Fórum - Zobrazit téma - Kompletní oficiální specifikace SE XPERIA X1 - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Kompletní oficiální specifikace SE XPERIA X1

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Ostatní značky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tomula
nováček
nováček


Registrace: 15.3. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 21. březen, 2008 13:53    Předmět: Kompletní oficiální specifikace SE XPERIA X1 Citovat

Na stránkách Sony Ericssonu se objevila oficiální a kompletní specifikace tohoto velmi očekávaného modelu Radostný
Celou, čtyřiceti stránkovou specifikaci si můžete stáhnout zde ve formátu .pdf

Features include:
- 3-inch Wide-VGA (WVGA) (800x480) TFT 65K colour LCD
- XPERIA panel concept
- Unified Media Experience
- 3.2-megapixel AF camera with touch focus
- Video capture and playback upto 30 fps
- Integrated WiFi
- Integrated A-GPS
- Handsfree headset with a 3.5 mm audio jack, USB charger, USB cable provided in the kit.
- Internet Explorer Mobile browser
- HSDPA 7.2Mbps, HSUPA 2Mbps
- YouTube support (3GPP playback)
- FM radio, streaming audio/video
- Video telephony
- Bluetooth 2.0
- HW 3D Graphics
- Supports microSD High Capacity memory card
- Exchange /IMAP/POP3 email
- Special effects (Illumination, animation, transitions)
- Quad-band EDGE (850/900/1800/1900 MHz)
- Upto Tri-band HSPA (850/1900/2100 MHz) (900/1900/2100 MHz)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: pá 21. březen, 2008 18:27    Předmět: Citovat

Hehe, počkáte si Zlomyslný Zlomyslný
Jinak, kdo to sleduje: nebylo to tam už déle? Tištěnou podobu jsme dostali v počtu čtyř kusů koncem února. Tak mě zajímá zda online verze tam je krátce nebo zhruba stejně.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tomula
nováček
nováček


Registrace: 15.3. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 21. březen, 2008 18:36    Předmět: Citovat

No já jsem se poprvé o této podrobné specifikaci dozvěděl v článku na http://www.engadget.com/ který byl publikován 19. března.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: pá 21. březen, 2008 18:50    Předmět: Citovat

OK, tak to asi bude skutečně krátce. Tu developers nesleduju, takže tak Stydící se Stydící se Stydící se Jasně, stydím se Vysmátý Ale stejně mě tu nikdo nezná jménem, takže v poho Machr
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: so 22. březen, 2008 21:38    Předmět: Citovat

Já tě jménem znám Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: so 22. březen, 2008 23:13    Předmět: Citovat

no jo, fakt Šokovaný éé, to je falešný jméno. Jako Džejms Bond Vysmátý Machr Zabralo to? Vysmátý
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: ne 23. březen, 2008 0:16    Předmět: Citovat

Já se taky nejmenuju Frank Drebin. Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: ne 23. březen, 2008 8:47    Předmět: Citovat

Tak je to v suchu Machr
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxcz
plavčík
plavčík


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 31. březen, 2008 15:16    Předmět: Citovat

Mě teda pobavilo, že na webu SE je nabídka "koupit", a přitom v nabídce ten stroj není. Nejde ani zabukovat.
A taky by mě zajímalo, jestli to bude kmitat tak svižně jako v reklamě (která je mimochodem těžko uvěřitelně blbá). Jestli půjde (tak jako to bylo u starších SEček) nastavit čas doručení MMS (celkem užitečná fičurka, umožňující zprávu použít např. jako budík, když chcete někoho vytočit ve 3 ráno fotkou z ledovce). Jestli na tom bude fungovat Skype klient, ICQ / Jabber, atd. nebo to bude jako u starších modelů vázáno na služby operátora / výrobce, které nikdy nebudou spuštěny (např. PlayNow, Friends, atd.).
BTW specifikace není kompletní, protože neuvádí mimo jiné aGPS čipset, zda telefon bude fungovat jako USB mass storage nebo bude vyžadována instalace klienta do desktopu, jestli je konektor standardní miniUSB nebo ta erixoňácká úchylárna FastPort, jestli jsou sluchátka na standardním jacku nebo SEú (čti SE-úchylárně).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: po 31. březen, 2008 18:27    Předmět: Citovat

ten e-shop nepatří Sony Ericssonu. Nevím kdo to vede na Slovensku, ale v ČR gsmobil. A konkrétně v ČR nabízel nedávno jednu značku SE ještě dřív než byla oficiálně k prodeji. Prostě vaří z vody a dělají si reklamu dopředu. Člověk pak získá dojem že tam to budou mít cobydup a bude to neustále sledovat (hlavně díky tomu humbuku Radostný ).

Jinak, co je úchylného na fastportu? Mrkající Jen tak mě to zajímá Radostný Ber to jako přístup k zákazníkovi a případně zkvalitnění výrobků do budoucna Pobavený
Mě je dost jedno zda je tam USB nebo proprietární konektor. Ale chci aby tam byl konektor jen jeden. A ne zhovadilost typu Nokia kdy je zdířka na nabíjení, zdířka na data a 2.5mm jack Nokia. Mě právě vyhovuje mít to všechno hezky v jednom (což je u mého Qteku, služebního telefonu od firmy a starém Samsungu co už nepoužívám).

PlayNow, Friends a jiné se původně mělo zprovoznit i pro ČR. Bohužel komunikace s operátory vedla do slepé uličky a operátoři nebyli nijak vstřícní. Vyjednávání však stále probíhá a jsou i verze ROM bez těchto fičurek (buď od operátorů samotných a nebo nebrandované, ty však nejsou volně k dispozici a bez karet to naflashovat oficiálně nejde). U playnow probíhala komunikace hlavně s O2 ale ti k těmto službám nejsou vstřícní, jelikož z toho prakticky nic nemají (kromě poplatků za data).

edit: jen s pobavením sleduji jak už mají všichni jasno jak rychle to bude běhat, kdo to bude vyrábět, jak bude grafika akcelerovaná do závratných výšin.. A přitom to nikdo neměl v ruce, až na pár lidí na výstavě co byli pod dohledem a prototypy. Ale ví o tom prostě víc než samotný SE Vysmátý Hlavně že v tom je jasno Vysmátý
_________________


Naposledy upravil jacktalking dne po 31. březen, 2008 18:37, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxcz
plavčík
plavčík


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 31. březen, 2008 18:33    Předmět: Citovat

Vadí mi na něm především to, že stejně jako palmácký Athena se dost snadno zabordelí mastnou špínou a jde blbě vyčistit, a především že ty plastové pérové zámky se na kabelu ošoupou a každého půl roku musím kupovat nabíječku a sluchátka novou, protože nabíječka nedrží a sluchátka nepřenesou audio tam ani zpátky, protože kontakty jsou milimetr od protikusu. To je totiž řešení z pomocné školy. Kombinace miniUSB + 2,5mm jack je v odpovídajícím provedení stručně řečeno nezničitelná a nezvoratelná.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát".
... Perfectly symmetrical violence never solved anything.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: po 31. březen, 2008 18:41    Předmět: Citovat

masoxcz napsal:
Vadí mi na něm především to, že stejně jako palmácký Athena se dost snadno zabordelí mastnou špínou a jde blbě vyčistit, a především že ty plastové pérové zámky se na kabelu ošoupou a každého půl roku musím kupovat nabíječku a sluchátka novou, protože nabíječka nedrží a sluchátka nepřenesou audio tam ani zpátky, protože kontakty jsou milimetr od protikusu. To je totiž řešení z pomocné školy. Kombinace miniUSB + 2,5mm jack je v odpovídajícím provedení stručně řečeno nezničitelná a nezvoratelná.

no, tak s tím lámáním jsem to nezažil a ani kolegové tento problém nemají, takže nevím.
Každopádně zničit lze vše. Včetně miniUSB. U Qteku 8500 jsem to nádherně vykloktal (ačkoliv tam je microUSB nebo to extUSB - plete se mi to označení). Každopádně, bez ohledu na typ konektoru a značku, já osobně preferuji to mít v jednom. Pokud tam dají to USB, klidně. Ale ať tam necpou jack zvlášt. To je další díra pro bordel. A díky nošení Sony walkman v kapsách vím, jak se dá zas*at zdířka na jack. Ať to udělají klidně s tím USB a dávají redukci na 3,5 jack jako dosud. Ale proboha jen ne více děr POZOR!

edit: zapoměl jsem - jak jsi myslel ty kontakty milimetr od protikusu? Když si vezmu nabíječku, mám na ní ty kontakty a jsou pružné. Po nacvaknutí do telefonu jakoby zajedou do té nabíječky. Jsou tedy tlačené směrem do zařízení
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxcz
plavčík
plavčík


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 31. březen, 2008 19:24    Předmět: Citovat

Až se ti to dostatečně ošoupe, tak už to tam držet nebude a samo to odskočí. Během půl roku jsem měl jak na T630 s původním konektorem, tak na K750 s fatsportem třetí sluchátka a druhou nabíječku, protože zámky přestaly zamykat a prostě to tam nedrželo. Ošoupalo se to ale naštěstí vždycky na kabelu (tomu se říká "blbé řešení, ale aspoň správně provedené").
_________________
UTFG "Jak se správně ptát".
... Perfectly symmetrical violence never solved anything.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Ostatní značky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů