Fórum - Zobrazit téma - PocketDivXEncoder 0.3.96 a titulky s českou diakritikou - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

PocketDivXEncoder 0.3.96 a titulky s českou diakritikou

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Multimédia
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tomula
nováček
nováček


Registrace: 15.3. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 22. březen, 2008 10:05    Předmět: PocketDivXEncoder 0.3.96 a titulky s českou diakritikou Citovat

Všiml jsem si, že v Download sekci je sice nejnovější stabilní verze PocketDivXEncoder 0.3.60, ale už nějaký čas je k uvolněna verze 0.3.96, která je sice označena jako testovací, ale zatím jsem nenarazil na žádný problém. Dokonce se mi zdá, že filmy převádí o něco rychleji než předchozí verze. V Download sekci v popisu tohoto programu je také zmínka o tom, že titulky fungují jen bez diakritiky. Tento problém se špatným zobrazováním některých českých znaků lze snadno vyřešit vlastním fontem pro titulky CETahoma.
Font si uložte třeba do složky, kde máte PocketDivXEncoder a poté si v PocketDivXEncoderu nastavte (u verze 0.3.60 po kliknutí na "Nápověda" nebo u verze 0.3.96 při vybírání titulků) font CETahoma.
Teď by vám mělo už všechno fungovat pěkně v češtině. Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: so 22. březen, 2008 21:45    Předmět: Citovat

No bylo by užitečnější tenhle poznatek vložit do komentáře přímo k souboru v downloads.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tomula
nováček
nováček


Registrace: 15.3. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so 22. březen, 2008 22:35    Předmět: Citovat

Tak jsem se to pokusil přidat do komentáře pro PocketDivXEncoder, ale zjistil jsem, že se tam nezobrazují odkazy. A znovu upravit komentář mi nejde. Smutný Jinak teď je tam už verze 0.3.96, ale dal bych ruku do ohně za to, že jsem tam fakt viděl verzi 0.3.60 Stydící se Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: so 22. březen, 2008 22:48    Předmět: Citovat

Ten odkaz je i takhle použitelnej, jinak k opravě verze samozřejmě došlo díky tvýmu tipu Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
davon
nováček
nováček


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá 26. září, 2008 4:41    Předmět: Citovat

Ja si davam v sekci napoveda font jaky chci, vetsinou arial, velikost auto a jen tam davam CP = cp1250, coz zobrazuje veskerou diakritiku! ;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Multimédia Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů