Fórum - Zobrazit téma - Pocitani hovoru (obdoba AoC) - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Pocitani hovoru (obdoba AoC)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mareka
nováček
nováček


Registrace: 19.2. 2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út 19. únor, 2008 16:08    Předmět: Pocitani hovoru (obdoba AoC) Citovat

Poridil jsem zene Qtek 8500 (kupodivu spokojenost Radostný ) ale ma pozadavek aby ji to pocitalo volne minuty (hovorne) stejne jako u hloupych telefonu funguje AoC.
Existuje nejaky funkcni program? Prosel jsem snad vsechna fora, otestoval kazdou zminovanou aplikaci ale nemuzu nic rozchodit Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: út 19. únor, 2008 22:03    Předmět: Citovat

Na zařízení Qtek(potažmo HTC) můžu vřele doporučit plugin pro obrazovku Dnes a to konkrétně battery status - verzi beta. Pokud se nepletu, je i ke stažení v download sekci, každopádně, obyčejná základní verze neumí ono nastavení hovorů, ta beta, nebo pro, či jak se to jmenuje, ta již umí vše. Je to dost podrobné a umí to i ignoraci čísel 800 a dalších mnoha výjimek, včetně počítání hovorů po prvních provolaných 60s. Navíc plugin umí i přetaktování a další zobrazení užitečných informací na úvodní obrazovce.

Další dobrou variantou je SmaatoCost, který jsem už recenzoval dříve, dá se dohledat. Ten má i přímo tarify od operátorů přednastavené a nemusí se nijak náročně nastavovat.
_________________
U-T-F-G | Raději ještě jednou, než se zbytečně zeptáš.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
HTC S740(Rose) & Fujitsu Siemens LOOX n560
------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Mareka
nováček
nováček


Registrace: 19.2. 2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st 20. únor, 2008 11:07    Předmět: Hm Citovat

Diky - zkusim jeste jednou ten BatteryStatus ve verzi beta - stahl jsem si beznou verzi a ta nefunguje Smutný
SmaatoCost zkusim taky - na strankach vyrobce se mi nepodarilo stahnout WM verzi (budu hledat i jinde).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: st 20. únor, 2008 22:48    Předmět: Citovat

Verze je u nás v download sekci .. jak BatteryStatus tak SmaatoCost, jen to potřebuje ještě speciální aktivaci. Viz mé recenze zde:

http://www.wmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=33
http://www.wmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=51
_________________
U-T-F-G | Raději ještě jednou, než se zbytečně zeptáš.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
HTC S740(Rose) & Fujitsu Siemens LOOX n560
------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
Mareka
nováček
nováček


Registrace: 19.2. 2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt 21. únor, 2008 8:59    Předmět: Citovat

Tak mam zasadni problemy:
kdyz stahnu BatteryStatusExt_Clock.1.05.CAB nebo BatteryStatusExt.1.05.CAB tak se mi sice ikona programu v Qteku objevi ale neni aktivni - at delam co delam tak se proste nespusti Smutný

Kdyz se pokusim nainstalovat SomaLauncher_PPC_130_R_OTA.cab tak se mi pro zmenu objevi hlaska ze se pokousim instalovat verzi pro PPC a at si stahnu verzi pro smartphony - ale na strankach vyrobce pisi ze je pro obe platformy stejna!
EDIT: od tvurcu Smaato cost mam potvrzeno, ze verzi pro Smartphony nepodpruji Smutný
"Thank you for your request.
We regret to inform you that we only support Palm and PocketPC devices with our software Smaato Cost. At present we do not plan to develop a Smartphone version."


Objevil jsem jeste program LCMinutes ale s tim take zarim marne bojuji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů