Fórum - Zobrazit téma - Nastavení horkých kláves WM5 - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nastavení horkých kláves WM5

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Windows Mobile
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MECH
nováček
nováček


Registrace: 29.7. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne 19. srpen, 2007 0:41    Předmět: Nastavení horkých kláves WM5 Citovat

Zdravím všechny a odborníky na WM5 zvlášť.
Přihodil se mi menší problém s přiřazením příkazu u hlavní pravé klávesy na M700 (standardně nastaveno "Kontakty"). Vrtal jsem se v WM a někde se mi podařilo smazat zástupce, na který se klávesa odkazuje. Nevíte někdo jak na to? Nejedná se o standardní postup, tyto klávesy nelze nastavit pomocí fce "Tlačítka".

Díky předem, Petr Šokovaný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: ne 19. srpen, 2007 3:12    Předmět: Citovat

Nemám sice konkretní typ zařízení k dispozici, ale kontakty ve wm05 mají svůj spustitelný EXE soubor ve složce Windows, čili bych ho našel a vytvořil si zástupce, jen vůbec netuším kam, ale tak to už snad nebude tak velký problém, každopádně jistota na závěr by byla namapovat klávesu v registrech "na tvrdo".
_________________
U-T-F-G | Raději ještě jednou, než se zbytečně zeptáš.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
HTC S740(Rose) & Fujitsu Siemens LOOX n560
------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
MECH
nováček
nováček


Registrace: 29.7. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne 19. srpen, 2007 23:12    Předmět: Citovat

Díky za radu, přiznám se, že na tohle všechno už jsme přišel, nejsem zase tak úplný amatér. V WM5 jsem už přenastavil kde co, mám ale problém právě s vyhledáním toho správného foldru kam mám zástupce .exe šupnout. Jak mám nastavit klávesu "natvrdo"? To by možná moji záležitost vyřešilo, ale mám za to, že jsem právě rozhodil ono tvrdé nastavení a proto mi to dělá ostudu.
Díky všem za radu a názory.
P.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
brzda111
nováček
nováček


Registrace: 15.10. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út 16. říjen, 2007 19:04    Předmět: horké klávesy Citovat

Už jsi rozchodil ty horké klávesy.Mám stejný problém s E-TEN X500.Jestli jo,tak pls napiš postup.Dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cHaOOs
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 10.5. 2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st 17. říjen, 2007 11:08    Předmět: Citovat

Tady najdete odpoved na svoje otazky. Osobne k premapovani dvou today klaves pouzivam tu zminenou aplikaci Soft Key.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=313171
_________________
-== cHaOOs ==-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 17. říjen, 2007 13:15    Předmět: Citovat

Stačí si u nás v downloadech vyhledat freewarovou aplikaci RemapSoftKeys. Stačí spustit aplikaci, změnit ve dvou textboxech levou a pravou klávesu pro Today a vyresetovat přístroj, aby se změny projevily.
_________________
<small style='color:gray;line-height:normal'>- Yo, dawg, what'd you do that for?<br>- Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!<br>- I think you're so totally awesome.<br>- That's what I'm talkin' about.</small>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Windows Mobile Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů