Fórum - Zobrazit téma - Problem s neustalym pozadavke formatu karty - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Problem s neustalym pozadavke formatu karty

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Stacho
nováček
nováček


Registrace: 4.5. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st 07. květen, 2008 17:57    Předmět: Problem s neustalym pozadavke formatu karty Citovat

Uz to tady zaznelo taky na mem X500+ po sunutí nebo po restartu pozaduje format jinak nejsou data citelna.Čtecka karet je přečte ale na mobilu kartu ani nenačte.PROSIM nevi nekdo jak tento problem vyresit.Karta SDMinkro 1GB od A-DATA.Může to být kartou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: st 07. květen, 2008 20:48    Předmět: Re: Problem s neustalym pozadavke formatu karty Citovat

Stacho napsal:
Uz to tady zaznelo taky na mem X500+ po sunutí nebo po restartu pozaduje format jinak nejsou data citelna.Čtecka karet je přečte ale na mobilu kartu ani nenačte.PROSIM nevi nekdo jak tento problem vyresit.Karta SDMinkro 1GB od A-DATA.Může to být kartou?

nevím jak X500+ ale s A-DATA jsme měli a máme velké problémy. Často na podpoře či v servisu řešíme problém kdy telefon zapíše na kartu ale data tam nejsou. Pokud to není další výpek od Etenu, pak pápá šáteček
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 07. květen, 2008 20:48    Předmět: Citovat

Zkusil bych následující postup: reformát FAT32>FAT16; dále dohrání nějakého SDHC driveru do PDA (vím, že karta SDHC není, ale kdo ví, třeba to pomůže), odstranit a znovu vytvořit oddíl na pam. kartě jako FAT16, dále HR přístroje a pak reklamace karty...
_________________
<small style='color:gray;line-height:normal'>- Yo, dawg, what'd you do that for?<br>- Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!<br>- I think you're so totally awesome.<br>- That's what I'm talkin' about.</small>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Stacho
nováček
nováček


Registrace: 4.5. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st 07. květen, 2008 23:11    Předmět: Citovat

Všem děkuji za rady.Zkoušel jsem format na FAT16-nepomohlo okamžitě po vložení karty do přístoje opět vyzaduje naformátovat.HR-taky nic Rozpačitý .SDHC driver jsem nezkoušel jsem čerstvý majitel zařízení s WM a netuším jak jej nainstalovat ostatne jako všechen software který nemá příponu exe.prosím mohl by mi někdo poradit jak na to.Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: st 07. květen, 2008 23:57    Předmět: Citovat

Na SDHC driver bych se vyprdnul úplně, jelikož to je jen 1GB karta. Tzn. že ve výchozím stavu prostě musí fungovat (pokud výrobce neřekne jinak.. ale to bych si v případě takového zařízení těžko představil). Zkus paměťovku prohnat přes čtečku paměťových karet a dej testování na chyby (pod Windows XP je to chkdsk d: /r /f) kde d: je písmeno tvé jednotky.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: čt 08. květen, 2008 0:02    Předmět: Citovat

Zkuste jeden z následujích: http://wmhelp.cz/downloads/SDHC_drivers_WM6.zip nebo http://wmhelp.cz/downloads/sdhc-driver-eten.zip
Pokud jste však dělal HR (= nemáte nakopnuté drivery), nemá cenu to zkoušet viz výše.
_________________
<small style='color:gray;line-height:normal'>- Yo, dawg, what'd you do that for?<br>- Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!<br>- I think you're so totally awesome.<br>- That's what I'm talkin' about.</small>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Stacho
nováček
nováček


Registrace: 4.5. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt 08. květen, 2008 10:13    Předmět: Citovat

Tak testování chyb chkdsk d: /r /f-nenaslo nic.Zkoušel jsem už i ten driver taky nic.Zkusim zplašit nějakou jinou kartu.Všem děkuji za příspěvky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: čt 08. květen, 2008 11:27    Předmět: Citovat

každopádně tu kartu doporučuji reklamovat. Teda pokud to není nějaký prodejce-blb který ví o problémech s A-DATA a tak se na něco vymluví.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxcz
plavčík
plavčík


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 12. květen, 2008 9:10    Předmět: Citovat

A co panasoňácký SD formatter? Volně ke stažení na webu Panasonicu.
Měl jsem podobný problém s Kingstonkou v Palmu T5ce a po prohnání SDformatterem už skoro půl roku drží bez sebenšího škytnutí.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát".
... Perfectly symmetrical violence never solved anything.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: po 12. květen, 2008 9:44    Předmět: Citovat

S největší pravděpodobností ne. Ten SD formatter jsem ti asi doporučoval já.. Nevím. Ale s A-DATA jen problémy. Pochybuji že to pomůže. Zkusil bych vyreklamovat. Sice se to špatně dokazuje, ale pokud není prodejce+servis svině, ví o co jde a vymění.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Stacho
nováček
nováček


Registrace: 4.5. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá 23. květen, 2008 21:12    Předmět: Citovat

Všechny zdravím Vysmátý ,takže po vyzkoušení všeho možného kartu značky A-DATA přístroj neustále požaduje formatovat po každém vložení.Měl jsem možnost vyzkoušet 2GB SD Mikro značky SanDisc a vše šlape tak jak má.Všem ještě jednou děkuji za rady.S a-data jsem se vyškolil Nazlobený .A-DATA NEBRAT!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: so 24. květen, 2008 20:03    Předmět: Citovat

sem to říkal Machr To se to machruje Vysmátý Vysmátý
A-DATA fakt ne. Percentuelně na ně máme nejvíce reklamací (btw, asi používají samotnou měď na kontakty že je to furt tak zelené...). Sandisk a Kingston se prakticky nereklamují. A Sandisky se dávají do Nokií (ačkoliv tam je napsáno Nokia) a do Sony Ericssonů. Takže možná už to něco vypovídá. Moje osobní zkušenost je se 4GB flash od A-DATA. Koupená před 3 lety za dost krvavé peníze... No, odešlo to skoro záhy. Takže reklamace, další a další. Nakonec jsem se na to vykašlal. Nejhorší na tom je, že často to vypadá že je OK a data se tam kopírují. Ale ve skutečnosti mizí do NIKAM... Rozpačitý
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: so 24. květen, 2008 22:18    Předmět: Citovat

Mám úplně stejnou zkušenost s A-DATA, poslední se mi dokonce úplně rozsypala v ruce, což jsem teda nevěřil vlastním očím. Jinak Kingston se dost zlepšili, to je pravda, ale dřív s nima bylo taky dost reklamací.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: ne 25. květen, 2008 0:06    Předmět: Citovat

Nevím jak dříve, ale dnes je Sandisk vyráběn ve stejné továrně v Šanghaji jako Kingston Mrkající Tedy nevím zda celková produkce, ale minimálně od poloviny 2007 to tak vídám. Respektive, karty pro SE dělá z velké části Sandisk a označení fabriky je stejné jako u Kingstonů.
Tudíž pokud na konci nestojí někdo s kladivem, (ne)kvalita bude u obojího stejná.
A-DATA byla kvalitní akorát tak na začátku, kdy si brala paměti od Samsungu a razila na to svoje logo..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: ne 25. květen, 2008 0:20    Předmět: Citovat

Se SanDiskem mám spíš míň zkušeností, ale nejvíce se nám osvědčily Apacery a pak samozřejmě Panasonic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: ne 25. květen, 2008 15:10    Předmět: Citovat

badel: co znamená "osvědčily"? Mám to chápat tak, že percentuelně je na ně nejméně reklamací?
Apacer jsem snad ani neviděl, u Panasonicu by se to možná dalo očekávat, jelikož to jsou oni kdo SD "stvořili".
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: ne 25. květen, 2008 21:49    Předmět: Citovat

Ano, beru to podle počtu reklamací. Jinak Apacerů jsme prodali spoustu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů