Fórum - Zobrazit téma - Sekce DOWNLOAD - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Sekce DOWNLOAD

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Ostatní WM Help
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavlucha
nováček
nováček


Registrace: 31.5. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt 31. květen, 2007 9:29    Předmět: Sekce DOWNLOAD Citovat

Zdravím autory webu. Radostný
Nevím, jestli s tím mám problém jenom já, ale v sekci DOWNLOAD je 90% odkazů na domovské stránky aplikací neplatných. V adresách zůstávají "tři tečky" apod. ... Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: čt 31. květen, 2007 10:44    Předmět: Citovat

pár případů jsem zahlédl, takže se na to mrkneme, díky
_________________
<small style='color:gray;line-height:normal'>- Yo, dawg, what'd you do that for?<br>- Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!<br>- I think you're so totally awesome.<br>- That's what I'm talkin' about.</small>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: čt 06. září, 2007 12:14    Předmět: Citovat

Nebudu zakládat nové a tak to hodím sem Machr


Navrhoval bych, aby se do sekce download vždy připsalo, zda je soft pro smartphone či PPC.. Konkrétně po kliknutí na odkaz pod "Novinky v download" se mi sice zobrazí super info, ale už nevím esli to je pro PPC nebo SP a tak musím jít na oficiální stránku, případně googlit.
Příkladem budiž "nPOP" přidaný právě dnes - nelze z toho poznat, esli to je SP nebo PPC aplikace.
Jestli souhlas, příště až něco přidám, připíšu tam, pro co to je (ten konkrétní soubor, nebudu brát v potaz, zda existuje i verze pro druhý typ zařízení)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt 06. září, 2007 16:47    Předmět: Citovat

Mno, já se většinou snažím do textu popisu psát, pokud je aplikace určena pouze pro smartphony. Pokud to tam uvedeno není, je aplikace s největší pravděpodobností určena pro komunikátory. Jinak problém je spíše v tom, že celou sekci původně vytvářel někdo jiný a ten v ní nadělal hodně zmatků. Bohužel já ani třeba Badel opravdu nemáme čas na to, prostě celou sekci download opravit. Takže to děláme postupně třeba při updatování verzí programů. Uživatelé také mohou pomocí formuláře hlásit nesrovnalosti a navrhovat změny v odkazech a popisech, zatím tak učinilo pouze pár jednotlivců. Doufám, že všichni chápou, že není v silách kohokoli, sledovat situaci kolem 400 programů...

Co se chybných odkazů týče, už se mi stalo, že mi třeba kolega hlásil vadný odkaz, ale mě odkaz fungoval... Nevím, kde dochází k chybě. Ale 90%? To už je opravdu divné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nexus6
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt 06. září, 2007 16:53    Předmět: Citovat

Tak jsem teď vyzkoušel v sekci download náhodně asi 20 odkazů jako neregistrovaný uživatel z jiného, než mého počítače umístěného v úplně jiné sítí a všechny odkazy byly funkční... Tak nevím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: čt 06. září, 2007 17:13    Předmět: Citovat

taky mi to chodí všechno.. Spíš esli nebude chybka někde na straně uživatele v redirektu. Třeba nějakej antiXXXXXX program, kterej si myslí, že dochází k přesměrování na závadné stránky.. Nevím, je to dohad.

OK, snad si to přečtou všichni co můžou přidávat soubory do databáze a budou to tam psát (PPC či SP).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: čt 06. září, 2007 19:02    Předmět: Citovat

Jestli těmi vadnými odkazy nebyly myšleny nikoliv soubory ke stažení, ale domovské stránky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá 07. září, 2007 13:09    Předmět: Citovat

Ne ne, já jsem zkoušel právě ty odkazy na domovské stránky, na které si uživatel stěžoval...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: po 10. září, 2007 8:47    Předmět: Citovat

Na přelomu května/června tomu tak skutečně bylo, v září už je diskuse irelevantní, pánové.
_________________
<small style='color:gray;line-height:normal'>- Yo, dawg, what'd you do that for?<br>- Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!<br>- I think you're so totally awesome.<br>- That's what I'm talkin' about.</small>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: po 10. září, 2007 17:17    Předmět: Citovat

UsiReV napsal:
Na přelomu května/června tomu tak skutečně bylo, v září už je diskuse irelevantní, pánové.
Tak tak ... ze začátku to opravdu nefungovalo, víceméně někdo ze začátku blbě nalinkoval nově přidané "věci" . Každopádně ještě občas se stane, že buď mají na stránkách chráněné linkování z cizích serverů a nebo prostě změní link k download souboru, což se mi stalo nedávno, ale jinak myslím vše šlape.
_________________
U-T-F-G | Raději ještě jednou, než se zbytečně zeptáš.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
HTC S740(Rose) & Fujitsu Siemens LOOX n560
------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Ostatní WM Help Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů