Fórum - Zobrazit téma - HTC S740 - jaky navigacni program doporucujete + dalsi - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

HTC S740 - jaky navigacni program doporucujete + dalsi

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xpeldax
nováček
nováček


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st 20. květen, 2009 16:58    Předmět: HTC S740 - jaky navigacni program doporucujete + dalsi Citovat

Zdravím. Mám v plánu pořídit si tohohle mazlíka, ale nemám tušení jaký navigační program si sehnat... na E-tenu co jsem měl doteď jsem používal osvědčené Igo. Tady mi to vůbec není jasné... Existuje na tyhle wokna navigační program který mě bude schopen navigovat po evropě? díky za vaše rady. Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: st 20. květen, 2009 18:33    Předmět: Citovat

E-Ten má stejné Windows Mobile jako HTC. Tudíž by měl fungovat iGo z toho E-Tenu. Případně Garmin, Tomtom, Wayfinder
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
xpeldax
nováček
nováček


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st 20. květen, 2009 18:53    Předmět: Citovat

jenze eten mel dotykovej a vetsi displej.... tenhle nema nic z toho. nasel sem program McGuider- ma to byt navigace. nemas nejake info o tomhle programku? vypada celkem dobre
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EiFeL96
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Karlovy Vary / Praha

PříspěvekZaslal: st 20. květen, 2009 21:50    Předmět: Citovat

Sygic McGuider je v současné době nejlepší navigace pro smartphone(bez uvážení ostatních navigací pro PPC s kurzor hackem - spuštění jakéhokoliv navigačního softwaru s emulací dotykového displeje).

V současné chvilce pracuji na recenzi, vydrž, určitě se dozvíš více .-)
_________________
U-T-F-G | Raději ještě jednou, než se zbytečně zeptáš.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
HTC S740(Rose) & Fujitsu Siemens LOOX n560
------------------------------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: st 20. květen, 2009 21:52    Předmět: Citovat

vím že jak Garmin, tak Tomtom je i ve verzi pro nedotykové displeje (smartphone). Sám jsem úspěšně provozoval Tomtom na Qtek 8500. Jestli iGo tak to netuším, to se spíš podívej na stránky výrobce zda to nabízí (jsem momentálně v práci a nechci moc browsit Posměváček )
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> HTC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů