Fórum - Zobrazit téma - Treo pro - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo pro

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rOMAN007
nováček
nováček


Registrace: 14.8. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so 04. říjen, 2008 14:14    Předmět: Treo pro Citovat

Tak se musim s vama rozdelit o moji radost. Prave pred hodinou me dorazlo TREO PRO. Jde se instalovat pripadne postrehy pak napisi Radostný

Naposledy upravil rOMAN007 dne so 18. říjen, 2008 18:08, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: so 04. říjen, 2008 23:34    Předmět: Citovat

Má ta Vodafone edition nějakou upravenou ROM?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rOMAN007
nováček
nováček


Registrace: 14.8. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne 05. říjen, 2008 15:09    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Má ta Vodafone edition nějakou upravenou ROM?


Nevidel jsem normalni tak nevim jestli tam neco chybi ci je navic ...maximalne pri zapinani GSM casti to napise vodafone jako jsem mel na T750v.
Pozitivni bylo at je brandovane na vodafone tak nebylo blokovane
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
wet
nováček
nováček


Registrace: 9.10. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt 09. říjen, 2008 13:46    Předmět: dostupnost palm treo pro Citovat

můžeš prosím prozradit, kde jsi jej zakoupil?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rOMAN007
nováček
nováček


Registrace: 14.8. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt 09. říjen, 2008 21:49    Předmět: Re: dostupnost palm treo pro Citovat

wet napsal:
můžeš prosím prozradit, kde jsi jej zakoupil?


Ja ho mam z ebay.co.uk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cHaOOs
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: pá 17. říjen, 2008 22:54    Předmět: Treo Pro - otázky a odpovědi Citovat

1. Jak je to se starými aplikacemi psanými v 240x320? Jsou po straně černé pruhy? Nebo jak to funguje?

2. Co se stane, když budu mít v autě puštěný IGO8 a někdo mi zavolá? Bude navigace i s hlasovými pokyny pokračovat dál a já budu moci přes externí BT handsfree hovor vyřizovat? Je to na tom cca 2,5" displeji vůbec použitelné, ta navigace?

3. Jak je to s kompatibilitou IGO8 s rozlišením 320x320 pixelů?

Díky za odpovědi!
_________________
-== cHaOOs ==-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rOMAN007
nováček
nováček


Registrace: 14.8. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so 18. říjen, 2008 18:07    Předmět: Re: Treo Pro - otázky a odpovědi Citovat

cHaOOs napsal:
1. Jak je to se starými aplikacemi psanými v 240x320? Jsou po straně černé pruhy? Nebo jak to funguje?

2. Co se stane, když budu mít v autě puštěný IGO8 a někdo mi zavolá? Bude navigace i s hlasovými pokyny pokračovat dál a já budu moci přes externí BT handsfree hovor vyřizovat? Je to na tom cca 2,5" displeji vůbec použitelné, ta navigace?

3. Jak je to s kompatibilitou IGO8 s rozlišením 320x320 pixelů?

Díky za odpovědi!


1. Jak ktera vetsina jede normalne asi jednu jsem mel postrane cernou

2 a 3. POkud te nekdo zavola tak se IGO vypne a po skonceni hovoru dale pokracuje, ale treba TT7 se vypne jen zvuk ale na obrazovce normalka dale pokracuje navigace bez hlasu.(alespon tak to funguje u ma kdyz se hovor pripoji na BT v radiu)
Co se tyka rozliseni a velikosti displaye tak myslim ze tam neni absolutne zadny problem. Tady mas i obrazky pro predstavu jak to vypada.



a tady TT7




Vice bude zde

rOMAN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
nováček
nováček


Registrace: 22.4. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: so 01. listopad, 2008 19:36    Předmět: Citovat

Zdravim.

Taky jsem od vcerejska stastnym majitelem Treo PRO. Je to velky krok kupredu v porovnani s T750.

Mam jen 2 problemy:

1) jak ksakru vypnout ten strasny chat rezim v sms? Silene mne to irituje, ale nikde jsem nenasle moznost jak to zrusit... !
2) nainstaloval jsem Tom Tom.... hm, ale jak jej mam prinutit, aby si v Treu nasel GPSku a spustil si ji? Ja v treu ani nikde nemuzu najit zapnuti/vypnuti GPS. Jediny dukaz, ze tam GPS je, je pouziti Google maps... ty si GPS nasli a spustili a navigace skrz Google maps je celkem pouzitelna.

Predem diky za odpovedi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rOMAN007
nováček
nováček


Registrace: 14.8. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so 01. listopad, 2008 20:30    Předmět: Citovat

Permon napsal:
Zdravim.

Taky jsem od vcerejska stastnym majitelem Treo PRO. Je to velky krok kupredu v porovnani s T750.

Mam jen 2 problemy:

1) jak ksakru vypnout ten strasny chat rezim v sms? Silene mne to irituje, ale nikde jsem nenasle moznost jak to zrusit... !
2) nainstaloval jsem Tom Tom.... hm, ale jak jej mam prinutit, aby si v Treu nasel GPSku a spustil si ji? Ja v treu ani nikde nemuzu najit zapnuti/vypnuti GPS. Jediny dukaz, ze tam GPS je, je pouziti Google maps... ty si GPS nasli a spustili a navigace skrz Google maps je celkem pouzitelna.

Predem diky za odpovedi.


ad1 strasny? dyt je to nejlepsi co muze byt ....jestli se te nelibi coz teda nechapu tak pouzi jinyho SMS klienta
ad2 nastavis v TT interni gps
_________________
http://forum.treopro.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Permon
nováček
nováček


Registrace: 22.4. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne 02. listopad, 2008 0:53    Předmět: Citovat

rOMAN007 napsal:
Permon napsal:
Zdravim.

Taky jsem od vcerejska stastnym majitelem Treo PRO. Je to velky krok kupredu v porovnani s T750.

Mam jen 2 problemy:

1) jak ksakru vypnout ten strasny chat rezim v sms? Silene mne to irituje, ale nikde jsem nenasle moznost jak to zrusit... !
2) nainstaloval jsem Tom Tom.... hm, ale jak jej mam prinutit, aby si v Treu nasel GPSku a spustil si ji? Ja v treu ani nikde nemuzu najit zapnuti/vypnuti GPS. Jediny dukaz, ze tam GPS je, je pouziti Google maps... ty si GPS nasli a spustili a navigace skrz Google maps je celkem pouzitelna.

Predem diky za odpovedi.


ad1 strasny? dyt je to nejlepsi co muze byt ....jestli se te nelibi coz teda nechapu tak pouzi jinyho SMS klienta
ad2 nastavis v TT interni gps


Diky.
add1 JO, strasny, nenavidim to a nemuzu uverit, ze neni moznost jak to vypnout (na vsech palmech, at s Palm OS nebo WM, to zatim slo vypnout)
add2 jj, to uz jsem vyresil, musel jsem jit do nastaveni v WM do Externi GPS a tam zvolit COM port, na kterem ma Tom Tom GPSku hledat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jps
nováček
nováček


Registrace: 11.2. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st 11. únor, 2009 10:40    Předmět: Citovat

U těch sms je myslím možnost v PocketToolmanu 2 změnit nastavení v menu -> Tools -> OS Tweaks -> na jedný stránce je volba Disable Threaded SMS -> možná to pomůže, nezkoušel jsem to....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
medous357
nováček
nováček


Registrace: 7.10. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po 20. červenec, 2009 20:52    Předmět: Citovat

Zdravim, muze me prosim nekdo poradit jak rozchodit ceskou t9... dekuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Palm Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů