Jak se správně ptát".
... Perfectly symmetrical violence never solved anything.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Rudaa
nováček
nováček


Registrace: 30.1. 2011
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt 03. únor, 2011 16:23    Předmět: Soubor Poznámky*.pvi do PC- Omnia Citovat

Takže jsem to vyřešil. To mi to trvalo, než se mi rozsvítilo.
Souborů Poznámek není mnoho a tak než ztrácet čas montováním nějakých převodních souborů a zaplňováním paměti Omnie stačí jednoduchý postup a ať si to Windousáci nechají, když mám to neudělali.

Postup: Otevřít svůj soubor Poznámka.pvi, přetáhnout pisátkem přes text- označit/ Kopírovat, uzavřít, otevřít Programy/ Word Mobile/ Nový, zatlačit pisátkem/ Vložit.
S tím už jde manipulovat i po odpojení Omnie třeba v TK. Pozn. pro začínající: v Centrum WM nebo ActiveSync otevřít 2 okna a v jednom dělat na Omnii a v druém otevřít HD v PC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Windows Mobile Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů