Fórum - Zobrazit téma - Qtek s110 problém - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Qtek s110 problém

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pticall
nováček
nováček


Registrace: 20.3. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá 20. březen, 2009 17:14    Předmět: Qtek s110 problém Citovat

Ahoj mám problém při pokusu o flash rom na windows mobile 5 mi to nejak selhalo a teď když mda zapnu noormálně nabíhá ale v místě kde si mda nahrává základní software se vypne a nesvítí ale nahoře na displajy mi to piše Serial a když připojim USB tak to píše USB A dole je napsáno V.1.2 abych ho vubec spustil musim vyndat baterii a znova a po pripojeni pocitac ale reaguje je slyset že se připojil nový hardware.Nemohl by mi někdo poradit moc děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pavelbures
plavčík
plavčík


Registrace: 14.7. 2007
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: ne 22. březen, 2009 12:35    Předmět: Re: Qtek s110 problém Citovat

Dostal se do bootloaderu, to je dobré. Zkuste ho flashnout znova.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pticall
nováček
nováček


Registrace: 20.3. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po 23. březen, 2009 18:46    Předmět: Citovat

Tak ted nejde ani zapnout je cerny dislplay a jen vibruje kdyz chci zapnout
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů