Fórum - Zobrazit téma - Poradí někdo s podssvícením displeje? - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Poradí někdo s podssvícením displeje?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HP
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lister
nováček
nováček


Registrace: 3.3. 2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: pá 04. duben, 2008 9:38    Předmět: Poradí někdo s podssvícením displeje? Citovat

Zdravím.

Od jisté doby se mi na mém iPAQ 214 děje divná věc. Nastavím čas pro vypnutí podsvícení displeje na baterii třeba na minutu a po vypnutí je tento čas opět automaticky nastaven na 10 sekund.

Možná jsem se vrtal někde, kde jsem neměl...

Poradí někdo?

Dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: pá 04. duben, 2008 15:31    Předmět: Citovat

Pokud v Settings máte vše dobře, bude za to moci nejspíše nějaká jiná aplikace. Instaloval jste v poslední době nějaký SW, který toto chování ovlivňuje?
_________________
<small style='color:gray;line-height:normal'>- Yo, dawg, what'd you do that for?<br>- Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!<br>- I think you're so totally awesome.<br>- That's what I'm talkin' about.</small>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lister
nováček
nováček


Registrace: 3.3. 2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: pá 04. duben, 2008 17:39    Předmět: Citovat

No, myslím že neinstaloval.
Nově přibyl jen Pocket gnu go...

Předtím jsemm ale zkoušel nějaké programy (myslím, že ale s podsvícením neměly nic společného) a ručně po nich promazával registry.

Otázka asi zní, jestli jsem nesmazal něco, co jsem nechtěl, i když to si nemyslím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavelbures
plavčík
plavčík


Registrace: 14.7. 2007
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: so 05. duben, 2008 20:59    Předmět: Re: Poradí někdo s podssvícením displeje? Citovat

Postup je jednoduchý. Záloha, hardreset, vyzkoušet. Pokud to bude OK, je to softwarové.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lister
nováček
nováček


Registrace: 3.3. 2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po 07. duben, 2008 9:22    Předmět: Citovat

Softwarové to asi bude...

Ze zálohy jsem obnovil registry. Smazal nepořádek po odinstalovaných programech (Winvibe a Agendus) a vše běželo jak mělo i po vypnutí nebo restartu.

Ovšem bohužel jen do dalšího provedení zálohy. SPB Backup provedl zálohu, restartoval a podsvícení opět nastaveno na 10 sec.

Obnovil jsem tedy registry právě z té nejnovější zálohy a opět vše v pořádku...

Jestli to ale dělá SPB Backup, tak proč to nedělal i dřív?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lister
nováček
nováček


Registrace: 3.3. 2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čt 10. duben, 2008 10:08    Předmět: Citovat

Tak jsem si poradil sám Radostný

Po několika dnech hledání jsem přišel na to, že jsem asi omylem smazal v registrech Start MRU.
Klasická ukázka toho, že se začátečníci nemají radši v registrech moc přehrabovat Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HP Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů