Fórum - Zobrazit téma - iGO 2006 na WM6 - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

iGO 2006 na WM6

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> iGO
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cHaOOs
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: út 28. srpen, 2007 12:33    Předmět: iGO 2006 na WM6 Citovat

Na Windows Mobile 5 běžel iGO 2006 bez problémů. Po upgradu na WM6 (Treo 750) ale začaly problémy. Obraz aplikace se smrksnul na širokoúhlý pruh. Zbytek displeje vyplňují černé pruhy.

Nevíte někdo co s tím?
_________________
-== cHaOOs ==-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: út 28. srpen, 2007 12:39    Předmět: Citovat

To bude zase nejaka "bug" ROM, ne? Me iGo na WM06 bezi uplne stejne jako na WM5, snad jeste lepe, protoze se nepousti autorun neustale Radostný
_________________
U-T-F-G | Raději ještě jednou, než se zbytečně zeptáš.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
HTC S740(Rose) & Fujitsu Siemens LOOX n560
------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Lukyn80
nováček
nováček


Registrace: 3.8. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá 31. srpen, 2007 17:13    Předmět: Citovat

Jaký máte názor na iGo??????Je lepší TT nebo iGO co vy na to???Já to mám jenom chvilku a testuji to.Mi osobně se mi líbí iGO ale TT se mi zdá jednodužší. Radostný
_________________
X500+TomTom6+POI
Test navigace iGO
Antiradar V1 3.861
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: pá 31. srpen, 2007 17:33    Předmět: Citovat

iGO má výhodu v pokrytí Balkánu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
saimon1
nováček
nováček


Registrace: 9.9. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne 09. září, 2007 20:02    Předmět: Citovat

Každopádně iGO !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mugabe
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út 23. říjen, 2007 14:05    Předmět: MyPal 696 nefaka... Citovat

mam mypal 696 wm6 ale igo se mi rozpuli na dve pulky a prohodi se leva a prava strana displeje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Saty
nováček
nováček


Registrace: 3.1. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po 28. leden, 2008 1:01    Předmět: Re: iGO 2006 na WM6 Citovat

cHaOOs napsal:
Na Windows Mobile 5 běžel iGO 2006 bez problémů. Po upgradu na WM6 (Treo 750) ale začaly problémy. Obraz aplikace se smrksnul na širokoúhlý pruh. Zbytek displeje vyplňují černé pruhy.

Nevíte někdo co s tím?

Me to dela naprosto to same a ROMku mam ofiko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: po 28. leden, 2008 20:57    Předmět: Citovat

ot:
když jsme u toho iGO a TT - má někdo zkušenost s pokrytím ČR? TT má docela mizerné pokrytí mimo Prahu. Bydlím kus od Lysé nad Labem a tam prakticky není žádné pokrytí.. Jdu a nebo jedu a jsem podle TT v poli.. Takže jsem to musel řešit vlastní mapou a kalibrovat, což ale není to nejlepší řešení.
Může mi někdo porovnat TT a iGO s pokrytím stejného města?

Btw, nevíte zda má iGO pokrytí východní Asie (konkrétně Japonsko a Korea)? TT nic takového nemá (alespoň jsem na to nenarazil).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PeNik
nováček
nováček


Registrace: 25.8. 2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: út 29. leden, 2008 6:50    Předmět: Citovat

Používám TT a mapové podklady v680.1536. Také bydlím v Milovicích a až na jednosměrky jsem s TT neměl problém. Třeba jsem na něj ještě nenarazil. Stačilo by dát ulici a jel bych vyzkoušet. Jinak s iGo mám špatné zkušenosti právě s pokrytím Milovic (očekávám obdobné pokrytí i dalších podobných městech), kde jsem měl jen hlavní silnici a právě u iGo jsem byl v Milovicích stále "v poli".
_________________
Siemens S6 - Motorola d520 - Nokia 3210 -> Nokia 6310i -> SE T630 -> Nokia 6630 -> E-TEN M700
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: út 29. leden, 2008 9:59    Předmět: Citovat

PeNik napsal:
Používám TT a mapové podklady v680.1536. Také bydlím v Milovicích a až na jednosměrky jsem s TT neměl problém. Třeba jsem na něj ještě nenarazil. Stačilo by dát ulici a jel bych vyzkoušet. Jinak s iGo mám špatné zkušenosti právě s pokrytím Milovic (očekávám obdobné pokrytí i dalších podobných městech), kde jsem měl jen hlavní silnici a právě u iGo jsem byl v Milovicích stále "v poli".

OK, díky. Dál se budu ptát přes SZ
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tomula
nováček
nováček


Registrace: 15.3. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 21. březen, 2008 17:31    Předmět: Citovat

To že by bylo pokrytí map TomTomu nebo iGO rozdílné se může stát jen tehdy, pokud používáte rozdílnou aktualizaci těchto map. TomTom i iGO používá pro ČR stejné mapy od společnosti Tele Atlas, takže by jejich pokrytí v obou navigacích mělo být totožné. Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: pá 21. březen, 2008 20:31    Předmět: Citovat

Obecně bych rád vyvedl v omyl, ale i když využívají stejné mapové podklady, opravdu stejně nenavigují. Většina do EU dovezených navigací má ve standardní výbavě TT a tak ho využívá většina profesionálních řidičů(taxi, nákladní doprava).

Mapové podklady obdobné jsou, ale aktualizace POI, menších silničních úprav, situací, radarů ad. jsou aktuální pouze pro Tomtom. Z širokého okolí znám jen málo těch, kteří cestují denně po většině ČR a byli schopni používat iGo, v tomhle mám tomtom navrch, ač já sám jsem zastánce iGo. Pro ty, kteří si chtějí užívat, doporučuji iGo 2008 kompletně ve 3D, to je potom jiná.
_________________
U-T-F-G | Raději ještě jednou, než se zbytečně zeptáš.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
HTC S740(Rose) & Fujitsu Siemens LOOX n560
------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Tomula
nováček
nováček


Registrace: 15.3. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 21. březen, 2008 21:26    Předmět: Citovat

No každý výrobce aktualizuje mapy svým způsobem a nevím jak to má zajištěné TomTom, jestli třeba POI, atd. aktualizuje častěji než celou mapu. Ale s každou novou verzí mapy (třeba Czech Republic 2008.01) by mělo být pokrytí map a i ostatních dat jako POI shodné u obou navigací. Další věc je ale jak si s tím daný navigační software poradí. Já používám iGO a s TomTomem se už moc často nepotkávám, takže nemůžu porovnat. iGO používám už asi přes rok a neměl jsem zatím žádný problém. Zato TomTom mě kdysi vedl přes polní cesty jen aby ta trasa byla co nejkratší. Pobavený Možná to ale byla zrovna jen náhoda. Já sem hračička, takže mi větší možnost nastavení a přizpůsobení si iGO vlastním potřebám vyhovuje. TomTom je funkčně trochu ořezaný, ale i jednoduchost má svoje kouzlo. Mrkající Každopádně se už nemůžu dočkat až v dubnu vyjde nové iGO 8. Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: pá 21. březen, 2008 21:40    Předmět: Citovat

iGO 2008 testuji už něco přes druhý měsíc a vcelku si v Praze libuji Radostný. Oddělili to na dvě části, jedna pro jednoduchost ala Tomtom a jedna podrobná ala klasika iGO.

Tomtom to má jinak, má ve vlastní aplikaci pro PC větší možnosti sdílení a rozsáhlejší zázemí. Znám nejedno člověka, co jezdí denně x stovek km a opravdu se to pozná. V tomhle je iGO naprd. Jde o to, že malé aktualizace, objížďky, malé rekonstrukce vozovky se dají sdílet přes internet obdobně jako POI, čili je to výhoda oproti iGO. Tomtom těží z jednoduchosti a následné rozšířenosti, obdobně jako koncern Nokia Radostný. V ČR zaručený úspěch!
_________________
U-T-F-G | Raději ještě jednou, než se zbytečně zeptáš.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
HTC S740(Rose) & Fujitsu Siemens LOOX n560
------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Tomula
nováček
nováček


Registrace: 15.3. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 21. březen, 2008 22:04    Předmět: Citovat

Třeba iGO taky někdy přijde z nějakou vylepšenou a častější aktualizací. Já až tak moc navigaci nepoužívám, takže mi absence menších aktualizaci nijak zvlášť nevadí. Navigaci zapínám spíš jen při cestě do zahraničí, na nějakou delší cestu po ČR nebo k občasnému nalezení nějaké zapadlé pražské ulice.
To demo iGO 8 už mám taky odzkoušený Mrkající ale čekám na doladěnou full verzi. Jinak na Nav N Go se nedávno objevily podrobné informace, takže se můžeš mrknout, pokud už si tak neudělal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: pá 21. březen, 2008 23:11    Předmět: Citovat

Já nemám demo, ale "plnou" : -).
_________________
U-T-F-G | Raději ještě jednou, než se zbytečně zeptáš.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
HTC S740(Rose) & Fujitsu Siemens LOOX n560
------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Tomula
nováček
nováček


Registrace: 15.3. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 21. březen, 2008 23:20    Předmět: Citovat

Tak to by mě zajímalo jak si k ní přišel, když ještě nebyla oficiálně vydána Mrkající Otázka Vím, že pro tu demo verzi existuje patch, který odstraní to časové omezení pro používání, ale pořád to není finální verze Mrkající Nechci sem tahat warez, takže to radši víc rozvádět nebudu Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> iGO Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů