Fórum - Zobrazit téma - Samovolne zatezovani CPU u X650 - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Samovolne zatezovani CPU u X650

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomasdie
nováček
nováček


Registrace: 28.11. 2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá 28. listopad, 2008 20:07    Předmět: Samovolne zatezovani CPU u X650 Citovat

Zdravim vsechny,
jak uz nadpis napovida mam problem ze samovolnym pretezovanim CPU na svem Glofiish X650. po nainstalovani jakehokoli programu se mi zacne pomalu ale jiste sam zatezovat.
Mam posledni oficialni ROM(predtim sem mel neoficialni a delalo to totez). Komunikator mam cca 3mesice a doted sem s nim byl spokojen. Cetl sem tu ze muzou byt problemy s kartami A-Data ktrou taky vlastnim(4GB SDHC) a obcas mi to psalo dotaz na format karty, ale podle me to nema s tomto nic spolecneho jelikoz sem zkousel i neco instalovat bez jejiho pouziti(pres bluetooth ci ActiveSync).

Byl bych rad za kazdy napad jak by se to dalo vyresit.
Diky

EDIT 30.11.

zjistil jsem nasledujici:
Po zapnuti zarizeni a najeti na Today mi nefunguji tlacitka(joystick, a okolni tlacitka), zacnou fungovat az po zmacknuti nejakeho bocniho(ty funguji vsechny). A zjistil jdem, ze dokud ty tlacitka neaktivuju tak se CPU nezacne samo zatezovat. Mel sem to tak pustene par hodim a pohoda. Pak sem zkusil zapnout ty tlacitka a joystick a uz to zaclo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů