Fórum - Zobrazit téma - Nahrávání hovorů u Palm Treo 750? - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nahrávání hovorů u Palm Treo 750?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cHaOOs
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: po 10. prosinec, 2007 20:46    Předmět: Nahrávání hovorů u Palm Treo 750? Citovat

Ahoj, nemate nekdo tuseni o nejakem softu pomoci ktereho by bylo mozno nahravat na 750 hovory ? Tak, aby byl nahravan zaroven volajici i volany. Pry to jde nejak systemove se zapnutym hlasitym HF, ale to nechceme.

Diky za rady ...
_________________
-== cHaOOs ==-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: út 11. prosinec, 2007 21:54    Předmět: Citovat

Vito audio notes - http://vitotechnology.com/en/products/audionotes.html
používám smartphone verzi a oproti řešení od Resco to:
a) opravdu funguje
b) nezatěžuje tak moc systém jako to od Resco
c) Resco na Qtek 8500 po cca 5 minutách padne kvůli nedostatku systémových prostředků
d) přijde mi to více organizované a podrobné

Nahrává to jak tebe, tak i druhou stranu. Není nutný hlasitý odposlech, prostě telefonuješ jak jseš zvyklej. S hlasitým odposlechem to ale samozřejmě jde taky.
Občas se stává, že první instalace prostě blbne a nechytne se. Na 8500 jsem to vyřešil tak, že po první instalaci jsem dal reset, odinstaloval, znova nainstaloval a opět reset (+konfigurace). Pak to šlo.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cHaOOs
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st 12. prosinec, 2007 8:04    Předmět: Citovat

Dekuji Radostný
_________________
-== cHaOOs ==-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Peacemaker
nováček
nováček


Registrace: 23.9. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt 13. prosinec, 2007 4:13    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
Vito audio notes - http://vitotechnology.com/en/products/audionotes.html
používám smartphone verzi a oproti řešení od Resco to:
a) opravdu funguje


jenom takovy vsetecny dotaz - opravdu ti to funguje na Treu 750?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Saty
nováček
nováček


Registrace: 3.1. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne 06. leden, 2008 14:05    Předmět: Citovat

Ja nevim, ale me to volaneho nahrava priserne utlumene, vpodstate to neni vubec srozumitelny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Peacemaker
nováček
nováček


Registrace: 23.9. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne 06. leden, 2008 14:37    Předmět: Citovat

Saty napsal:
Ja nevim, ale me to volaneho nahrava priserne utlumene, vpodstate to neni vubec srozumitelny.

protoze to v podstate nenahrava. nahrava pouze to, co jde do mikrofonu. tedy vas hlas + neco malo co prijde z reproduktoru. mel by to byt problem temer vsech wm zarizeni. nektere smartphony to pry zvladaji, tusim levnejsi htc S310, drazsi S710 uz ne. (nejenom) v tomhle pripade zlaty treo 650. Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Saty
nováček
nováček


Registrace: 3.1. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne 06. leden, 2008 15:16    Předmět: Citovat

To je pravda, jeste minuly tyden sem pouzival T650 s RecordeX a bylo to naprosto super. To je docela zavazny problem, protoze takovouto aplikaci docela potrebuji k praci, jelikoz sem hlava uplne derava a po zaveseni pomalu ani nevim, o cem sem se skym bavil a co sem mu slibil. Smutný Neexistuje ani nejaka placena aplikace, ktera by to zvladla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Peacemaker
nováček
nováček


Registrace: 23.9. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne 06. leden, 2008 15:22    Předmět: Citovat

co jsem zjistoval na zahranicnich webech, tak je to proste problem hardwaru (resp. woken) a mame smulu. taky mi to na t650 fungovalo naprosto perfektne. a taky to celkem nutne potrebuju. nevim, jak to budu resit, ale asi prodejem a koupenim "hloupyho" telefonu a pdacka. jenomze uz to zase vidim, vsude budu brat jenom telefon a pdacko bude lezet doma. ach jo. Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mbodlak
nováček
nováček


Registrace: 11.7. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne 06. leden, 2008 15:59    Předmět: Citovat

Když jsem stavěl barák, tak jsem ještě měl smartphone se Symbianem a tam to není naprosto žádný problém, prostě je pár aplikací, které opravdu fungují. Z těch dob mám nahrávky všeho co mi kdo sliboval a můžu si je pro pobavení pouštět Radostný což ale radši nedělám, zbytečně bych se tím nasíral.

O tom omezení někde přímo v systému jsem slyšel taky, prostě to tak asi je. Jinak není možné, aby neexistovala jediná aplikace, která by opravdu fungovala. Já ovšem o žádné takové nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Saty
nováček
nováček


Registrace: 3.1. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne 06. leden, 2008 16:07    Předmět: Citovat

Je mi divne, ze pri takove rozsireni WM zarizeni jeste nikdo nic takoveho neudelal a pokud je to zalezitost systemu, tak o tom mel uz davno uvazovat sam Bill. Zlatej Palm, docela si rikam, jestli sem neudelal chybu a nemel sem radeji koupit T680.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů