Fórum - Zobrazit téma - HTC Touch Cruise Hry - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

HTC Touch Cruise Hry

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
prochorius
nováček
nováček


Registrace: 11.12. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt 11. prosinec, 2008 15:23    Předmět: HTC Touch Cruise Hry Citovat

preju krasnej den:-) nemohl by mi nekdo poradit kde sosnu nejaky gamesy na tenhle mobil???? nasel jsem jich docela dost kde pisou ze mam mit OS WM6 ale jsou to exe soubory a ty mi nejdou spustit mam na tom akorat karty a sachy a parit dve hry je docela nuda. predem dik za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: čt 11. prosinec, 2008 19:38    Předmět: Citovat

Co třeba na tomto portálu v sekci download?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
prochorius
nováček
nováček


Registrace: 11.12. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá 12. prosinec, 2008 15:55    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Co třeba na tomto portálu v sekci download?


Dekuji za radu ale jak jsem rikal zde jsou exe instalacni soubory her a ja potrebuju uplne neco jineho kdyz jsem viz. vise popisoval ze to nefiguje a neni to u toho ani popsane v jakych souborech ty hry jsou nebo pro jaky OS jsou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: pá 12. prosinec, 2008 16:02    Předmět: Citovat

No chybí ti úplné základy práce s WM, to se bude těžko vysvětlovat přes fórum. Možná bys měl raději zavolat k nám linku technické podpory a nechat si to trochu podrobněji vysvětlit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
prochorius
nováček
nováček


Registrace: 11.12. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá 12. prosinec, 2008 18:04    Předmět: Citovat

Badel napsal:
No chybí ti úplné základy práce s WM, to se bude těžko vysvětlovat přes fórum. Možná bys měl raději zavolat k nám linku technické podpory a nechat si to trochu podrobněji vysvětlit.

myslim ze by mi nejaka polopaticka napoveda stacila napsat nejsem zas az tak uplne hlope:-) je fakt ze mam HTC necely mesic takze do WM moc nevidim nebo by si mi mohl proradit kde se neco doctu preci nebudu zdrzovat svymy pro vas treba i banalnimy otazkamy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů