Fórum - Zobrazit téma - Začátečnické dotazy k T750v - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Začátečnické dotazy k T750v
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eLzyx
nováček
nováček


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út 17. červenec, 2007 18:11    Předmět: Začátečnické dotazy k T750v Citovat

1. Jak odeslat kontakt SMSkou
2. Jak zpřístupnit poslední hovory na jeden stisk zelenýho telefonku
3. Jak zavřít aplikaci? Úplně, ne jin shodit přes křížek
4. Jak nastavit systému kam má jednotlivé typy souborů ukládat (např přijde mi přes BT .avi - uloží se do video, přijde .jpg uloží se do obrázky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
eLzyx
nováček
nováček


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út 17. červenec, 2007 21:04    Předmět: Citovat

5. Mám nastavený Active Sync přes bluetooth z počítače soubory v Treu vidím ... ale jak z Trea uvidím soubory v počítači?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
eLzyx
nováček
nováček


Registrace: 7.6. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út 17. červenec, 2007 21:33    Předmět: Citovat

Vlasta napsal:
K bodu č. 3, aplikace se dají zavřít v Settings - System - Memory - Runnigs Programs. Zde si vyberete, zda zavřít, ukončit, všechny běžící programy nebo pouze některé. Ukončování programů, alespoň průběžně, je dost důležité pro normální chod zařízení. Jak jich běží zbytečně moc na pozadí, tak má procesor práci to "udejchat" a systém se zbytečně zpomaluje.


jj to vím, ale nešlo by to jednodušeji? Vím, že jde ještě CTRL+OK - tím se spustí ta killing aplikace. Ale byl bych moc rád kdyby ten program šel ukončit jednou klávesou - max. dvěma (šátrat po displeji nechci). V tomhle je PalmOS zlatej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavelbures
plavčík
plavčík


Registrace: 14.7. 2007
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: pá 20. červenec, 2007 18:39    Předmět: Citovat

3. Buď si pořiďte správce běžících aplikací, např. vBar, či nainstalujte pQzII. Je to skvělá věc pro komunikátory s WM co mají klávesnici, nadefinujete si plno zkratek a jednou z nich je i tlačítko pro opravdové ukončení programu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.6. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne 22. červenec, 2007 21:51    Předmět: Citovat

eLzyx napsal:
5. Mám nastavený Active Sync přes bluetooth z počítače soubory v Treu vidím ... ale jak z Trea uvidím soubory v počítači?


neuvidis
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.6. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne 22. červenec, 2007 21:57    Předmět: Re: Začátečnické dotazy k T750v Citovat

eLzyx napsal:
1. Jak odeslat kontakt SMSkou
2. Jak zpřístupnit poslední hovory na jeden stisk zelenýho telefonku
3. Jak zavřít aplikaci? Úplně, ne jin shodit přes křížek
4. Jak nastavit systému kam má jednotlivé typy souborů ukládat (např přijde mi přes BT .avi - uloží se do video, přijde .jpg uloží se do obrázky)


1.jednine cez copy/paste, pokial ide o vizitku posles tak, ze v tele spravy das options a pridat vCard
2.ved to funguje na 1 stisk,akurat potom este zmackni "C"
3. bolo napisane
4. nenastavis, ale potom si to mozes presuvat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rOMAN007
nováček
nováček


Registrace: 14.8. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne 19. srpen, 2007 3:13    Předmět: Citovat

tak ja budu pokracovat:
6. muzu do T750v nalejt tu neoficialni WM6 kdyz to je puvodem 750v - blokovana na Vadafon (odblokovaval jsem si) (mam software version 1.16.VFU , firmware 1.12.0c.00 - je uz novejsi?)
7. Jak predefinovat tlacitko mail v today obrazovce?
8. Je nejaky program na ovladani LEDky jako bylo na palmOS (zmeskane hovory jedna barva, sms druha...)?
9. nejaky podobny louncher jako na palm OS? (mam ted Spb pocket plus - docela ujde jen me ukazuje jen ikonci a ne i nazvy co to je)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelbures
plavčík
plavčík


Registrace: 14.7. 2007
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: ne 19. srpen, 2007 12:37    Předmět: Citovat

9. Co třeba iLauncher?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: ne 19. srpen, 2007 12:38    Předmět: Citovat

6. Ano
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: ne 19. srpen, 2007 13:59    Předmět: Citovat

rOMAN007 napsal:
tak ja budu pokracovat:
6. muzu do T750v nalejt tu neoficialni WM6 kdyz to je puvodem 750v - blokovana na Vadafon (odblokovaval jsem si) (mam software version 1.16.VFU , firmware 1.12.0c.00 - je uz novejsi?)
7. Jak predefinovat tlacitko mail v today obrazovce?
8. Je nejaky program na ovladani LEDky jako bylo na palmOS (zmeskane hovory jedna barva, sms druha...)?
9. nejaky podobny louncher jako na palm OS? (mam ted Spb pocket plus - docela ujde jen me ukazuje jen ikonci a ne i nazvy co to je)


Jen dodatek:

1: Kontakty - Upravit - Odeslat - Odeslat smskou, alespon takhle to mam u sebe Radostný))) nemam T750 jen upozornuju, ale platforma se pocitam nemeni Radostný

3: Task manager for Pocket PC - Version 1.51 ... nejlepsi aplikace, resici veskere problemy s nastavenim, navic hojne pouzivana pro neoficialni ROM, cili hura do ni ... puvodem z XDA, cili hledat : )

7. Zkusil bych registry, tam jde vetsinou vse.. konkretni typ doma nemam, takze nevim ani v jakem klici : )

8. Nikoliv... shanim to same pro HTC Wizard, pod WM to proste nelze ...
9. TouchFlo ? zkusil bych neco podobneho .. aplikace od SPB zbytecne ubiraji RAM
_________________
U-T-F-G | Raději ještě jednou, než se zbytečně zeptáš.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
HTC S740(Rose) & Fujitsu Siemens LOOX n560
------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
rOMAN007
nováček
nováček


Registrace: 14.8. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne 19. srpen, 2007 16:03    Předmět: Citovat

ad8. neni to uplne idealni reseni ale alespon ti blika - zelene
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=298637
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rOMAN007
nováček
nováček


Registrace: 14.8. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út 21. srpen, 2007 16:46    Předmět: Citovat

7. vyreseno pomoci registru

Dalsi vec Radostný mate nekdo Ringo v T750? ja jsem nainstaloval a nezvoni me to jestli je problem u me ci ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rOMAN007
nováček
nováček


Registrace: 14.8. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út 28. srpen, 2007 0:45    Předmět: Citovat

Mam retardovany treo jen ja ci je to normalni - kdyz me nekdo vola tak jemu uz to zazvoni tak 3 - 4 a pak az se treo rozsviti a zacne obcas i zvonit a dalsi vec misto aby me hral nastaveny song to me to obcas misto zvoneni stale prerusuje a povidanim ze vola to a to cislo ci ten a ten da se to nekde vypnout?
Mam naistalovany Mring (ringo vyplo zvuk a nezvonilo vubec Smutný )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Peacemaker
nováček
nováček


Registrace: 23.9. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st 26. září, 2007 21:50    Předmět: Citovat

rOMAN007 napsal:
7. vyreseno pomoci registru


a muzes hodit link nebo napsat jak jsi to udelal? taky by se mi to hodilo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rOMAN007
nováček
nováček


Registrace: 14.8. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt 27. září, 2007 10:39    Předmět: Citovat

Peacemaker napsal:
rOMAN007 napsal:
7. vyreseno pomoci registru


a muzes hodit link nebo napsat jak jsi to udelal? taky by se mi to hodilo


http://forum.ppcgeeks.com/showthread.php?t=984&highlight=modify+left+softkey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rOMAN007
nováček
nováček


Registrace: 14.8. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so 29. září, 2007 13:30    Předmět: Citovat

10. existuje na WM treo taky soft na upozorneni ze je vypnuty HW switch zvuku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Maso
nováček
nováček


Registrace: 1.10. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po 01. říjen, 2007 14:33    Předmět: Taky otázečka Citovat

Mám taky otázečky a předem upozorňuji všechny co budou laskavy a odpovědi, že sem úplná lama s prvním palmem v životě takže prosím polopatě Pobavený :
1. Nemůžu donutit moje Treo aby zvonil když mám něco v kalendáři, vše mám nastavené tak jak podle mě má být ale prostě nepřipomíná
2. Dá se nějak zbavit na ploše speed dial panelu na Voicemeil? Povedlo se mi jen umazat číslo a nápis ale ta cihlička tam pořád otravuje Radostný
Díky za rady
_________________
----Maso---
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: po 01. říjen, 2007 15:39    Předmět: Citovat

Vypnutí Speedialu: Menu (pravá softkey) > Preferences > Today settings... > na záložce Items odškrtnout Speed dial. Zároveň je tam i zbytečné mít LookUp pole (filtrace kontaktů na Today dle zadaných znaků), funguje i když toto pole je skryté.
_________________
<small style='color:gray;line-height:normal'>- Yo, dawg, what'd you do that for?<br>- Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!<br>- I think you're so totally awesome.<br>- That's what I'm talkin' about.</small>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Maso
nováček
nováček


Registrace: 1.10. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po 01. říjen, 2007 15:45    Předmět: Citovat

promiň nepopsal jsem to přesně.
Speed dial bych rád využíval a to pomocí miniatur fotek ale nechci tam mít tu cihlu na voicemail lze to vůbec?
_________________
----Maso---
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: po 01. říjen, 2007 16:25    Předmět: Citovat

Voicemail je vlastně natvrdo nastavené číslo do vlastní hlasové schránky, avšak není v telefonu ale přímo na SIM kartě. Některé starší telefony (tak +-3 roky zpátky a víc) umí tuto položku smazat natrvalo, popř. změnit telefonní číslo na sličnou slečnu, každopadně tam těžko dostanete nějakou fotografii.
_________________
<small style='color:gray;line-height:normal'>- Yo, dawg, what'd you do that for?<br>- Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!<br>- I think you're so totally awesome.<br>- That's what I'm talkin' about.</small>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů