Fórum - Zobrazit téma - Přechod mezi verzemi WM5 a WM6 - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Přechod mezi verzemi WM5 a WM6

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rockycz
nováček
nováček


Registrace: 17.7. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt 17. červenec, 2008 13:50    Předmět: Přechod mezi verzemi WM5 a WM6 Citovat

Zdravím, mel jsem základně Treo 750-1.16-VFE dal jsem si tam WM6 která změnila verzi na Treo 750-2.18-VFU. Po nějaké době Treo bylo zpomalené...chtěl jsem klasicky preinstalovat WM6, která mě ovšem kvůli aktualni verzi v instalaci dále nepustila. Dal jsem tam tedy zpět WM5 s tím, že pak udělám upgrade na WM6. Ale výsledek je stejný.

Mám teď tedy WM5 s verzí Treo 750-2.18-VFU. Je prosím nějaká možnost někde verzi přepsat nebo dát tam zpět WM6?

Díky za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: čt 17. červenec, 2008 17:16    Předmět: Citovat

Jestli to jde uživatelsky nevím, ale u nás by ti to kdyžtak přeflashovali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rockycz
nováček
nováček


Registrace: 17.7. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt 17. červenec, 2008 23:17    Předmět: Citovat

Jakákoli rada by pomohla...nedá se někde přepsat verze softu? Nebo pripadně nějak vynutit instalaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
terzeus69
nováček
nováček


Registrace: 1.11. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so 01. listopad, 2008 19:48    Předmět: navod Citovat

Doufam ze tenhle navod par lidem pomuze.Resil jsem dnes problem ze nesla nainstalovat verze 2.27 na verzi 2.23.Postup bude stejny i kdyz chcem instalovat znova stejnou verzi.
Staci v pc sputit stazenou rom ta se po spusteni sama rozbali treba u me do C:\Documents and Settings\milan\Local Settings\Temp\B5a00196.
Pak se objevi obrazovka z tlacitkem start update. Kdyz to mame vlezem do adresare C:\Documents and Settings\milan\Local Settings\Temp\B5a00196.
Tam najdem soubor payloads.xml ten otevrem treba notepadem.
Bude vypadat podobne jako vypis dole.Podivejte se na polozku revision_range. low znamena minimalni verzi na kterou to jde nainstalovat a high maximalni verzi.udaje upravime podle nasi verze v telefonu coz umne byla verze 2.23.Pak ulozime.
Dal pokracujem tlacitkem start update
Kód:
<payloads>
   <carrier_codes>RWE</carrier_codes>
   <revision_no>2.27</revision_no>
   <payload>
      <id>101</id>
      <payload_criteria>
         <revision_range>
            <low>1.16</low>
            <high>1.16</high>
         </revision_range>
      </payload_criteria>
      <payload_file>payload_1.xml</payload_file>
   </payload>   
</payloads>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů