Fórum - Zobrazit téma - HP iPAQ 914c Business Messenger - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

HP iPAQ 914c Business Messenger
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HP
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Johannes
nováček
nováček


Registrace: 9.10. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt 09. říjen, 2008 10:05    Předmět: HP iPAQ 914c Business Messenger Citovat

Před dvěma měsíci jsem se stal majitelem tohoto - zatím nejnovějšího - komunikátoru od HP. Pokud má někdo zájem o uživatelskou příručku k tomuto zařízení v češtině, tak ji mohu poslat v elektronické podobě. (formát PDF).
Orginál od HP pro řadu komunikátorů iPAQ 900.

P.S. Jinak se ptejte na co chcete, pokud budu vědět, tak odpovím... Pobavený
_________________
HP iPAQ 914c Business Messenger
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fs155
nováček
nováček


Registrace: 15.10. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so 25. říjen, 2008 10:40    Předmět: iPAQ 914c Citovat

Mám toto PDA dva týdny a jsem s ním maximálně spokojený. Na fórech se něm moc nepíše, není vidět v kamenných prodejnách, neměl jsem možnost si ho nikde prohlédnout, ale stejně jsem si ho objednal. Podle mě vypadá dost luxusně, hmotnost 153g je pěkně rozložená a nepřekáží, působí mnohem lehčeji než výrobky řady SE P9XX od kterých jsem po 4 letech utekl. Systém občas "zamrzne", to UIQ téměř neznalo, ale snad vyjde nová ROM. Nicméně nejedná se o nic tragického. Baterie mi vydrží dva dny a pokud bych se v zařízení stále nevrtal, možná i čtyři. Displej je v porovnání s konkurencí z těch menších, ale je naprosto vyhovující, v autě je Sygic McGuider dost přehledný a funguje mimochodem velice přesně. Podle mě, za cenu která je reálně od 9500,- Kč nemá konkurenci. Měl jsem možnost porovnávat s HTC Diamond - nelíbí se mi a koupil jsem dost dobrý pracovní nástroj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johannes
nováček
nováček


Registrace: 9.10. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: so 25. říjen, 2008 13:15    Předmět: Re: iPAQ 914c Citovat

fs155 napsal:
Mám toto PDA dva týdny a jsem s ním maximálně spokojený. Na fórech se něm moc nepíše, není vidět v kamenných prodejnách, neměl jsem možnost si ho nikde prohlédnout, ale stejně jsem si ho objednal. Podle mě vypadá dost luxusně, hmotnost 153g je pěkně rozložená a nepřekáží, působí mnohem lehčeji než výrobky řady SE P9XX od kterých jsem po 4 letech utekl. Systém občas "zamrzne", to UIQ téměř neznalo, ale snad vyjde nová ROM. Nicméně nejedná se o nic tragického. Baterie mi vydrží dva dny a pokud bych se v zařízení stále nevrtal, možná i čtyři. Displej je v porovnání s konkurencí z těch menších, ale je naprosto vyhovující, v autě je Sygic McGuider dost přehledný a funguje mimochodem velice přesně. Podle mě, za cenu která je reálně od 9500,- Kč nemá konkurenci. Měl jsem možnost porovnávat s HTC Diamond - nelíbí se mi a koupil jsem dost dobrý pracovní nástroj.


Díky za "minirecenzi"... Mrkající
Souhlasím, že WM má své přednosti i nevýhody oproti Symbianu a naopak, a hledat opravdu "ideální" přístroj je téměř nemožné. Pobavený
Já jsem si ho vybral podle toho, že s výrobky HP mám doposud jen ty nejlepší zkušenosti. Pro své pracovní potřeby mně vyhovuje ve všech parametrech. Pořídil jsem si ho jako doplněk k NB HP Compaq nc6120, který mně bezchybně - "ťuk, ťuk na dřevo!" - slouží již tři roky!!!
Jsou situace, kdy nemusím mít s sebou noťas a vše potřebné vyřídím s komunikátorem.
Akorát nevím, jak velkou microSDHC kartu zařízení zvládne. Zatím používám 4GB, která "šlape" bez problémů. Někde jsem četl, že by neměl mít komunikátor problém ani z 8GB? Doposud jsem to nezkoušel. Nevíte někdo něco bližšího?
_________________
HP iPAQ 914c Business Messenger
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fs155
nováček
nováček


Registrace: 15.10. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po 27. říjen, 2008 14:20    Předmět: Karta Citovat

Hned jak jsem iPAQ pořídil, tak jsem koupil micro SDHC 8GB. Ani jsem jí neformátoval, vložil do slotu a HP jí vidí a počítá s ní jako s 8 GB, takže naprostá spokojenost.
Taky bych pořídil ntb, jak jinak než HP, líbí se mi řada pavilion, tak uvidíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johannes
nováček
nováček


Registrace: 9.10. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po 27. říjen, 2008 15:06    Předmět: Re: Karta Citovat

fs155 napsal:
Hned jak jsem iPAQ pořídil, tak jsem koupil micro SDHC 8GB. Ani jsem jí neformátoval, vložil do slotu a HP jí vidí a počítá s ní jako s 8 GB, takže naprostá spokojenost.
Taky bych pořídil ntb, jak jinak než HP, líbí se mi řada pavilion, tak uvidíme.


Dobrá zpráva, pane kolego! Mrkající
Jestli mohu doporučit, tak se mrkni na tenhle model: HP Compaq 6710b nebo něco novějšího... Radostný
_________________
HP iPAQ 914c Business Messenger
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Blahi
nováček
nováček


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út 28. říjen, 2008 18:14    Předmět: dotaz Citovat

Zdravím vás uživatelé hp 914 . Chci septat jak jste spokojeni ja se rozhoduji mezi tím to zařízením a nokii e71. Pokud budete mit chut o tomto zařízení pokecat můžem použít icq. Moje icq :297292916.Díky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fs155
nováček
nováček


Registrace: 15.10. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út 28. říjen, 2008 19:55    Předmět: Citovat

Tak se nám začíná debata pěkně rozjíždět. Předem musím říct, že jsem proti Nokiím zaujatý, takže bych si nikdy netroufl srovnávat iPAQ o kterém je řeč s Nokií E71, jak tomu bylo třeba na gsm4U.cz. Nokie nemám rád pro jejich jednoduchost a přímočarost.
E71 běží pod Symbianem, 914c pod WM a to znamená větší možnosti použitelnosti software druhých stran. Jinými slovy na co si u WM vzpomeneš, to existuje a většinou dokonce free.
Závěrem chci říct, že HP iPAQ 914c vypadá vedle E71 jako hi-tech komunikátor vedle dětské hračky s FM přijímačem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johannes
nováček
nováček


Registrace: 9.10. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út 28. říjen, 2008 21:04    Předmět: NOKIA vs. HP Citovat

To "fs155".
Už jsme to s "Blahi" zkomunikovali přes ICQ. Myslím, že se rozhodnul správně - pro iPAQ... Pobavený
Takže další "do rodiny".... Vysmátý
_________________
HP iPAQ 914c Business Messenger
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fs155
nováček
nováček


Registrace: 15.10. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st 29. říjen, 2008 6:02    Předmět: Citovat

Gratuluju, velice moudré rozhodnutí............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Blahi
nováček
nováček


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st 29. říjen, 2008 10:57    Předmět: co vy na to: Citovat

včera napsal na ce4you.cz uživatel manta99: Záleží na tom, co od tohoto "comba" očekáváš a jak máš pevné nervy. Užívám si s 914c již 2 měsíce a stojí to za to. Je to PDA, které má obvyklé mouchy a čas od času se někde zapomene a nejrychlejší cestou pak je zmáčknout reset. Je to smartphone, který většinou zazvoní. Když chci rychle telefonovat, je nutné instalovat co nejméně jiných dialerů a pokud možno žádnou phone suite. V opačném případě musím počítat, že než se mi to podaří přepnout někam, kde se dají zadávat čísla, vybírat z kontaktů nebo fotek, uplyne nějaká ta minuta. Voice commander se mi nepodařilo počeštit, česká jména z kontaktů tak vyslovuje anglicky a tudíž se nedomluvíme. Display je malý, prstem se ovládat moc nedá (mimo aplikací jako Pointui). Bez brejlí na čtení se mi nedaří přečíst kdo mi zrovna volá. Klávesnice je jakžtakž pro běžné prsty a s trochou cviku se na ní dá strefovat do správných znaků. Do ruky to taky tak úplně nepadne, je to nezvykle široké. Při telefonování mi vrže kryt a musím si i dávat pozor, abych si zase tak často nezrušil dotykem ucha o display hovor. Baterka mi při denním provozu (věšinou krátké telefonáty) vydrží tak 6-8 hodin, když zapnu wifi nebo gps, tak ani ne polovinu. Mezi klady patří tzv. business messenger, který funguje bezvadně a dá se v něm přehledně pohybovat mezi více účty ( pop3, exchange, SMS) a jednotlivé konverzace se přehledně řadí do vláken. V tomto směru to je slušná mobilní kancelář. TomTom funguje, iGO 2008 ne, iGO 2006 ano. Při lepším počasí GPS staruje relativně rychle. Pomáhá i download gprs QK position. To jsou moje postřehy z dvouměsíčního používání



Co vy nato říkáte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fs155
nováček
nováček


Registrace: 15.10. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st 29. říjen, 2008 19:37    Předmět: Citovat

Co se týče okamžitého volání - zmáčknout zelené tlačítko a pak už jen vyťukat buď číslo z Fn kláves a nebo vyhledat v kontaktech - myslím není vůbec nic zdlouhavého, možná otázka cviku, ale myslím že to trvá stejně dlouho jako na každém mobilu. Voice commander nepoužívám, pomalu ani nevím kde je Radostný, tak nebudu radši komentovat, ale hlasové příkazy jsem nikdy za mobilní historii nevyužíval. Displej je velikostí akorát - nenadchne ale neurazí. Je cca 1,5 mm zapuštěný dovnitř a proto se špatně ovládají některá místa prstem kolem rámečku a v rozích. Jde to, ale špatně, proto vytáhnu stylus a nic neřeším. Na druhou stranu je displej mnohem více chráněný proti poškození, poškrábání a zapatlání, než jiné přístroje s displejem v jedné rovině a uhlopříčkou 3". Čitelný je dobře, stejně jako každý jiný a je pravda, že volající je zobrazem slabým písmem, což vyřeší možná další ROM - ale nic vážného. Klávesnici jsem přišel na chuť poměrně brzy, tlačíta jsou vystouplá a proto se píše dobře.
PDA je široké a proto padne do ruky bezvadně - aspoň mě to tak vyhovuje, kryt mi zatím nevrže a snad ho to ani nenapadne. K baterce už jsem psal výše, vydrží mi dva dny (bez wifi a gps), tak 10-15 krátkých hovorů denně + neustále SPB Mobile Shell + vrtání a vrtání v přístroj. Zatím mi vážně nic nevadí, kolega v práci má asi rok HTC Touch a je z iPAQa celkově unešený. Ale nebojte se, jakmile něco zaskřípe, dám vědět, abych pořád jen nechválil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johannes
nováček
nováček


Registrace: 9.10. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st 29. říjen, 2008 19:43    Předmět: Re: co vy na to: Citovat

Blahi napsal:
včera napsal na ce4you.cz uživatel manta99: Záleží na tom, co od tohoto "comba" očekáváš a jak máš pevné nervy. Užívám si s 914c již 2 měsíce a stojí to za to. Je to PDA, které má obvyklé mouchy a čas od času se někde zapomene a nejrychlejší cestou pak je zmáčknout reset. Je to smartphone, který většinou zazvoní. Když chci rychle telefonovat, je nutné instalovat co nejméně jiných dialerů a pokud možno žádnou phone suite. V opačném případě musím počítat, že než se mi to podaří přepnout někam, kde se dají zadávat čísla, vybírat z kontaktů nebo fotek, uplyne nějaká ta minuta. Voice commander se mi nepodařilo počeštit, česká jména z kontaktů tak vyslovuje anglicky a tudíž se nedomluvíme. Display je malý, prstem se ovládat moc nedá (mimo aplikací jako Pointui). Bez brejlí na čtení se mi nedaří přečíst kdo mi zrovna volá. Klávesnice je jakžtakž pro běžné prsty a s trochou cviku se na ní dá strefovat do správných znaků. Do ruky to taky tak úplně nepadne, je to nezvykle široké. Při telefonování mi vrže kryt a musím si i dávat pozor, abych si zase tak často nezrušil dotykem ucha o display hovor. Baterka mi při denním provozu (věšinou krátké telefonáty) vydrží tak 6-8 hodin, když zapnu wifi nebo gps, tak ani ne polovinu. Mezi klady patří tzv. business messenger, který funguje bezvadně a dá se v něm přehledně pohybovat mezi více účty ( pop3, exchange, SMS) a jednotlivé konverzace se přehledně řadí do vláken. V tomto směru to je slušná mobilní kancelář. TomTom funguje, iGO 2008 ne, iGO 2006 ano. Při lepším počasí GPS staruje relativně rychle. Pomáhá i download gprs QK position. To jsou moje postřehy z dvouměsíčního používání



Co vy nato říkáte?


No, to je přesně ten případ "uživatele", který vlastně neví, co chce a tak si pořídí zařízení, o kterém si myslí, že mu PLNOHODNOTNĚ nahradí samostatná tři zařízení!!!! Šokovaný
Jenže, fór je v tom, že vždycky u "combo" zařízení platí: "něco za něco"! Když budu chtít TOP výrobek v každé kategorii, tak si pořídím zvlášť PDA, GPS navigaci a GSM telefon, ne? Mrkající
Záleží na tom, co komu vyhovuje. Já jsem se rozhodl pro toto zařízení, i když vím, že není ideální. Ale, co je vlastně ideální zařízení, že? Pobavený
Já jsem s ním spokojen.

P.S. A např. pro bezproblémové telefonování používám BT Headset. Pokud náhodou ne, tak vím, že u tohoto typu komunikátoru nemůžu tlačit dotykový display na ucho jako s obyčejným founem.
Howgh. Radostný
_________________
HP iPAQ 914c Business Messenger
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Will
nováček
nováček


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt 30. říjen, 2008 8:51    Předmět: Citovat

Na 614 si castokrat zase najdem otvoreny ukazatel baterie ked ho silnejsie prilozim k uchu Radostný

Ale ta vydrz 6-8 hodin sa mi nezda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mikkipp
nováček
nováček


Registrace: 18.12. 2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt 18. prosinec, 2008 9:57    Předmět: Citovat

Zdravim ludia...ja som kupil 914c 4 dni do zadu...predtym som nevlastnil komunikator a ani tel s symbianom. No najpr ma sklamalo ze mi to dost mrzne..preto sa vas pytam ci je normalne aby to hp zamrzlo 2x denne, pritom nerobim nic fatalne...a ani aplikacii tam nemam vela zapnutych...napr som pisal sms dal som send..a na tvrdo. Zamrzla obrazovka a musel som dat reset. Potom nemozem nastavit GPS...pri zapnuti gps na google maps nenajde ani jeden satelit..v aplikacii HP IPAQ GPS QK Position sa snazi nieco stiahnut...ale nikdy sa mu to nepodari..tak to davam tomu zavinu..chcem poprosit johannesa ci poskytne manual....a ci niekto nepozna aplikaciu ktora prekonvertuje filmy avi 700mb na format ktory spapa wm player..skusal som nieco ale moc to nefunguje a aj prehravace som skusal install ale ani to nedopadlo moc dobre.....a bojim sa ze ked tam budem kde co instalovat tak to dopadne este horsie z wm a bude este viac mrznut....dik vsetkym za pomoc zaciatocnikovi Mrkající Mrkající Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johannes
nováček
nováček


Registrace: 9.10. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt 18. prosinec, 2008 10:33    Předmět: Citovat

mikkipp napsal:
Zdravim ludia...ja som kupil 914c 4 dni do zadu...predtym som nevlastnil komunikator a ani tel s symbianom. No najpr ma sklamalo ze mi to dost mrzne..preto sa vas pytam ci je normalne aby to hp zamrzlo 2x denne, pritom nerobim nic fatalne...a ani aplikacii tam nemam vela zapnutych...napr som pisal sms dal som send..a na tvrdo. Zamrzla obrazovka a musel som dat reset. Potom nemozem nastavit GPS...pri zapnuti gps na google maps nenajde ani jeden satelit..v aplikacii HP IPAQ GPS QK Position sa snazi nieco stiahnut...ale nikdy sa mu to nepodari..tak to davam tomu zavinu..chcem poprosit johannesa ci poskytne manual....a ci niekto nepozna aplikaciu ktora prekonvertuje filmy avi 700mb na format ktory spapa wm player..skusal som nieco ale moc to nefunguje a aj prehravace som skusal install ale ani to nedopadlo moc dobre.....a bojim sa ze ked tam budem kde co instalovat tak to dopadne este horsie z wm a bude este viac mrznut....dik vsetkym za pomoc zaciatocnikovi Mrkající Mrkající Mrkající


Nazdar "mikkippe"! Blahopřeji k dobré volbě... Pobavený
Nejprve ten manuál máš přímo zde na webu: http://www.wmhelp.cz/html/modules.php?name=Tipy&myfaq=yes&id_cat=80&categories=HP+iPAQ+900#93
Je ve formátu PDF.
Jinak na specializovaných webech na mobilní zařízení lze sehnat určitě nějaký free přehrávač, který to AVI zvládne i bez MWP.
A s tím GPS to je tak, že pro ryhlejší vyhledávání satelitů (najlépe na otevřeném prostranství Mrkající ) a za jasné oblohy Radostný je dobré stahovat data o jejich pozici z netu. Mně to funguje bez problémů (většinou stahuji ne přes mobilního operátora, ale přes noťas) s připojením na internet (přes ActiveSync nebo ekvivalent pro Visty. Zatím žádný problém. Jinak doporučuji pořídit si mapové podklady na SDHC kartu (já mám např. 4GB) od nějakého renomovaného dodavatele. Já používám např. mapy od SmartMaps. Alespoň nemusíš být stále připojen k netu (šetříš penízky Radostný ) a je to pohodlnější...
P.S. Nevím jak u vás na Slovači, ale tady se ke každému přístroji poskytoval voucher na jednu mapu zdarma od tohoto výrobce. A s tím "zamrzáním", no občas se to kousne, ale těžko hledat takhle na dálku příčinu.
Přeji, ať ti to šlape!
_________________
HP iPAQ 914c Business Messenger
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mikkipp
nováček
nováček


Registrace: 18.12. 2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt 18. prosinec, 2008 10:40    Předmět: Citovat

To gps by mi az tak velmi nesralo... kamarat to spravi a da mi tam nejake tomtom mapy asi... ale celkovo mi nechce fungovat pomaly ani jedna hra ktoru som nainstalovatl... stiahol som z microsoft.com...a moc sa mi to nepaci (niezeby som chcel silou mocou hrat ale ide o to ci to pojde). mam strach ze mam vadny stroj...ako casto ti mrzne? a posli ked tak nejaku hru ktora tebe ide...ci pojde aj mne. mal som nejaky rally napr a islo menu vsetko...po nastaveniach zacal load a potom len tmava obr a zvuk siel....dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johannes
nováček
nováček


Registrace: 9.10. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt 18. prosinec, 2008 11:17    Předmět: Hry na HP iPAQ 914c Citovat

Tak s těmi hrami to bude krapánek horší... Mrkající
Jsem "starší ročník" a komunikátor mám hlavně na práci. Pobavený Proto si budeš muset počkat na radu od někoho mladšího.
Ale co vím, tak mnoho her je primárně určeno pro smartphouny, které mají orientaci displaye na výšku a na tomto typu tzv. landscape, to dělá problémy. Stejně jako i některé programy, témátka apod. Musíš hledat zdroje her, kde autoři uvádějí i kompabilitu s různými typy zobrazování...
_________________
HP iPAQ 914c Business Messenger
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mikkipp
nováček
nováček


Registrace: 18.12. 2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt 18. prosinec, 2008 11:20    Předmět: Citovat

samozrejme ze ani ja nehram hry....ale poznam to par dni a snazim sa z toho vytrieskat co najviac.... tak ake programy v tom napr mas...lebo aj s programami mam dost potiaze...ked tak posli nieco ci to pojde mne...dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johannes
nováček
nováček


Registrace: 9.10. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt 18. prosinec, 2008 11:54    Předmět: Programy na HP iPAQ 914c Citovat

Pro chod některých programů a her potřebuješ také:
.NET Compact Framework 3.5 Redistributable - stáhneš z oficiálních stránek MIcrosoftu

Programy:
A2DPToggle
acbPowerMeter
acbToggleBT Free
Advanced Configuration Tools
BatteryStatus-plugin
Bluetooth Toggle v1.0
CeleTask 1.7 CZ
CERegEditor for WinMobile
DivX Mobile Playeru verze 0.91
eReader Pro
ESET Mobile Antivirus
Google Maps Mobile
Google Navigator 4.4
MobileICQ 0.35 CZ
MobiPocket Reader 6.2
MobiPocket Publisher 4.2
Opera Mobile 9.5 beta
PenReader 7.2
PHM Plus!
Pocket Mechanic Pro
Pocket Player 3.71
Pocket Translator 2005
Pocket Wikipedia
Pocket.Earth v3.5
PocketCM Image Viewer
Resco Audio Recorder 4.51
Resco Backup 1.30
Resco Pocket Radio 1.90
Smartřády
Spb Pocket Plus 4.0.2 Czech
Spb Time
Spb Traveler 2.0.0
Sunnysoft Backup Manager 4.0
Sunnysoft Contacts 1.5
Total commander
VITO AstroNavigator II
VITO Audio Notes 1.32
VITO Audio Notes Touch 1.00
VITO Audio Player 1.18
VITO FunContact 2.16
VITO GoodWin 1.21
VITO Maps
VITO Navigator II
VITO SmartMap 3.54
VITO SmartNavigator 1.11
VITO SoundExplorer 1.8
VITO Voice2Go
VITO ZoomBoard 2.02
WiFi Chytač 1.0
WMSerialPorts
YouTube Player

Stačí? Pobavený Některé jsou free a některé trial, některé placené... Mrkající
_________________
HP iPAQ 914c Business Messenger
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PetrP7
nováček
nováček


Registrace: 7.1. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 17:13    Předmět: Re: iPAQ 914c Citovat

Akorát nevím, jak velkou microSDHC kartu zařízení zvládne. Zatím používám 4GB, která "šlape" bez problémů. Někde jsem četl, že by neměl mít komunikátor problém ani z 8GB? Doposud jsem to nezkoušel. Nevíte někdo něco bližšího?[/quote]

Tak to jsem vyzkoušel: minimálně SanDisk 8GB zvládá korektně bez úprav.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HP Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů