Fórum - Zobrazit téma - HP iPAQ 914c Business Messenger - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

HP iPAQ 914c Business Messenger
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HP
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Johannes
nováček
nováček


Registrace: 9.10. 2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 18:53    Předmět: Re: iPAQ 914c Citovat

PetrP7 napsal:
Tak to jsem vyzkoušel: minimálně SanDisk 8GB zvládá korektně bez úprav.


Také jsem to někde četl, že by měl pohodlně zvládnout 8GB karty. Jak je vidět, nekecali... Pobavený
_________________
HP iPAQ 914c Business Messenger
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mikkipp
nováček
nováček


Registrace: 18.12. 2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt 08. leden, 2009 7:33    Předmět: Citovat

Takze sa nemusim bat a ako nahradu mojej 4GB SDHC stratenej si mam kupit 8GB SDHC od kingstonu? Inac ludia prosim prispejte do prieskumu a napiste ako dlho vam vydrzi baterka v 914c. Moja sa mi moc nezda, je mesiac stara a pri nulovom zatazeni vydrzi 24h. Bez hrania telfonovania Wifi atd...len je zapnuty. Na 1840mAh mi to pride velmi malo...Ako je to u ostatnych? Dakujem vsetkym Machr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PetrP7
nováček
nováček


Registrace: 7.1. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt 08. leden, 2009 21:14    Předmět: Citovat

To nevím, zaručeno to každopádně není, ale asi to funguje všem. Nejlepší postup: dát ji do přístroje a zjistit, zda ji v plné kapacitě "vidí". V obchodě by snad s tím neměli mít problém, jde jim přece o kšeft... Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mikkipp
nováček
nováček


Registrace: 18.12. 2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá 09. leden, 2009 7:20    Předmět: Citovat

A inac ludia okrem tej baterky by ma zaujimalo ci ma niekto problem z touto masinou ked je s nou von v zime...trebars je von 0 C° a moj sa sam vypne a ani za nic zapnut (ani resetom). Na poriadok sa to vrati ked pridem do vnutrnych teplot. Bohuzial celkovo spolahlivost mojho stroja je minimalna... co ma mrzi...Ake su vase skusenosti? Dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PetrP7
nováček
nováček


Registrace: 7.1. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá 09. leden, 2009 11:43    Předmět: 0 °C ??? Citovat

To má přístroj fakt 0 °C ??? Vzhledem k tomu, že při tak nízkejch teplotách už chemický pochody v baterce jsou zatuhlý či přímo zamrzlý, je lepší nosit foun někde pod bundou, ne přímo ve vnější kapse či batohu. Ale to platí i pro ostatní napájená zařízení - foťáky, navigace...

Ovšem teď jsem našel ve specifikacích:

Dimensions (H x W x
D)
4.5 x 2.5 x 0.6 in (114 x 64 x 15 mm)
Weight 5.4 oz (154 g)
System Unit
Operating
temperature
14° to 131° F (–10 to 55° C)

takže by se to asi dalo reklamovat Mrkající

Co se výdrže týče: mám ho 2 dny, tak je jasné, že display zatím nadměrně často svítí... Zatím při domácím provozu tak 1,5dne, s WiFi a občasným brouzdáním Machr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.6. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so 10. leden, 2009 12:11    Předmět: vydrz baterie Citovat

1 den v pohode
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mikkipp
nováček
nováček


Registrace: 18.12. 2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt 15. leden, 2009 7:42    Předmět: Citovat

No ja som v manuale nasiel trosku ine prevadzkove teploty...
Operating
0° to 45° C

Non‑operating
–40° to 85° C
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mikkipp
nováček
nováček


Registrace: 18.12. 2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st 11. březen, 2009 7:50    Předmět: Citovat

inac ludia...po dlhom case som sa pustil opat do nejakeho skusania.... mam aktivny datovy ucet na sim karte, aj sa pripajam na internet. chcel by som sa pripojit na net aj na notebooku a pouzit ipaq ako modem...nasiel som tam v programoch aplikaciu Intenet sharing...ale aj ked to pustim a pripojim ipaq ku stroju tak mi net nejde? co ku tomu este treba? dakujem za rady chlapi.... Machr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PetrP7
nováček
nováček


Registrace: 7.1. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st 11. březen, 2009 11:46    Předmět: Intenet Sharing Citovat

mikkipp napsal:
inac ludia...po dlhom case som sa pustil opat do nejakeho skusania.... mam aktivny datovy ucet na sim karte, aj sa pripajam na internet. chcel by som sa pripojit na net aj na notebooku a pouzit ipaq ako modem...nasiel som tam v programoch aplikaciu Intenet sharing...ale aj ked to pustim a pripojim ipaq ku stroju tak mi net nejde? co ku tomu este treba? dakujem za rady chlapi.... Machr


Taky jsem to zkoušel, ale nějak mi nešlo... Ovšem řekl bych, že chyba byla na naší straně Smutný
Tuším, že se to nějak musí nastavit i v notebooku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mikkipp
nováček
nováček


Registrace: 18.12. 2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st 11. březen, 2009 12:08    Předmět: Citovat

ja som nieco uz aj poskusal aj vytelefonoval takze moj result:

v ipaqu pustim Internet sharing...pripojim cez usb ku pc...zrusim active sync (tento krok odporuca samotny int. sharing)...v sietovych pripojeniach mi najde vysokorychlostne pripojenie....a pise ze je spojene (teda vyzera to ako sietovka)... v sharingu mam nastaveny profil cez ktory sa pripajam na ipaqu na net...a ide to. v pc mi to ale nefunguje, aj po tom ako sa to skonektuje s pc....(firewally samourejme povypinane)...a dve ceresnicky na zaver: volal som do T-mobile (moj provider na datovy ucet) a tam nevedeli poradit... tak som zavolal do HP a tam mi povedali ze ked to spojim s pc a najde mi to ako teda sietove zariadenie tak uz to musi ist...hovoril ze odporuca XP SP2 system...a dusoval sa ze sa s tym este nestretol aby to neslo...tak to uz je mimo moje chapanie...ake sa vase odporucania a skusenosti???? mozno sa vyznate viac ako tech. podpora HP Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PetrP7
nováček
nováček


Registrace: 7.1. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st 11. březen, 2009 14:18    Předmět: Citovat

mikkipp napsal:
ja som nieco uz aj poskusal aj vytelefonoval takze moj result:

v ipaqu pustim Internet sharing...pripojim cez usb ku pc...zrusim active sync (tento krok odporuca samotny int. sharing)...v sietovych pripojeniach mi najde vysokorychlostne pripojenie....a pise ze je spojene (teda vyzera to ako sietovka)... v sharingu mam nastaveny profil cez ktory sa pripajam na ipaqu na net...a ide to. v pc mi to ale nefunguje, aj po tom ako sa to skonektuje s pc....(firewally samourejme povypinane)...a dve ceresnicky na zaver: volal som do T-mobile (moj provider na datovy ucet) a tam nevedeli poradit... tak som zavolal do HP a tam mi povedali ze ked to spojim s pc a najde mi to ako teda sietove zariadenie tak uz to musi ist...hovoril ze odporuca XP SP2 system...a dusoval sa ze sa s tym este nestretol aby to neslo...tak to uz je mimo moje chapanie...ake sa vase odporucania a skusenosti???? mozno sa vyznate viac ako tech. podpora HP Vysmátý


Fakt nevím, jedině to vygooglovat... A nezkouším to, páč spojení kabelem UPC fachčí a máme i WiFi router.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mikkipp
nováček
nováček


Registrace: 18.12. 2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st 11. březen, 2009 14:37    Předmět: Citovat

po tom čo som sa znížil ku tomu, že som prečítal manuál, volal do T-mobile, volal do HP a nikde som sa nič poriadne nedozvedel....sa mi už moc googlit ani nechce...aj ma ta chuť prechádza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.6. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: st 11. březen, 2009 20:51    Předmět: Citovat

skus najprv v spravcovi aplikacii na ipaq zavriet active sync, ak ho mas na ipaq spusteny, potom pripoj kablom k PC-ku, pockaj kym ti zosynchronizuje, nic nerob, len spusti ten program internet sharing, daj pripojit. mal by ti sam zvesit spojenie active sync, ak nie, urob to rucne pri dalsom pokuse predtym. nevidim dovod, preco by to nemalo ist, mne to fici aj kolegovi - tak na vistach ako aj na xp... a dokonca to ide aj po upgrade na wm6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pavel
nováček
nováček


Registrace: 12.3. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt 12. březen, 2009 22:19    Předmět: Citovat

jo dobrá mašinka, bylo to fajn dokud sem nezjístil, že mi blbě odesílá sms od T-mobile, prý se na opravě pracuje říkaly na HP centru, máte někdo podobný problém
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mikkipp
nováček
nováček


Registrace: 18.12. 2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá 13. březen, 2009 7:06    Předmět: Citovat

mne sa bezne stava, ze posle sms 2x.....a aky mas problem ty?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pavel
nováček
nováček


Registrace: 12.3. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá 13. březen, 2009 11:43    Předmět: Citovat

SMS, ale jen v síti T-mobile se mi odešlou jen tehdy pokud někoho prozvoním alespoň 10 sekund nejlepší je zavolat na operátora a nechat ho chvilku mluvit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sapper
nováček
nováček


Registrace: 1.3. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá 13. březen, 2009 23:05    Předmět: Citovat

Pavel napsal:
jo dobrá mašinka, bylo to fajn dokud sem nezjístil, že mi blbě odesílá sms od T-mobile, prý se na opravě pracuje říkaly na HP centru, máte někdo podobný problém

Měl jsem ten problém a pomohl mi upgade ROM ze stránek HP.

Kód:
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareIndex.jsp?lang=cs&cc=cz&prodNameId=3551692&prodTypeId=215348&prodSeriesId=3551669&swLang=13&taskId=135&swEnvOID=4036
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pavel
nováček
nováček


Registrace: 12.3. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so 14. březen, 2009 8:45    Předmět: Citovat

Hmm zajímavé tuhle možnost mi v HP centru nenabídli. Bohužel už toto nemohu vyzkoušet, protože jsem včera zaslal zařízení nazpět do internetového obchodu kde jsem ho zakoupil. Takže by mě měli vrátit peníze.Děkuji ale za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mikkipp
nováček
nováček


Registrace: 18.12. 2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so 14. březen, 2009 17:14    Předmět: Citovat

uz som ludia vyskusal vsetko.....aj tak mi to pripojenie na net nefunguje (pouzitie HP ako modem cez Internet Sharing)...uz som dokoncal dal aj factory reset. a nic...ak niekoho nieco napadne nech napise... som zufaly...dakujem Pochybující Pochybující Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PetrP7
nováček
nováček


Registrace: 7.1. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po 16. březen, 2009 15:56    Předmět: Citovat

mikkipp napsal:
uz som ludia vyskusal vsetko.....aj tak mi to pripojenie na net nefunguje (pouzitie HP ako modem cez Internet Sharing)...uz som dokoncal dal aj factory reset. a nic...ak niekoho nieco napadne nech napise... som zufaly...dakujem Pochybující Pochybující Pochybující


Tady jsem k tématu něco našel o 614c:
http://www.modaco.com/content/hp-ipaq-ipaq-modaco-com/266699/hp-ipaq-mobile-broadband-connect/#entry891859
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HP Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů