Fórum - Zobrazit téma - Vlastní kalendáře - www.WMHelp.cz
forum.WMHelp.cz
O všem, co souvisí s Windows Mobile
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vlastní kalendáře

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ASUSik
nováček
nováček


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st 17. červen, 2009 10:23    Předmět: Vlastní kalendáře Citovat

Dobrý den,

chtěl bych vás poprosit o radu. Je nějak možné, přímo v integrovaném outlooku, či v jakémkoli jiném programu pracovat s vlastními kalendáři? V outlooku na PC jsem si tuto věc velice oblíbil, všechny události si roztřídil do čtyřech různých kalendářů. A pak mě čekalo velice nemilé překvapení, můj HTC Touch s WM6.1 a původním outlookem s těmito adresáři neumí pracovat a uakzuje, že mám kalendář prázdný. Je Možné ho to nějak naučit?

Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: st 17. červen, 2009 11:39    Předmět: Citovat

Na toto jsem bohužel také zatím nepřišel.. Nešťastný Mám kalendář osobní a pak pracovní. Žel bohu to nešlo nijak jinak, než prostě udělat další kategorii navíc (v osobním kalendáři jsem měl třeba 6 kategorií, teď je tam další "osobní". V pracovním 3 kategorie a je tam další "pracovní"). Standardně ale ani nevím jak by to šlo, aby synchronizoval více kalendářů přes AS..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ASUSik
nováček
nováček


Registrace: 17.6. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st 17. červen, 2009 17:30    Předmět: Citovat

no, určitě by to šlo, protože s Missing Sync mi to krásně chodí, všechny adresáře z iCalu to sloučí v jeden a to poté nakopíruje do telefonu, tak nevím proč microsoft toto nemůže do AS taky zakomponovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WMHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály WMHelp.cz, informace ze světa Windows Mobile, asistenční služby. ISSN 1802-5684
RSS News | RSS Downloads | Atom News | Atom Downloads | Plucker Text | Plucker Color | Plucker Gray | PDA verze | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů