Fórum - Zobrazit téma - Funkcnost aplikaci OMNIA - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Funkcnost aplikaci OMNIA
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Samsung
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
davon
nováček
nováček


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá 26. září, 2008 4:34    Předmět: Funkcnost aplikaci OMNIA Citovat

Tak jsem tu novy a 1. a koukam, ze samsung zatim nikdo nic. Zajima me, kdo ma, zda mu normalne na tomto zarizeni funguji normalne aplikace, povetsina u me je nefunkcnich, nebo nespustitelnych, nerikam ze vsechny, ale zatim prevazuji! Take mam dosti slaby zvuk ve sluhatkach pri koukani napr. na film je to vazne bida... Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Martinka24
nováček
nováček


Registrace: 24.9. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne 28. září, 2008 9:02    Předmět: Bluetooth HF Nokia vs. Samsung Citovat

Nejnovější zkušenost je, že Omnia nefunguje s BT HF Nokia. Asi vlivem konkurenčního boje. Ve sluchátku je slyšet šum a hluk, že je zařízení nepoužitelné. S BTHF Samsung vše OK, i když zvuk není příliš jasný a kvalitní a to ani pro druhou stranu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
davon
nováček
nováček


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne 28. září, 2008 13:06    Předmět: Citovat

Tak toto me neprekvapuje, proc by si sli vstric, kdyz muzou pro nas, "bezne uzivatele" delat neprijemnosti a vytriskat z nas co nejvice, ze... Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bruk
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 23. říjen, 2008 20:27    Předmět: Spokojenost Citovat

Tak co se týká HF od nokie, tak nemůžu posoudit. Já mám BlueTrek G2 a s tím to šlape jako hodinky. Zvuk výborný. I normálně přes orig. HF od Omnie si nemůžu stěžovat na kvalitu zvuku ani na hlasitost. Je fakt, že první dojem byl taky děsivý, než jsem si všiml kolečka volume na sluchátkách. Co se týká aplikací, tak něco málo jsem už instaloval a funguje vše OK. Dokonce i mapy TomTom 7, ale při testech v provozu se mi zatím daří s Route 66 a docela mi vyhovují. Jediný problém, který mi vadí je to, že při odeslaní SMS se mi zpráva hodí i do doručené a né jen do odeslané.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
davon
nováček
nováček


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt 23. říjen, 2008 20:32    Předmět: Citovat

To je celkove u WM 6.1 nejen u Omnie a je to udelano proto, kdyz ti prijde odpoved od cloveka, kteremu jsi psal, aby jsi videl co jsi mu psal a stava se z sms konverzace jako u Applu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bruk
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 23. říjen, 2008 20:38    Předmět: Citovat

Díky za rychlou reakci. No určitě si na to časem zvyknu. WM jsem dosud nikdy nepoužíval a potřebuji nějaký čas než to vše prozkoumám. Ale s windowsy si celkově dobře rozumím, tak to snad půjde rychle.
Měl bych tedy další postřeh. Nevím, jak si v tom synchronizačním prostředí ve Vistách vybrat při synchronizaci kontaktů, se kterým kontakt-listem v outlooku má synchronizovat. Používám více adresářů. U PCSuite ta možnost je, že si vyberu přímo se kterou složkou se má adresář synchronizovat. Tady jsem nic podobného nenašel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
davon
nováček
nováček


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt 23. říjen, 2008 21:20    Předmět: Citovat

Ja synchronizaci nepouzivam, Visty take ne Radostný Jedine co ted vim, ze Omnia jela na vylet do servisu z Prahy do Brna, jelikoz se zde neopravuje... Prehrivani a odber baterie i pri vypnutem mobilu, nemoznost po vypnuti zapnout!! Spatnej kus? Jako vse... Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bruk
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 23. říjen, 2008 21:24    Předmět: Citovat

Tak to by mě tedy hooodně zajímalo řešení a výsledek. Mám pocit, že mám stejný problém. Dvakrát se mi stalo, že se mi telefon při nečinnosti a vypnutém display docela hodně zahříval a taky když jsem ho hodil večer na nabíječku, nechal to přes noc, tak ráno jsem nemohl zapnout display. Jen šlo klikat na display a ozývaly se zvuky, ale nezapnul se. Musel jsem vytáhnout baterii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
davon
nováček
nováček


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt 23. říjen, 2008 21:54    Předmět: Citovat

Prijemce v servisu mi rikal: "Jeden z 1.ch kousku co?" a ja rikal, ze ano, ze ten den co prisli jsem ho mel jako jeden z 1.ch a on, ze maji snad vsechny problemy a toto, co ted pises je take vada, kamosovi nesel zapnout display nekolikrat uz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bruk
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 19. listopad, 2008 12:31    Předmět: Citovat

Tak jak dopadl samsung v servise? Ještě pořád zlobí s tím, že se zasekne a nejde spustit display, pouze vytáhnutím baterie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
davon
nováček
nováček


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st 19. listopad, 2008 13:41    Předmět: Citovat

Po servisu je nyni vse v naprostem poradku, nezlobi zatim nic (14dni), mam new ROM a myslim si, ze prehrani resi spoustu nedostatku... Nyni jsem spokojen ;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bruk
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st 19. listopad, 2008 13:44    Předmět: Citovat

Spoustu nedostatků? Co ještě? A telefon jsi posílal prodejci nebo přímo do nějakého autorizovaného servisu? A ještě jeden dotaz, je potřeba zálohovat data? Nebo jsi tam měl vše jako předtím. Díky Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
davon
nováček
nováček


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st 19. listopad, 2008 14:03    Předmět: Citovat

Dle meho se telefon jeste zrychlil, neblbne stylem delam si co chci... Bydlim v Praze a pro Prahu je jediny mobilask.cz, ty to prijmou a posilaji to do Brna, kde se Samsung opravuje. CHTEJI VSAK MIT VYPLNENY ZARUCNI LIST S RAZITKEM PRODEJCE!!! NEVZALI MI TO NAPOPRVE JEN S UCTEM FAKTUROU O KOUPI. PRY SE NERIDI OBCH. ZAKONIKEM... SOUK TO *cenzura*!!! Data jsem si zalohoval na microSD, ve founu to bylo jako po koupi, tzn. instalace vse znovu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bobanxxxsparta
nováček
nováček


Registrace: 24.11. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po 24. listopad, 2008 17:24    Předmět: OMNIA Citovat

Ahoj lidi,prosím poraďte.Asi si nejspíš ve čtvrtek půjdu koupit omniu a tak bych chtěl vědět,podle vašich poznatků,jestli dělám dobře.S komunikátory,Pocket PC a smartphony zkušenosti nemám,takže je to pro mě krok do neznáma.Jak je to s displejem?Jste s ním spokojení?A s funkčností aplikací?Viděl jsem aplikace pro iphone a jsou dost good,je to tak srovnatelné i Omnie??Předem dík za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bruk
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 24. listopad, 2008 17:38    Předmět: Citovat

Já jsem byl na tom úplně stejně. Poslední model telefonu byla nokie N95. Ale na Omnii nedám dopustit. Je to good PPC. Display taky fajn. Ovládání funguje spolehlivě. Ostatní aplikace taky. Iphone jsem držel jednou v ruce a nechci tady rozjet nějakou diskuzi ohledně pro a proti, jak je tomu všude jinde, ale taky mu chvilku trvalo než mi otevřel obyčený kalendář. Taky jsem hodně spokojen s mapami od Route 66. Na netu je dále plno různých návodů a tipů, jak si telefon upravit. Včera jsem našel postup, jakým upravit hlasitost telefonu pro sluchátka a další skryté nastavení. Dnes třeba jakým způsobem poslat do bluetooth sluchátka veškeré zvuky. Takže myslím, že volba Omnie není vůbec špatná.
Hlavně ale záleží, co od toho očekáváš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
davon
nováček
nováček


Registrace: 26.9. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po 24. listopad, 2008 18:05    Předmět: Citovat

I ja jsem spokojen, kdo tvrdi, ze 65000 barev je pro display Pocket PC malo, je hlupak, nebo opakuje to, co si nekde precte, ci slysi... Display nema znatelnou chybu! Aplikace se daji najit funkcni, zatim vse co jsem potreboval jsem nasel. Chybu nedelas, delas dle mych poznatku na tomto zarizeni dobre ;) Navigace Route me take vyhovovala, jen me vadilo, ze nejsou radary, musis se online koupit asi za 30Ecek. Pouzivam IGO8 a bezproblemu. Baterie mi po tom, co mi menili konektor napajeni vydrzi pri pouzivani jako telefon (hovory, sms) 3 dny, pri pouzivani jako pocket pc (sem tam wifi, gps) max. 2 dny.. Umerne pouzivani! Coz bych rekl, ze je slusny vykon!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bobanxxxsparta
nováček
nováček


Registrace: 24.11. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po 24. listopad, 2008 18:16    Předmět: OMNIA Citovat

Diky mooc za postřehy,vidím,že jste s ní spokojeníRadostný jak říkám,je to pro mě skok do neznáma,mám SE K700i a to je přeci jenom rozdíl.Asi do ní půjdu.Mohli by jste mi kdyžtak prosím pak poslat nějaké linky nebo adresy na ,,vylepšení´´ a tak??Ze začátku to bude určitě boj,ale myslím,že by to neměl být až snad takový problém.Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bruk
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 24. listopad, 2008 18:26    Předmět: Citovat

Co se týká aplikací, tak těch najdeš dost i tady na těch stránkách. Nebo stačí použít věrného přítele Google. K route 66 bych ještě dodal, že i když jsou radary a další funkce za poplatek, můžeš si vyzkoušet jejich funkčnost zdarma po stažení na nějakých 14 dnů. Já rozchodil na Omnii i TomTom 7, ale to mi moc nesedělo. A GPS se taky parádně chytá. Dokonce i přes okno ve vlaku Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bobanxxxsparta
nováček
nováček


Registrace: 24.11. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po 24. listopad, 2008 19:12    Předmět: OMNIA Citovat

Ještě bych se chtěl zeptat..u jsem mnoho četl diskusí o propojení displeje s nefunkčností některých aplikací..jak to s tím je?Je pravda,že nějaké aplikace na Omnii proste kvůli rozlišení nerozchodíte??

Naposledy upravil bobanxxxsparta dne st 26. listopad, 2008 14:58, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bruk
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 24. listopad, 2008 19:58    Předmět: Citovat

Radary co jsou na cestách. Stahuje to umístění radarů, podle databáze co jsou na netu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Samsung Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů