Fórum - Zobrazit téma - Treo 750 wifi spectec sdw 822 - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo 750 wifi spectec sdw 822

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rOMAN007
nováček
nováček


Registrace: 14.8. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne 26. srpen, 2007 12:41    Předmět: Treo 750 wifi spectec sdw 822 Citovat

Ahoj zkousel jste nekdo spectec sdw 822 v treu? Da se sehnat v CR?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út 28. srpen, 2007 0:31    Předmět: Citovat

Mno, pokud vím, tak v ČR se tato wi-fi karta zatím koupit nedá. Ale třeba na české mutaci obchodu expansys by se měla dát pořídit. Jinak doporučuji eBay, to je jistota Mrkající

Podle reakcí v různých světových fórech by karta na Treu 750 fungovat měla. Občas sice někdo měl problémy s jejím rozchozením, ale většinou se nakonec dotyčný dobral řešení. Dokonce prý karta na Treu funguje i pod WM6.

Jediný problém této wi-fi karty je fakt, že je větší, než standardní miniSD karta a tak vyčuhuje ze slotu. To znamená, že krytka slotu u 750 nepůjde zavřít. Mno, jistě to někdo zkousne, ale já bych asi nejprve urval ty krytku a o týden později bych zničil tu wi-fi kartu Radostný

Už aby Palm začal wi-fi integrovat, safra...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rOMAN007
nováček
nováček


Registrace: 14.8. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út 28. srpen, 2007 0:40    Předmět: Citovat

ja ji teda zkusim a uvidim jestli to bude slapat - potrebuji to jen obcas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út 28. srpen, 2007 0:53    Předmět: Citovat

Určitě pak dej vědět, jak jsi dopadl... Myslím, že by toto téma mohlo zajímat podstatně více uživatelů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Noraxus
plavčík
plavčík


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: út 28. srpen, 2007 13:18    Předmět: Citovat

Smutný Já s jí taky chtěl koupit pře ebay.com jenže pak sem zjistil že karta nejde na WM5 takže s mym treem 750tkou asi neuspeju dokad nebude ten update na WM6 Nešťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nexus6
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út 28. srpen, 2007 13:29    Předmět: Citovat

ne ne, naopak, s WM5 jede bez problémů, karta naopak není oficiálně kompatibilní s WM6... Ale podle ohlasů uživatelů jede i pod WM6.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Noraxus
plavčík
plavčík


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: st 29. srpen, 2007 0:34    Předmět: Citovat

Pobavený tak nevim protože sem mluvil s tpanem kterej jí musel prodat neboť má WM5 a nešlo mu to Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rOMAN007
nováček
nováček


Registrace: 14.8. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so 01. září, 2007 15:31    Předmět: Citovat

Noraxus napsal:
Pobavený tak nevim protože sem mluvil s tpanem kterej jí musel prodat neboť má WM5 a nešlo mu to Radostný


Tak jsem tu 822 objednal (koukal jsme ze uz delaji 825 to je Gcko - neni treba)) takze pocitam tak ve stredu poreferuju jestli mi jede ci ne ...ted mam na treu uz WM6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
datel31
nováček
nováček


Registrace: 1.9. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so 01. září, 2007 18:09    Předmět: Citovat

SDW-822 mam a obcas pouzivam, na Treu s WM 5 funguje uplne bez problemu. Jen me stve, ze "vycuhuje" ze slotu a nejdou zavrit dvirka Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rOMAN007
nováček
nováček


Registrace: 14.8. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: st 05. září, 2007 21:31    Předmět: Citovat

tak to vypada ze to jede i na treu s wm6 vzhledem k tomu ze ted z toho pisu.

edit: tak se me to porad odpojovalo...po nainstalovani ovladacu pro motorolu WM6 jede vse v pohode.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Saty
nováček
nováček


Registrace: 3.1. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt 13. březen, 2008 19:59    Předmět: Citovat

rOMAN007 napsal:
tak to vypada ze to jede i na treu s wm6 vzhledem k tomu ze ted z toho pisu.

edit: tak se me to porad odpojovalo...po nainstalovani ovladacu pro motorolu WM6 jede vse v pohode.

Ahoj, me ta karta take dnes dorazila a mam stejny problem, jako jsi mel ty - neustale se mi odpojuje. Mohl by jsi mi tedy prosim poradit, jak jsi to vyresil a kde jsi ty ovladace sehnal. Diky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fighter158
nováček
nováček


Registrace: 14.7. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po 14. červenec, 2008 5:19    Předmět: miniSD WLAN WiFi Card 802.11g miniSDIO standard Spectek Citovat

Zkusil bych pro objednani tento odkaz http://www.memoryc.co.uk/products/description/miniSD_WLAN_WiFi_Card_802_11g_miniSDIO_standard_Spectek/index.html, Jsem sice ted v Mexicu na sluzebce, ale do Cech to bude stat asi stejne.62eu, neni moc. Zaplatil jsem prez paypal tak snad mi to do tech 3 dni dorazi.Budu tu mesic a internet je po celem hotelu zdarma a chodit ke kompu v recepci se mi nechce Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů