Fórum - Zobrazit téma - TREO 750 vs.JEYO MOBILE EXTENDER - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

TREO 750 vs.JEYO MOBILE EXTENDER

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
frankie
nováček
nováček


Registrace: 22.6. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá 22. červen, 2007 22:54    Předmět: TREO 750 vs.JEYO MOBILE EXTENDER Citovat

SKLÁNÍM SE PŘED ZNALOSTMI DISKUTUJÍCÍCH.TŘEBA MI NĚKDO PORADÍ.VYMĚNIL JSEM E-TEN GLOFIISH ZA PALM TREO 750-MÁ WM A KLÁVESNICI,COŽ OCEŇUJI /NA HW KLÁVESNICE ZAČÍNÁM MÍT KRÁTKÉ RUCE/.JSEM ZVYKLÝ POUŽÍVAT PROGRÁMEK NA SMS PŘES DESKTOP-JEYO MOBILE EXTENDER 2.5.NA TREU ALE NEBĚŽÍ-TEN POHODLNÝ CHAT TO NĚJAK JINAK UKLÁDÁ...ZNÁ NĚKDO POMOC? Stydící se [/b][/u]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: ne 24. červen, 2007 14:25    Předmět: Citovat

Co znamená konkrétně "neběží"? Já osobně používám Jeyo Mobile Companion, protože se mi nelíbí integrace čehokoliv do Utlouku (ty PST soubory jsou moc moc moc citlivé).
Ale toto řešení (moje) funguje jak pro Jeyo Mobile Companion tak i pro Extender.
První otázka - jdou alespoň přes ten program stahovat/odesílat SMS (tzn. program částečně funguje), a nebo nejde vůbec nic (tzn. program vůbec nefunguje)?
celou tu komunikaci obsluhuje ze strany smartphone soubor CommMan.exe (velikost 82K). Po instalaci do PC a spuštění se sám nakopíruje do telefonu. Též po prvním spuštění to dělá.
Na některých telefonech se však sám nespustí a musí se tudíž do složky \Windows\ a ručně ho spustit a pak spustit na PC ten program.

Dalším problémem je to, že Extender n si stále ne moc dobře rozumí s Outlook 2007.. Když jsem to zkoušel, stále byly nějaké problémy. Především nefunkční refresh, apod. Takže jsem si radši stáhnul utilitu z roku 2002 a to je ten Jeyo Mobile Companion
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
frankie
nováček
nováček


Registrace: 22.6. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne 24. červen, 2007 17:38    Předmět: Citovat

Díky za info.Programy spolu komunikují.ale lze pouze odeslat SMS.Jinak
se zprávy z Trea nedostanou do PC a naopak.Uz mi odpvěděli z Jeya:
If your Treo uses palm's custom threaded SMS application it will not work with our SMS software.
Takže mám asi dvě možnosti: 1)pokusit se odinstalovat palmovskou variantu SMS /chatu/ nebo 2) našel jsem zajímavý program: Pocket Controller,který úmí kompletně ovládat Palma i jeho "vylepšenými WM5".
Na tu první variantu nemám buňky,na tu druhou investuji cca 30 USD do koupě SW.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů