Fórum - Zobrazit téma - Skype Mobile pro WM6.1(Pocket PC) - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Skype Mobile pro WM6.1(Pocket PC)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martinka24
nováček
nováček


Registrace: 24.9. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt 25. září, 2008 18:11    Předmět: Skype Mobile pro WM6.1(Pocket PC) Citovat

Po instalaci Skype Mobile pro WM6.1(Pocket PC) mi zařízení hlásí, že instalece NENÍ aplikací pro PocketPC...Mam vše oficiálně. Nevím jak to změnit, abych to nainstalovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
davon
nováček
nováček


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá 26. září, 2008 4:52    Předmět: Citovat

Z ceho, jakeho souboru mam na mysli jsi to instalovala?? exe, ze? A primo v telefonu, ze? To totiz nelze, exe skype a ostatni pro PPC se instaluje pres active sync a dokoncuje v mobilu... Stahni si cab soubor Skype a to si nakopiruj nekam na kartu ci do zarizeni a v tel. to spust. Pokud se mylim, hluboka omluva ;) ale myslim, ze se nemylim..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Martinka24
nováček
nováček


Registrace: 24.9. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá 26. září, 2008 6:28    Předmět: Přesně tak Citovat

díky za rady, jsem úplně ...... mimo. to je jasný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
davon
nováček
nováček


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá 26. září, 2008 14:23    Předmět: Citovat

Takze to pomohlo? Trefil jsem to? Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Martinka24
nováček
nováček


Registrace: 24.9. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so 27. září, 2008 17:48    Předmět: Citovat

nepomohlo, ale Vaše rada ano...
další problém je, že nainstaluji, ale nejde spustit. Telefon píše že Skype nemůže něco najít "Couldn't find all the necessary files to start Skype"......Mám WM6.1Professional(samsung i900omnia). To už je na mašli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
davon
nováček
nováček


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so 27. září, 2008 19:10    Předmět: Citovat

Ma to same, Omnii a Skype mi toto psal v pripade, ze jsem ho nainstaloval do "moje uloziste". Odinstaloval jsem to a nainstaloval to opet, ale do "zarizeni" a nyni je vse v poradku. To same u ICQ, chce tyto komunikacni programy nandat do zarizeni primo! ;) Doufam, ze jsem pomohl. Omnia je potvora, ale nakonec vse pujde, uz to pomalu mam vse k obrazu svemu a to mi zezacatku nefungovalo nic. Kdyby cokoli, jakakoli rada co bych vedel, muzu pomoci, staci se zaptat ;) Stydící se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Omnia_Martin
nováček
nováček


Registrace: 8.1. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt 08. leden, 2009 10:36    Předmět: Skype for your .... Citovat

pokud chcete funkční Skype, používám Fring
nainstalujte si ze stránek http://www.fring.com

EASY!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
davon
nováček
nováček


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt 08. leden, 2009 14:36    Předmět: Citovat

Super!! Diky.. Ja ho pouzival drive na Nokiich a nemel jsem k nemu vytku, libilo se mi, ze je clovek pripojen na napr. ICQ i SKYPE v jednom a bylo mi divne, ze na WM to zatim vubec nemaji... Jiz je to tu! POZOR! Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Davirek
nováček
nováček


Registrace: 5.1. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so 10. leden, 2009 10:46    Předmět: Citovat

Zkusil jsem toho Hringa a musim rict, ze se v tom ale naprosto neorientuju. Mam HTC Touch pro a nejsem schopen na tom programu ani poznat, zda jsem momentalne k icq pripojeny ci ne. Zadne statusy, nikde nevidim kontakt list. Kdyz si najedu na jejich stranky, tak program jako takovy prezentuji dobre, i video ukazky, vypadaji dobre ( vesmes na Ipodu...) Pravdepodobne verzi pro HTC odflakli a je proste nefunkcni. Zlaty Quip Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů