Fórum - Zobrazit téma - Můj rok s E-Tenem X500+ - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Můj rok s E-Tenem X500+

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
patik
nováček
nováček


Registrace: 6.1. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út 06. leden, 2009 18:25    Předmět: Můj rok s E-Tenem X500+ Citovat

Tento mobil bych přirovnal charakterem k jezevčíkovi. Chovatelé těchto pejsků ví o čem mluvím – chytrý, tvrdohlavý, někdy neposlouchá, dělá si co chce, ale je to lahůdka pro chovatele. Člověk se stále diví, jaké kousky mu pejsek, v tomto případě mobil, připravuje.
Už vím, myslím, že díky vašemu fóru, že musím po měkkém restartu opravit nastavení MMS (IP: 10.0.0.10) , že jsem musel nastavit atribut u souboru quicklnkcfg.xml pouze ke čtení, aby nemizely ikony, jaké má být nastavení TOM TOMa apod.
Mobil mne stále něčím překvapuje. Namátkou, někdy se mi nemohou dovolat, někdy nezvoní, někdy nereaguje horní lišta na dotyk, někdy zamrzne, někdy při surf.na netu samovolně restartuje. Při psaní se uprostřed slova objeví velké písmeno (klávesnice Sunnysoft). Co mne nejvíc zaskočilo, a to pak přestává téměř úplně fungovat, že se ztratí programy v nabídce Nastavení – Odebrat programy (asi moje chyba při nastavení synchronizace souborů). Pak musím provést tovární reset. Při synchronizaci s PC se občas zdvojují události, problémy se SIM Toolkit řeším, že vypnu a zapnu GSM a ono to „nějak“ naskočí atd., ani si na všechny problémy nevzpomenu. Kuriozní bylo, že mi jednou z ničeho nic začala hrát hudba.
Přesto jsem s touto tvrdohlavou hračkou spokojen a vyhovuje mým potřebám (až na slabší fotoaparát nebo, že nejde rádio na repro)
Po roční zkušenosti se laicky domnívám, že řadu problému jsem si způsobil „nabitím“ mobilu množstvím aplikací, které možná nespolupracují. Z těch „větších“ a výborných programů jmenuji např. SecondToday, TodayAgenda, PDA Status, TotalCommander, ClearTemp, S2P, XnView, BeeLineGPS, TOM TOM, Kapesní slovník, PMrecorder, Skype, MyMobile, SMS synchroniser, ClearTemp. A pak mám na 2Gb kartě zálohy desítky dalších, využívaných a instalovaných příležitostně.
Denně využívám službu Twist Surf+ celkem ke spokojenosti, když předtím provedu softreset pro uvolnění paměti.
Závěrem, věřím, že budu tuto věcičku ještě dlouho používat, přestože jsem se se žádným přístrojem tolik nenatrápil, možná lépe řečeno, nevyhrál. Přinejmenším do doby, než bude na trhu v přijatelné ceně mobil s větší obrazovkou, televizním tunerem, radiem a lepším fotoaparátem.
4ci5@seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.5. 2007
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 11:00    Předmět: Citovat

Poznámce o jezevčíkovi jsem se musel pousmát. Sám jsem používal M700 s WM6 ROM, ovšem stabilita a známé bugy to byla také kapitola sama pro sebe. Naštěstí tento komunikátor jsem využíval jen pro navigaci z důvodu přítomnosti interní GPS, volání z mé druhé SIM bylo doslova utrpení...
_________________
<small style='color:gray;line-height:normal'>- Yo, dawg, what'd you do that for?<br>- Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!<br>- I think you're so totally awesome.<br>- That's what I'm talkin' about.</small>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> E-TEN Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů