Fórum - Zobrazit téma - Treo 750 versus mp3 na pozadí - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo 750 versus mp3 na pozadí

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Noraxus
plavčík
plavčík


Registrace: 21.8. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: st 09. duben, 2008 2:45    Předmět: Treo 750 versus mp3 na pozadí Citovat

Mám dotázek...používám na přehrávání mp3 prográmek WMP který je podle mě úplně naprd.....jenže je jedinej kterej po vypnutí palma zůstane hrát....nevíte jak udělat aby uměl třeba i tcpmp hrát i s zamklou klávesnicí? Nechci používat WMP ze tří důvodů...za prvé mám problémy se sekáním mp3...nestíhá to bufferovat a to mě fakt dráždí...za druhé vždy když dohraje mp3 musím zmáčknout červené tlačítko abych palma na chvíli probudil a teprve v tu chvíli si vzpomene a pustí následující song....a za třetí naprosto nesmyslné přetěžování procesoru....když si pustim mp3 přes tcpmp tak můžu dělat cokoliv plynule ale když to mám přes WMP tak se mi seká i psaní zpráv což je u 300 mhz procesoru poměrně trapné....


Víte někdo jak tedy zajistit aby tcpmp nebo core player nebo cokoliv jiného hrálo i po vypnutí přístroje?

PS: nevím jestli se tomu říká vypnutí přístroje nebo displeye Radostný

Díky Noraxus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cze
nováček
nováček


Registrace: 16.7. 2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: čt 10. duben, 2008 16:52    Předmět: Citovat

To je trochu obecnější problém. Smartphony obecně při "vypnutí" přejdou do suspend režimu a přehrávání by podle mě vůbec nemělo fungovat. To že to WMP nějak dělá považuju spíš za jeho chybu než výhodu. Ideální je použít nějaký přehrávač, který si umí zablokovat klávesnici sám. Nehledě na to, že některé přístroje to umí a dá se tato funkce namapovat na nějakou hardwarovou klávesu.

Z přehrávačů, co vím, tak GSPLayer umí zablokovat velkou část dotykového displeje, což je právě ta nejchoulostivější věc...

Víc v tuto chvíli asi nepomůžu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavelbures
plavčík
plavčík


Registrace: 14.7. 2007
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: pá 11. duben, 2008 10:43    Předmět: Re: Treo 750 versus mp3 na pozadí Citovat

U Windows Mobile komunikátorů na to lze jít několika způsoby. Já používám klasický device lock, tj. zámek co bývá přímo ve Windows Mobbile. Pokud ne, tak se dá stáhnout a posléze namapovat třeba na hw tlačítko. Zamkne se tak displej a tlačítka, ale hudba hraje dál.

|Dalším způsobem je psshutxp, tj. frreewarová aplikace umožňující mj. vypnout displej, ale PDA bude stále běžet a tudíž přehrávat hudbu.

A pak můžete vyzkoušet ještě přehrávač, který si displej vypne sám. Pokud si pamatuju tak to umí MortPlayer, kolega Nývlt napsal pěknou a obsáhlou recenzi, vygooglete si.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Serminator
nováček
nováček


Registrace: 14.5. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po 02. červen, 2008 9:10    Předmět: Citovat

Ja jsem majitelem Trea take a pouzivam na prehravani hudby prehravac z iPhonu,prehravani probiha i po vypnuti telefonu (tj. standartne kdyz zmacknu cervene tlacitko,Treo se "vypne",ale hudba se prehrava porad)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: po 02. červen, 2008 12:58    Předmět: Citovat

Hm, sekání MP3 pod WMP na Treo 750? Můj Qtek 8500 má 200MHz.. Jelikož ho občas používám na muziku, stačí mi ten obyč WMP. Pocket... cosi mi nevyhovoval kvůli obsáhlosti nastavení.
Je zvláštní že se to takhle seká. Protože i po přepnutí na pozadí WMP mi to jede bez sekání. Samozřejmě, další aplikaci mi to spustí dost pomalu (třeba AgendaOne), ale dá se to. Spíš než změnou přehrávače bych zkusil tu příčinu závady odstranit v podobě nové ROM. Změnou přehrávače se akorát odstraní závada, ale příčina zůstane v podobě horšího výkonu.

Btw, teď mě napadá - seká se to při použítí BT sluchátek a nebo jakkoliv?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Serminator
nováček
nováček


Registrace: 14.5. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po 02. červen, 2008 16:00    Předmět: Citovat

Bluetooth sluchatka...tak o tech premyslim taky,ale mam docela strach,ze se telefon rychle vybije.BlueTooth,prehravani mp3 a k tomu prace by asi bylo na baterku docela velkej narok.Mate nekdo s BT sluchatkama k Treu 750 nejaky skusenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavelbures
plavčík
plavčík


Registrace: 14.7. 2007
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: po 02. červen, 2008 17:18    Předmět: Citovat

Měl jsem je na Tytnu a na 400 MHz naprostá spokojenost. Dalo se i normálně pracovat, tedy, o hodně pomalu, ale dalo. Rychlost procesoru je důležitá, při podtaktování na 300 už se hudba občas sekala. Značka Goertek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Serminator
nováček
nováček


Registrace: 14.5. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po 02. červen, 2008 18:33    Předmět: Citovat

Tak to asi zkouset nebudu,mam 300mhz xscale procesor a jsem spokojeny s rychlosti a spomaleni by bylo znatelne,navic jeste k tomu by to byl "zrout energie",takze si asi koupim normalni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů