Fórum - Zobrazit téma - Problem s pripojenim - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Problem s pripojenim

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
prochorius
nováček
nováček


Registrace: 11.12. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt 19. únor, 2009 13:58    Předmět: Problem s pripojenim Citovat

Dobry den mam problem s HTC touch cruise konkretne nejspis s pripojenim nebo jeho nastavenim jsem u vodafonu a kdyz jsem mel telefon poprve sjednal jsem si vanocni balicek internetu zdarma na 6 mesicu. nasel jsem nastaveni na jejich techforu byly tam 3 a jen jedno z nich fungovalo perfektne a na vsechno ted jsem ho mel na reklamaci kvuli nefukcimu bluetooth vymenily mi celou zakladni desku a je tam asi i vissi verze os protoze je tam i trochu jine ovladani nastavil jsem tam pripojeni a funguje mi akorat prohlizeni stranek nemuzu se pripojit na icq ani skype a pri sdileni internetoveho pripojeni mi v notebooku jde taky jen prohlizet a v icq ani skypu si neskrtnu nevite nekdo co s tim???????jinak verze OS je WM 6.1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
prochorius
nováček
nováček


Registrace: 11.12. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá 20. únor, 2009 21:06    Předmět: Re: Problem s pripojenim Citovat

prochorius napsal:
Dobry den mam problem s HTC touch cruise konkretne nejspis s pripojenim nebo jeho nastavenim jsem u vodafonu a kdyz jsem mel telefon poprve sjednal jsem si vanocni balicek internetu zdarma na 6 mesicu. nasel jsem nastaveni na jejich techforu byly tam 3 a jen jedno z nich fungovalo perfektne a na vsechno ted jsem ho mel na reklamaci kvuli nefukcimu bluetooth vymenily mi celou zakladni desku a je tam asi i vissi verze os protoze je tam i trochu jine ovladani nastavil jsem tam pripojeni a funguje mi akorat prohlizeni stranek nemuzu se pripojit na icq ani skype a pri sdileni internetoveho pripojeni mi v notebooku jde taky jen prohlizet a v icq ani skypu si neskrtnu nevite nekdo co s tim???????jinak verze OS je WM 6.1
ted jsem zjistil ze mi nefunguje ani WMplayer takze to bude vsechno asi tim novym softwarem uz 44 lidi si to cetlo a stale nic??? PLS HELP
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavelbures
plavčík
plavčík


Registrace: 14.7. 2007
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: so 21. únor, 2009 8:21    Předmět: Re: Problem s pripojenim Citovat

Možná by nebylo od věci dotaz přeformulovat. To, co jste napsal, se nedá číst.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
prochorius
nováček
nováček


Registrace: 11.12. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so 21. únor, 2009 15:24    Předmět: Re: Problem s pripojenim Citovat

pavelbures napsal:
Možná by nebylo od věci dotaz přeformulovat. To, co jste napsal, se nedá číst.
Copak to neni napsane polopate?? myslim ze jednoduseji to napsat nejde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
prochorius
nováček
nováček


Registrace: 11.12. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so 21. únor, 2009 15:31    Předmět: Citovat

Tak zkracena verze pro ty co neradi ctou Po reklamaci kde me vymenily celou zakladni desku mi telefon blbne nejdou do nej nainstalovat nektere programy a treba WMplayer icq nebo skype nechodi tak jak ma mimo to jsem mel OS WM 6 a ted mam 6.1 muzete mi poradit jestli je to jen softverova chyba nebo hardverova jestli je to znovu na reklamaci nebo co s tim????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavelbures
plavčík
plavčík


Registrace: 14.7. 2007
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: so 21. únor, 2009 15:48    Předmět: Citovat

Já čtu moc rád, jenže Váš příspěvěk vypadá, jako by ho napsal žák 2. třídy základní školy. Pokud problémy přetrvávají i po hard resetu, odnesl bych přístroj zpátky do servisu. Na výměnu desky by se měla vztahovat záruka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: so 21. únor, 2009 18:29    Předmět: Citovat

Jelikož se to opravdu nedá číst - máte stále záruku?
a) ANO>odnést do servisu, výměna desky není nový stroj jak někteří podvodníčci rádi říkají, ale je to stále oprava jednoho zařízení
b) NE>jelikož to začalo dělat po výměně desky, tak se nic nevyřeší
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
prochorius
nováček
nováček


Registrace: 11.12. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po 23. únor, 2009 1:22    Předmět: Citovat

pavelbures napsal:
Já čtu moc rád, jenže Váš příspěvěk vypadá, jako by ho napsal žák 2. třídy základní školy. Pokud problémy přetrvávají i po hard resetu, odnesl bych přístroj zpátky do servisu. Na výměnu desky by se měla vztahovat záruka.
Jako zak druhe tridy pro to aby to pochopil kazdy rad pisu tak aby to vsichni pochopily:-)i zaci druhe tridy:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
prochorius
nováček
nováček


Registrace: 11.12. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po 23. únor, 2009 1:23    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:
Jelikož se to opravdu nedá číst - máte stále záruku?
a) ANO>odnést do servisu, výměna desky není nový stroj jak někteří podvodníčci rádi říkají, ale je to stále oprava jednoho zařízení
b) NE>jelikož to začalo dělat po výměně desky, tak se nic nevyřeší
dekuji za odpoved ano mam ho stale v zaruce takze myslim ze ho odnesu z5 do prodejny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxcz
plavčík
plavčík


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: čt 26. únor, 2009 11:33    Předmět: Citovat

a že se člověk má přepnout na úroveň druhé třídy se nastavuje příznakem "shoda_podmětu_s_přísudkem=invert"?
_________________
UTFG "Jak se správně ptát".
... Perfectly symmetrical violence never solved anything.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů