Fórum - Zobrazit téma - Zpoždění po přijetí hovoru - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zpoždění po přijetí hovoru
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
orbit
nováček
nováček


Registrace: 14.9. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st 31. říjen, 2007 14:42    Předmět: Zpoždění po přijetí hovoru Citovat

Po přijetí hovoru následuje asi dvou vteřinová pauza během, které není nic slyšet na jedné nebo druhé straně, pak to v telefonu "loupne" a naskočí zvuk.

Tento problém se mi vyskytl po upgradu na WM6, telefon používám X500.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: čt 01. listopad, 2007 0:46    Předmět: Citovat

Je těžké takto dohledat chybu, ale zrovna bych jí neviděl nutně v zařízení. V práci používám telefon od svého chlebodárce a je tam mizerný signál. Problém ten samý. Vylezu ale ven a vše OK.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
orbit
nováček
nováček


Registrace: 14.9. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt 01. listopad, 2007 10:50    Předmět: Citovat

Zcela jistě to nebude signálem, tento problém mám kdekoli i pod širým nebem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kobliha
nováček
nováček


Registrace: 21.9. 2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Klášterec nad Ohří

PříspěvekZaslal: čt 01. listopad, 2007 13:10    Předmět: Citovat

Přijde mi, že to je běžný problém pda. Dělá mi to taky (e-ten x500 WM6). Kamos je na tom podobne (Mio A701).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
PeNik
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: čt 01. listopad, 2007 13:15    Předmět: Citovat

kobliha napsal:
Přijde mi, že to je běžný problém pda. Dělá mi to taky (e-ten x500 WM6). Kamos je na tom podobne (Mio A701).


Ano. Dělá to i můj E-TEn M700. Kdy to funguje spolehlivě je, když se někdo volá, zvedne se telefon tlačítkem, tam mi naskočí nad levou funkční klávesnicí nápis "klávesnice" - pro tónovou volbu. Od tohoto okamžiku vždy slyším i proti strana slyší. Takže když někdo volá, tak nespěchám s přiloženík uchu a vyjde to akorát. Asi WM nestíhá pozapínat všechny funkce telefonu pro telefonování. Otázka
_________________
Siemens S6 - Motorola d520 - Nokia 3210 -> Nokia 6310i -> SE T630 -> Nokia 6630 -> E-TEN M700
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kobliha
nováček
nováček


Registrace: 21.9. 2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Klášterec nad Ohří

PříspěvekZaslal: čt 01. listopad, 2007 13:23    Předmět: Citovat

Má to 400Mhz procesor. nechápu v čem je problém, aby ta telefonní aplikace mela v tu chvlíli skoro real-time prioritu, aby to beželo rychle. Kde asi udělal Bill chybu? Smutný
Jojo, taky mam zkušenost, že ve chvíli, kdy se objeví klávesnice (aplikace pro telefonování), tak to akorád přijme ten hovor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: pá 02. listopad, 2007 7:08    Předmět: Citovat

Pokud to tedy při WM5 nedělalo (z prvního příspěvku to vypadá tak, že to začalo dělat AŽ po přestupu na WM6), doporučil bych downgrade. Moc nechápu lidi co si tam dají WM6, ačkoliv jiné funkce jim to třeba nepřidá (a s tou rychlostí je to taky na debatu, vím své z 8310)..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jaroslav
nováček
nováček


Registrace: 13.10. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po 05. listopad, 2007 14:06    Předmět: zpoždění hovoru X500+ Citovat

Zpoždění mám taky, ale je zajímavé, že pokud to hned po přijetí dám k uchu, tak podle šumu poznám, že proti strana už bude slyšet. Tohle trvá pokaždé jinou dobu.Někdy je to okamžitě, tak jak by to mělo být. Jara
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá 09. listopad, 2007 9:36    Předmět: Citovat

S touto prodlevou se zcela běžně setkávám u řady WM přístrojů a někdy nejen u nich. Je to prostě o implementaci systému a o tom, jak rychle dovede telefon zareagovat a přepnout do režimu hovoru. Takže jak psal PeNik, jediný spolehlivý recept je nespěchat s přiložením telefonu k uchu a hovor přijímat a začínat s rozvahou. Abych vás uklidnil - žádné WM zařízení se nevyrovná prodlevě, kterou v tomto případě předvádí Nokia 6500 Slide při přijetí hovoru vysunutím telefonu. Telefon v tu chvíli ještě asi 2 vteřiny vesele vyzvání a pak teprve hovor přijme. Takže jeho rychlé přiložení k uchu opravdu nedoporučuji Radostný Zajímavé je, že při přijetí tlačítkem je vše v pořádku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Orbit
nováček
nováček


Registrace: 18.6. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st 14. listopad, 2007 8:28    Předmět: Citovat

Tak koukám, že nikdo nemá řešení co s tím.
Řešení typu počkejte s hovorem a dejte si na čas je fajn.

Často se mi stane, že se musím představit dvakrát, protože to protistrana neslyší ..


Co se týče rychlosti WM5 a WM6, tak WM6 bych řekl že je tak minimálně o třetinu rychlejší. Programy se spouštějí rychleji, některé funkce, které šli jen s nějakým 3rd party SW jdou už rovnou ve WM, což je fajn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jaroslav
nováček
nováček


Registrace: 13.10. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st 14. listopad, 2007 8:35    Předmět: Citovat

Co se týče WM5 v MDA compactu, který jsem měl před E-ten, tak příjem hovoru byl okamžitý, žádná prodleva. Měl jsem jej rok a neřekl bych, že WM6 je zásadní krok kupředu. Tahle prodleva je u WM6 naprosto hrozná.Jarda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lukyn80
nováček
nováček


Registrace: 3.8. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: út 20. listopad, 2007 9:03    Předmět: Citovat

Kluci jsem na tom úplně stejně Smutný Taky se musím 2x představovat.Ale už jsem si na to zvyknul.
_________________
X500+TomTom6+POI
Test navigace iGO
Antiradar V1 3.861
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cze
nováček
nováček


Registrace: 16.7. 2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: čt 06. prosinec, 2007 12:26    Předmět: Citovat

Treo 750 +WM5 v pohodě. Ale Siemens P-51 měl taky trošku skluz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mnaga
nováček
nováček


Registrace: 11.12. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út 11. prosinec, 2007 15:16    Předmět: Citovat

Zdar všem, měl jsem na IPAQu 6915 stejny problem. Pak jsem našel na internetu někde ani nevim kde opravu. Je to nejaka instalace 12kb. Nevim jak to funguje ale jakekoliv zpozdeni zmizelo.Nevim zdali tady to muzu distribuovat.Tak dejte vedet kde poslat. Niagol
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: út 11. prosinec, 2007 21:59    Předmět: Citovat

Nová zkušenost..
Pánové, vy co máte problém se zpožděním, nemáte náhodou O2 nebo T-mobile?
Na jednom "hloupém" telefonu jedné nejmenované značky se toto uživateli dělo. Měl O2. Před servisem jsme zkusili vyměnit SIM a bylo to OK.
Pak na jednom 8GB smartphone nejmenované značky to dělalo též s T-mobile. Po prohození SIM od Vodafone to bylo OK....

Já a pár kolegů máme podezření na BTSku, jenže ta nám nepatří a je zamčená majitelem jednoho nákupního centra, tudíž laborování nebude. Stručně řečeno, telefony co mají i 3G to dělaly (ačkoliv jely na GSM), ale po použití inkriminovaných SIM karet na mém ne-3G telefonu mi to nedělalo...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mnaga
nováček
nováček


Registrace: 11.12. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út 11. prosinec, 2007 22:37    Předmět: Citovat

No tak pozor, IPAQ seie 69XX neumi 3g.Nema to nic společneho s tim jakou simku se použiva. Internet je plný názoru čtenařu z celeho světa ktery jsou uživatele WM5 a všechny jse stěžuji na totež...Radostný Samotny fakt že firma SPB vyrabi sw ktery doplnuje spackaních vlastnosti wm je ukazkovy priklad jak jse velkim firma nevyplati dodělavat sw ale rači to nechaji ostatnim menšim firmam....No jo, to je kapitalizmus i s navyjakem....Niagol Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Aladin
nováček
nováček


Registrace: 16.12. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne 16. prosinec, 2007 17:33    Předmět: Ale vždyť to je tak snadné :-) Citovat

Zpoždění u E-TENu se zbavíte jednoduchým trikem: Udělejte HR a při prvním startu po HR držte tlačíko foťáku. Tím zrušíte instalaci všeho balastu, který tam ochotný E-TEN nacpal a vy jste ho nikdy nepoužili (M-Desk, motivu k fotkám atd.). Když vám něco z toho sena bude chybět, vždy si můžete doinstalovat vybrané aplikace - je tam na to prográmek. Hlavně tan nedávejte nic od E-TENu, co se zabývá telefonem. To je totiž ta žába na prameni.
Bonusem je cca 50MB volné ROM. Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vlada
nováček
nováček


Registrace: 16.7. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po 04. únor, 2008 6:34    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
Nová zkušenost..
Pánové, vy co máte problém se zpožděním, nemáte náhodou O2 nebo T-mobile?
Na jednom "hloupém" telefonu jedné nejmenované značky se toto uživateli dělo. Měl O2. Před servisem jsme zkusili vyměnit SIM a bylo to OK.
Pak na jednom 8GB smartphone nejmenované značky to dělalo též s T-mobile. Po prohození SIM od Vodafone to bylo OK....

Já a pár kolegů máme podezření na BTSku, jenže ta nám nepatří a je zamčená majitelem jednoho nákupního centra, tudíž laborování nebude. Stručně řečeno, telefony co mají i 3G to dělaly (ačkoliv jely na GSM), ale po použití inkriminovaných SIM karet na mém ne-3G telefonu mi to nedělalo...


Mám vodafone a dělá mi to taky i u různých BTSek!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jarin
nováček
nováček


Registrace: 3.7. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po 04. únor, 2008 21:10    Předmět: Odinstalace Citovat

ToAladin: A dá se to odinstalovat i bez HR? Nechce se mi tahat všechny aplikace znovu.Díky Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jaroslav
nováček
nováček


Registrace: 13.10. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne 10. únor, 2008 22:10    Předmět: zpoždění hovoru X500+ Citovat

Tohle mi pomohlo na zpoždění a nic ostatního to nezměnilo.
http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=27585
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů